AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Dormitorul 1

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 21:33

~Mi Young~
-Zau asa, nu mai fa pe nevinovatul. In caz ca nu stii, netu e plin de porecla ta. Si daca nu ti-o stii, ti-o zic eu. Nu am acceptat usor. Da' n-am vrut sa ma cert cu ei. Nu ti se pare ca te gandesti cam mult la tine? Crezi ca doar tu poti spune ce nu-ti convine? Sa stii ca pot si eu. Te anunt ca nu-s asa fraiera pe cat crezi sa ma las prostita imediat. Daca te-ai obisnuit sa fii admirat pentru cum arati, afla ca sunt si care se uita la ce-ai in cap.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 21:45

~Dong-su~
-Nu fac pe nevinovatul! Eu nu ma pricep la actorie! Nu am pus-o cu niciuna dintre gagicile alea, sa sti! Dar daca continui sa te comporti asa, o sa-ti dau un motiv serios de gelozie, sa vad ce faci atunci! Aa, zici ca nu am nimic in cap? Ha! [ma uit intr-o parte, apoi revin cu privirea la ea]
Dupa ce ca se dadea geloasa, ma mai privea si de sus! Respir adanc si mai micsorez distanta cu doi pasi.
-Inceteaza... te rog, cu manifestarile astea!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BULLETPROOF
Admin Fondator

Varsta : 22
Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 22:01

~Mi Young~
-Si totusi, de ce porecla ta e Casanova? De ce umbla zvonuri ca-ti cam place sa te dai la fete, de ce sunt o multime de poze cu tine si tot felu' de gagici? Eu inteleg ca bla bla, meseria si asa mai departe, da' totusi intreci cu mult limita. Nu am zis ca n-ai nimic in cap! Da' nu ma intereseaza cum arati... daca te comporti ca un nesimtit, degeaba, am zis dand din cap a dezamagire.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 22:10

~Dong-su~
-Aish! La naiba cu porecla, la naiba cu pozele si toate gagicile care s-au fotografiat cu mine! Si la naiba cu casatoria asta aranjata! Pur si simplu NU SUPORT sa fi asa geloasa cand eu iti spun limpede ca nu am facut nimic! Si te mai si rog sa incetezi. :-< Ti cu tot dinadinsul sa vezi de-adevaratelea cum e sa fi inselata?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 22:15

~Mi Young~
-Bietu de tine, esti un sfant! Pai vad ca te enervez tare, deci cred ca ti-ar fi viata mai usoara fara mine, am zis cu un zambet sarcastic. Mie una sincer mi-ar fi. Sa fiu libera si poate imi gasesc si eu pe cineva. Ca asa actele nu ma incalzesc cu nimic.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 22:26

~Dong-su~
-Mo?
Nu eram in stare sa zic altceva.
-Tu vrei sa divortezi?
Imi mut greutatea de pe un picior pe altul.
-Vrei sa iti gasesti pe cineva? Eu nu iti sunt de ajuns, nu? Nu-s bun de nimic, doar sa plimb gagicile cu masina si sa te chem sa ma aduci acasa de prin vreun club.
Respiram greu. Ma obisnuisem sa stiu ca era cineva acasa care ma astepta mereu si acum dintr-o data imi zice ca vrea sa plece. :| Atat insemnasem eu pentru ea, niste afurisite de hartii, carora le putea da foc in orice moment. Eram la trei pasi de ea si priveam fix un punct pe langa umarul ei.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 22:31

~Mi Young~
-Pai... ce rost are? Si asa sunt ca si singura... De ce crezi ca am venit in tabara? Ca mor dupa drumetii si focuri de tabara? Nu. Am venit pentru ca ma simteam singura. Si oricum... eu ce insemn pentru tine?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 22:45

~Dong-su~
-Nu te-am lasat singura intentionat. A trebuit sa plec in turneu, i-am dat eu simplu explicatia.
Nu realizasem cat de mult ma obisnuisem stiind-o pe ea acasa, pana acum, cand vroia sa se desparta de mine. Si eu nici macar nu facusem ceva rau... pff si cand ma gandeam cat de mult incercam sa evit toti ziaristii aceia de scandal, sa o protejez mai mult pe ea. De mine ce-ar fi putut zice, :-j eram oricum cunoscut drept fustangiu, ce mai conta ca eram casatorit sau nu.
-Ce insemni pentru mine? Ha! Pai nu insemni absolut nimic! Realizezi cam tarziu asta! M-am folosit de tine cat de mult am putut si am facut asta mai ales ca sa ma razbun pe cei care m-au obligat sa te iau de sotie! Multumita?!
Am facut stanga-imprejur si m-am dus spre usa. Nu nimeream cheia sau se blocase? Ce naiba avea de nu se deschide?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 22:51

~Mi Young~
M-am aplecat la unul din sertarele dulapului si am scos o cutiuta acoperita de catifea rosie.
Am inceput s-o rotesc in mana.
-N-am nevoie de sarcasm. De asta pot scapa foarte usor, crede-ma...
Eram atenta la cutie. In ea aveam verigheta... N-o purtam. Oricum ce rost avea?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 23:10

~Dong-su~
Daca vroiam sa nu rup cheia in usa si sa ramanem blocati acolo, faceam bine daca nu mai incercam sa descui. Ma intorc spre ea. Se mutase din locul de unde statuse si tinea in mana o cutie pe care o stiam foarte bine. Aveam si eu una identica, pe care o luam peste tot cu mine.
-Dar de ce ai nevoie, daca nu de sarcasm? E ceva ce nu-ti pot oferi de vrei acum asa mult sa scapi de mine si sa fi libera? Ai putea totusi sa-mi ceri. Cine stie? Poate nu-s asa bun de nimic cum ma crezi tu!
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 23:15

~Mi Young~
-Pai zi-mi si mie ce insemn pentru tine, am zis la fel de preocupata de invartit cutiuta. Cum am zis, cred ca tot ce a contat in astia doi ani a fost bucata aia de hartie, ca in rest, am fost cam ca o mobila.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 23:27

~Dong-su~
-Ce vrei sa auzi din gura mea? Ca m-am indragostit de tine imediat ce mi-au zis ai mei cu cine o sa ma insor daca vreau sa ma ajute sa ma lansez in muzica? Asta vrei? Pot sa o zic al naibi de frumos si pot sari pe geam si sa ma intorc cu niste flori si sa iti declar dragostea mea de fata cu toti de aici din tabara. Sa sunam cativa ziaristi nu vrei? Sa ne fotografieze asa, impreuna?
Parcurg toata distanta dintre usa si ea si imi las capul pe o parte prinvind-o atent. Ii iau cutia din mana si scot de acolo verigheta. Ii iau mana si ii pun inelul pe deget.
-Inca esti sotia mea, sa sti! Nu se pronunta divortul fara consintamantul ambilor soti. N-am sa semnez niciodata actele trimise de tine. Iar daca ma mai ameninti ca ma parasesti, am sa-ti dau in fiecare zi motiv pentru a face asta!
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 23:40

~Mi Young~
-Sarcastic! Mereu esti sarcastic! Nu te poti abtine! Tu esti cel mai tare si nimeni nu te ajungi!
Mi-am smucit mana.
-Cum ziceam! O mobila! Te folosesti! Profiti de asta.. da' daca vreau crezi ca nu pot gasi o metoda sa fiu libera? Sigur, cum sa nu! Si? Daca pe tine te doare undeva de mine crezi ca nu pot aplica aceeasi metoda? Ba crede-ma ca pot, prefacutule! am zis si am ridicat mana sa-i dau o palma.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 23:50

~Dong-su~
Nu ridicase nimeni in viata mea mana la mine. Daca ar fi facut-o, ar fi ramas fara! Imi intorc fata usor intr-o parte si ii spun soptit:
-Nu face asta, Mi Young! [dupa o pauza continui] Daca nu-mi pasa de tine n-as fi stat aici incercand sa te calmez si nu m-ar fi oprit nicio afurisita de usa sa ies! Si daca vroiam te-as fi inselat de nenumarate ori, fara ca macar sa afli! Si nu ma comport cu tine ca si cum ai fi o mobila. Imi pare rau daca asta crezi ca fac. Iar acum chiar nu ma prefac!

Ultima editare efectuata de catre DaMo in 12.10.11 10:39, editata de 1 ori
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   07.10.11 23:55

~Mi Young~
Am ramas cu mana in aer. Ascultand ce zicea, am lasat incet mana in jos. De data asta parea sincer...
-Si totusi asa ai lasat sa para, am zis soptit.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 0:05

~Dong-su~
-Asa ti se parea de fiecare data cand faceam asta? Ca ma prefaceam?
Imi intorc privirea inapoi la ea si imi duc mainile la gatul ei. Ma lipesc de ea si ii trag capul usor in sus spre mine. Inchid ochi si imi lipesc buzele de ale ei si incep sa o sarut lent...foarte lent..., apoi imi mut capul pe partea cealalta si continui, bagandu-mi degetele in parul ei.
I-am aratat la ce ma refeream, apoi m-am oprit si am privit-o fara sa-mi iau mainile de acolo de unde le aveam, asteptand raspunsul ei.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 0:13

~Mi Young~
Pentru un moment am ramas surprinsa, nu ma asteptam sa faca asta.
Totusi, instinctiv i-am intrat in ,,joc". Mi-am pus mainile pe umerii lui si m-am ridicat pe varfuri. Nu aveam tocuri si eram mai scunda...
Mi-am miscat buzele odata cu ale lui iar cand s-a indepartat, mi-am ingropat fata in pieptul lui.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 0:31

~Dong-su~
Am tinut-o imbratisata la piept.
-Din felul in care mi-ai raspuns la sarut sa inteleg ca ma crezi? Chiar am vorbit serios, niciodata nu te-am inselat in sensul ala in care crezi tu! Si ca sa iti spun si singurul mod in care ai obtine divortul de la mine - sa aflu ca m-ai inselat tu... asta ar fi singura situatie.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 0:34

~Mi Young~
Imi tineam inca fata ingropata la pieptul lui. Am dat usor din cap, in semn ca da, ca il cred.
-Deci sa inteleg ca asta te doare cel mai tare? Parca nu iti placea gelozia.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 0:39

~Dong-su~
Am indepartat-o putin ca sa ne uitam unul in ochii celuilalt.
-Nu as face nicio scena de gelozie, pur si simplu l-as snopii pe ala in bataie, dar asa, sa-l bag o luna in spital, iar de tine as divorta! Si as trimite la naiba toate mostenirile din lume!
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 0:45

~Mi Young~
M-am uitat in ochii lui. In continuare era sincer...
-Deci sa inteleg ca atat de mult iti pasa? De a-i baga un om in spital si al lasa naibii tot?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 0:59

~Dong-su~
Un zambet imi apare in coltul gurii.
-As pleca departe si mi-as lua cate gagici as vrea si as tine-o numai in petreceri. Si cred ca as reveni doar ca sa ii mai aranjez din cand in cand fata aluia.
Reusise sa dezvaluie o latura ascunsa a mea. Nici eu nu stiusem ca pot fi asa. De fapt, daca stau bine sa ma gandesc, doar Mi Young fusese cea care ma consolase si incurajase cand fusesem la inceput si cand nu mai vorbeam cu parintii din simplul motiv ca ma obligasera sa fac ceva ce mi se paruse de neimaginat la varsta aia. Abia acum realizez ca si ea se aflase in aceeasi situatie.
-Acum ca mi-ai aflat un punct foarte slab, ce ai de gand sa faci?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 1:05

~Mi Young~
-Puah, abia astept sa scap sa te insel si sa te termin, am zis razand.
Totusi expresia i s-a schimbat putin.
-Glumesc, am zis si m-am ridicat pe varfuri sa-l sarut scurt.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 1:16

~Dong-su~
Ceea ce zisese... spusese aia razand... Se prefacuse doar ca sa afle ceva despre mine? :pale:
-Ai un mod de a glumi al naibii de diferit de al celorlalti oameni! ii spun eu dupa ce ma saruta. Dar sa sti ca nu mai convins doar cu un pupic asa ca asta. Imi trebuie ceva mai mult ca sa cred ca ai glumit intradevar. Si daca se poate sa ne mutam si din camera asta.

Ultima editare efectuata de catre DaMo in 12.10.11 10:45, editata de 1 ori
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 1:20

~Mi Young~
-Hei? Ce vrei sa zici? Nu mai tii la glume? Da, sigur, si altceva ce mai vrei? Imi pare rau sa te anunt, dar nu-i nici locul nici momentul potrivit. Va trebui sa te multumesti cu asta, am zis si m-am ridicat pe varfuri, mi-am pus mainile in jurul gatului sau si l-am sarutat apasat.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   08.10.11 1:30

~Dong-su~
As fi putut sa-i arat ca momentul [dupa impacare] era foarte potrivit, iar locul [cu cheia blocata in usa] devenea foarte repede confortabil, adica aveai de unde alege. Dar m-am abtinut.
Mult mai calm acum, m-am dus la usa sa controlez inca o data clanta aia care imi facea figuri. Am miscat, usor de data asta, cheia dintr-o parte in alta pana s-a deblocat si am descuiat. A iesit ea sa verifice drumul, iar cand s-a intors mi-a spus ca e liber.
-Ne comportam ca si pana acum, da?
Dupa ce obtin un raspuns pozitiv de la ea, ies si ma duc spre camera mea.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Dormitorul 1   

Sus In jos

Dormitorul 1
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Camp Jeonju :: Tabara :: Dormitoarele fetelor-
Mergi direct la: