AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

VIP`s place

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 14:54

Jong Up
Imi intorc capul cand aud usa deschizandu-se. Numai ca nu era niciunul dintre hyung-dul.
-Faimosul Jay Jay, zic ridicandu-ma. Cu ce ocazie pe la noi?

Chaeng
-Pe Jung Su l-am rugat eu sa se intereseze de ceva. Hey, SK, ai avut multa bataie de cap sa-l aduci pe Young Su?

Jung Su
Am renuntat la bataie si i-am lasat sa o ia inainte, eu am ramas sa dau cateva telefoane. Cand am intrat, in incapere era cineva din afara gastii, dar n-am comentat nimic, am asteptat lamuriri.
-Va laudati ca e petrecerea in seara asta, unde-s gagicile, SJ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
marinaro

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 15:20

Jay Jay

-Oho, amice, care e treaba? Dau mana cu el si adaug repede: E petrecerea burlaciolor aici? Sau adunare de bauta? Nu vada fete, nimic. Sau sunt cu totii gay? Laughing Ma duc la bar si iau un pahar de wisky, ceva si ma intorc la omul meu.
-Ia zi vere, care e treaba? Ce gagici ai mai avut? Dar tu SK? Hai ca tu esti "gagicar" mare accentuez (facand referire la schimbul de pumni de zilele trecute).
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 15:37

SK
Mi-am scos pachetul de tigari din buzunar si mi-am aprins o tigara. Stateam atat de lesinat pe scaunul ala confortabil incat nici nu-mi mai venea sa ma ridic de-acolo. L-am vazut pe JJ, tipul cu care impartisem pumni din cauza fetelor si mi-am dat ochii peste cap. Am dat mana cu el in stil d-ala smecher =)) :8-X: si i-am raspuns la intrebare:
-Gagici am oricand vreau eu, le cam am pe categorii, am spus tragand din tigara, intorcandu-mi apoi privirea spre SJ. Omule, stai calm...mie unul mi s-au intamplat destule in 2 zile din cauza femeilor. Salbatice fiinte, am zis inchizandu-mi ochii si lasand capul pe spate.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 15:50

Jung Su
Dupa ce ca nu s-a prezentat, ne mai face si gay. Cand il vad ca umbla la dulap, o iau din loc. Ii iau paharul din mana si il dau peste cap dintr-o inghititura.
-Ne cunoastem? ... [se vedea ca eram cam intors pe dos, in primul rand din cauza lui Izzy si apoi din cauza a ce se intamplase la spital].

Jong Up
-Ma gandeam ca ne aduci invitatii la vreun concert, ceva, eventual la SNSD. Embarassed zic dand mana cu el.

Chaeng
De cand intreba Jung Su unde sunt gagicile? Ceva nu era in regula cu el. Nu dormise acasa si acum cand vad ce primire ii face lui JJ ma ridic si ma duc mai langa ei. Nu eram dispus sa vad sange in seara asta.
-Si de ce categorii ai avut parte in ultimele ore, SK?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 15:58

SK
L-am privit pe Jung Su cu un ochi deschis, tragand din tigara, apoi i-am spus:
-Omule, ce esti asa nervos? am intrebat cu o spranceana ridicata. Alea care se supun si alea salbatice, am spus incepand sa rad ca nesimtitul, luand o gura si din paharul plin cu bautura. De ce lungim atat vorba si nu mergem la petrecere? am chef de tipe din prima categorie, am spus razand, inchizand din nou ochii.
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

Varsta : 21
Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 23:36

Young Soo
Off,baietii astia erau foarte nehotarati cateodata...
-Cu sau fara fete,tot aia e...Eu zic sa mergem la club,ca acolo gasim mai multe,si cine stie,poate dam peste cineva cunoscut Eu,sincer acum,chiar am chef de o plimbare pana la club.Daca mai vad spitale,innebunesc.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: VIP`s place   09.04.12 0:50

SK
Cum aproximativ toti pomenisera de club, incepusem sa ma plictisesc, iar SJ tacea.
- Ne intalnim in club, am spus plictisit, tragandu-l si pe el dupa mine.
Am urcat in masina si am plecat amandoi de-acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: VIP`s place   

Sus In jos

VIP`s place
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Inchang High School :: CLASSROOMS :: ARCHIVE-
Mergi direct la: