AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

VIP`s place

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
green.apple

Varsta : 26
Localizare : Galati,Romania
Stare de spirit : (✪◡✪)

MesajSubiect: VIP`s place   30.03.12 17:29

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 15:56

Chaeng
"De ce nu ma pui la incercare ca sa vezi ce mai am in cap? Normal ca trebuie, doar stai cu mine in casa si sunt responsabil de tine. Ce ma? :| [turbam de furie] Aish! Vezi tu!"
Mesajul de la Jung Su imi pune capat. Hotarasem sa ma interesez ce se intampla prin facultate, dar acum nu mai era nevoie, ma lamurisem. Ca sa nu ma duc peste ea la ora si sa fac panarama, ma indrept spre locul nostru. Aici era pustiu. Scot din dulap 5 pahare si o sticla de whiskey. Le aliniez pe bar, apoi le umplu cu varf. Am golit 3 unul dupa altul si treceam la urmatorul cand am auzit usa.
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

Varsta : 21
Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 16:03

Yong Soo
Eram asa de plictisit.De toti profesorii.De toti,in general.Dupa "intalnirea" cu Ji Hyun ma mai si enervasem.
"Cine e ea sa imi spuna ca sunt somnambul?Ce aroganta....S-o fi culcat ea cu aproape toti baietii de pe-aici,dar e doar o mica ingamfata."
Am stiut ca daca ma duc la "locul nostru",al baietilor,poate o sa ma mai calmez putin.
Cand intru acolo,Chaeng deja isi facea de cap cu o sticla de Whiskey.
-Hei Chaeng!Mai lasa si pentru altii,ii spun eu zambind.
Sus In jos
Rawr~
Admin

Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 16:27

Ha Nee
Da' chiar nu vreau sa vad ce ai tu in cap! De fapt, deja stiu. Ba nu, nu trebuie! Doar n'am sa'ti spun de fiecare data unde plec sau ce fac!
La naiba! Cine se credea?!
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 16:30

Chaeng
Pana a vorbit Young Su, eu m-am intins dupa alta sticla.
-E raftul plin, ii zic facand un gest cu mana in dreapta.
Telefonul vibreaza. Dupa ce citesc mesajul, capul imi cade pe masa. Dupa ce se aseaza si el, il intreb:
-Hai zi, la tine e mai grav ca la mine? Daca ti-ai luat de baut asa s-ar parea. Presimt ca fac panarama azi, rau de tot.
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 16:52

Young Soo
M-am indreptat spre bar,si mi-am luat si eu o sticla de whiskey.Dar am baut direct din ea.Aveam de gand sa o termin pe toata.Nu prea faceam eu acte dintr-astea la ora aceea,dar trebuia sa ma calmez cumva.
-Aish,lasa-ma ca sunt cu nervii la pamant.Dupa ce ca tata parca a disparut de pe fata pamantului,mai dau si peste fitoasa aia de Ji Hyun.Doamne,fata aia crede ca ea e buricul pamantului...Ar trebui sa o mai aduca cineva cu picioarele pe pamant din cand in cand.O fi ea draguta,da e prea imfumurata....
-Tu ce tot faci cu telefonul ala?il intreb curios.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 17:09

Ha Nee
Aish! Are talentul de a ma scoate din sarite! Profesorul vorbea incontinuu da' nu puteam sa fiu atent la el.
Ah! In sfarsit pauza! Iar Izzy nu s-a intors inca. Oare unde a dus'o nebunul ala? Mi'am pus castile in urechi, navigand aiurea pe net. Ziua asta parca nu se mai sfarsea.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 17:14

Chaeng
-Tot n-ai dat de el? il intreb ajungand la jumatatea celui de-al doilea rand de bautura. Asa, buuun, isi face efectul, dupa ce scap de ameteala te las. Ji Hyun, bunaciunea care e in an cu noi? Cica draguta, e buna rau, bro! In toate pozitiile chiar! Nu mai fac nimic cu telefonul, voi raspunde la mesaj fata in fata. Aish, tre' sa merg la baie.
Ma ridic incet, sa nu pic inapoi pe scaun si ma duc la toaleta.
-Cica daca bei cu paiul din sticla te imbeti mai repede, ii spun cand ma intorc.
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 17:48

-Da,bine,sa fiu sincer,nu vreau sa aflu toate aceste amanunte picante,i-am spus eu plictisit.Fata asta mai mult ma calca pe nervi,deci nu vreau sa imi mai aduc aminte de ea.
-Lasa,ca incet si sigur e mai bine pentru mine,ii spun eu zambind.
Deodata imi veni in minte imaginea lu Ji Hyun."Aish,ce m-a apucat?Parca trebuia sa uit de ea,nu sa imi aduc aminte de ea...Mare fraier mai sunt si eu cateodata."
-Hei,Chaeng!Stii ce lipseste de aici?Garderoba mea.Chiar as tebui sa imi aduc unul din dulapurile mele cu haine aici,ii spun eu amuzat.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 17:54

Chaeng
-Si stiu si cine se va folosi cel mai mult de el - Jong Up! Laughing De obicei uita pe unde isi lasa hainele.
Duc toate cele 5 pahare golite in doua randuri, in chiuveta, apoi il salut pe Young Su.
-Ma duc sa-mi fac un pic de cap, ne vedem!
La usa ma intorc spre el:
-Sti cum ar zice Jung Su hyung - daca iti place, ia fara sa intrebi! ii mai zic si ies.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 18:03

Ha Nee
Cum era pauza nu avea rost sa o irosesc stand in clasa. Mi'am luat geanta si am iesit cu gandul sa ma duc la cafanea.Aveam nevoie de un ceai. Bine ca aveam leptopul la mine. Cand imi ridic privirea il vad pe Chaeng mergand cam pe sapte carari. Woah!
-Aigoo. Ce e cu tine? ii spun cand ajung in dreptul lui. Cat ai baut?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 18:25

Chaeng
Traversam holul de parca ma dadeam in acelasi timp si in tiribomba. La vocea ei imi ridic privirea.
-Destul! Si acum vreau sa ma distrez! o anunt prinzand-o de mana si tragand-o dupa mine.
Iesim in curte, apoi pe poarta, unde ne astepta unul din soferii de la hotel, pe care il sunasem intre timp. O fac sa urce si ma asez si eu langa ea fara un cuvant. Stia unde sa ne duca.
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 18:29

-Da,doar ca nu se aplica asta intotdeauna...
Am incercat sa nu ma gandesc la Ji Hyun.Dar nu prea reuseam.Adica,nu stiam ce se intampla cu mine.Intr-un fel ciudat,imi placea putin de ea.Chiar daca era cam usuratica.Nu era urata,deci puteam macar incerca sa fim prieteni.Oricum,nici nu ma gandeam deocamdata la ceva mai mult de atat.
Mi-am luat inima-n dinti,si am plecat de acolo.Cum stiam ca e organizatoare la nu stiu ce eveniment,sigur o mai gaseam in universitate."Cel mult ar putea sa ma palmuiasca,si asta nu e asa de rau,pana la urma."
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   31.03.12 18:30

Ha Nee
-De..nu apuc sa mai spun altceva ca ma prinde de mana si ma trage dupa el.
-Chaeng!! Esti nebun?! Lasa'ma!! Nu auzi?! Aish!!
Dupa ce ma obliga sa ma urc intr'o masina ma intorc nervoasa spre el:
-Yaa! Ce crezi ca faci?! Am ore! Nu pot pleca asa! Si unde mergem, ma rog?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   07.04.12 21:05

Chaeng
Stateam tolonit pe un fotoliu pe care il mutasem de la locul lui si aruncam sageti la tinta. Oricare era "prietenul" ei, intre ochii lui nimeream. Se tranteste usa de la intrare de am gresit tinta. Cand ma uit, Jong Up intra ca o furtuna si se ducea in baie. Iese de acolo cu pumnul infasurat intr-un prosop.

Jong Up
-Hyung, te rog, nu intreba nimic!
Il vad ca-si ridica mainile lateral fata de corp, apoi face semn ca isi trage fermoarul la gura.
-Tot ce mai lipseste acum e sa ma ia SJ la capace si ma duc sa-mi iau campii la cati nervi am. S-au gasit toate sa ma lase cu pantalonii in vine si fara continuare. ...
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: VIP`s place   07.04.12 21:07

SJ
Dupa ce o las in oras ca nici macar acasa nu am lasat`o dupa ce ma lasase pe usacat,am plecat acasa,am facut un dus,m`am imbracat,m`am dat cu parfum,potofelul,cheile de la masina,telefon si eram gata.
Cand am ajuns acolo am observat cateva din masinile baietilor.Am urcat la mansarda.Doar Chaeng si Jong Up erau ajunsi restu probabil erau pe drum...
-Jong Up ce faci?Ma duc asa calm spre el si ii pun mana pe umar..Esti bine?Te`ai distrat azi frumos?
-Salut Chaeng,revin la tine imediat,mai intai sa termin cu copilu de discutat..
-Yaaa ..Ce ti`am zis eu tie azi?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   07.04.12 21:45

Jong Up
Nici nu ma uit cine a intrat. Asta e SJ, clar, imi spun cand simt mana aia de fier pe umar.
-Nimic nu-mi aduc aminte din discutia de azi, pe cuvant, stiu doar ca daca nu mi-o trag in urmatoarele doua ore, simt ca plesnesc la cat am stat pe uscat.

Chaeng
-Lasa-l, ma, e amarat saracu'. Nu vezi ce si-a facut la mana daca n-a avut parte de femei?

Jong Up
Imi venise sa sar in sus de fericire cand am vazut ca Chaeng imi ia apararea, dar m-am bucurat prea repede.
-Insinuezi cumva ca am facut l*ba? Eu?

Chaeng
-N-ai facut-o? il intreb cu o spranceana ridicata.
Ii dadusem intre timp mesaj lui Jung Su sa se duca sa-l salte pe Young Su si sa-l aduca pachet incoace.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: VIP`s place   07.04.12 21:57

SJ
I`am tras un capac usor...
-De data asta ai scapat ieftin..vezi poate nu o sa mai ai amnezie de acum
M`am dus langa geam,mi`am aprins o tigara si m`am asezat pe un fotoliu..
-Eu incep sa le sun le alea..le zic pe la 9 asa sa fie acolo..
-Aveti vreo preferinta?ca sa stiu ca poate v`ati schimbat gusturile intre timp..
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   07.04.12 22:19

Jong Up
-NUUU!!! zic eu categoric si ma aleg cu una dupa cap de la SJ. N-am facut, termin de negat afirmatia lui Chaeng ducandu-mi mana la par si frecand locul, dar imi inghit replicile pentru SJ. Mie tot de Ga Eul imi place, nu ma abtin eu sa zic totusi.

Chaeng
-Sa fiti rapizi in noaptea asta, tre' sa mai facem un drum pana in club. Am ceva de aflat intre timp si va anunt. Sper ca n-o sa va gasesc cu pantalonii in vine.
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: VIP`s place   07.04.12 23:55

Jay Jay

Am auzit de ceva party pe la sala vip la universitate, asa ca ma duc si eu. Lipsea personajul principal, adica eu! Intru si era cam agitatie pe acolo. Nu prea aveam eu tangente caci nu prea dadeam pe la facultate. Laughing Unde e Mae Ri cand am nevoie de ea? O sunasem dar nu raspundea la telefon.

Intru si vad ca ma abordeaza un tip.

-Salut, raspund si eu.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 1:11

SJ
Astia intarziau,ce naiba or fi facant..
-Ma astia ce naiba fac de intarzie atat?Te pomenesti ca si`au gasit altceva de facut.Sa vezi ce ii sun eu acum si ma iau de viata lor..
Incep sa il sun pe SK pauza,Jung Su pauza si el,Young Soo pauza si mai mare..
-Astia s`au innecat naibi,au cazut dupa bloc ce naiba fac ori isi tin telefoanele alea in c**
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 2:17

SK
YS s-a urcat in masina lui, eu si JS la fel. Am ajuns la universitate, si-am mers direct la petrecere. Mi-am intins oasele cand am intrat in incapere. I-am vazut pe ceilalti cum ne asteptau, parca eram regina Diana cu tot poporu'n spate. M-am trantit pe un scaun, stand lesinat asa.
-Abia l-am luat pe panda asta d-acolo, am spus pe un ton epuizat. Deci, care-i treaba?
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 2:38

Young Soo
M-am urcat in masina si am mers pana la locul nostru.
Acolo,toti erau destul de nerabdatori.
-Scuzati intarzierea.....Acum,hai,ce mai stam?Ce facem?Eu unul am chef de ceva mai "extrem",ca ma imbolnavesc de atata monotonie.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 3:15

SJ
Intr`un final ajung si restu..dar nu toti..
-Jung Su iar a zabovit aiurea pe la vreuna?Nu are rabare cred
-Sa il asteptam si pe el..intre timp sa imi spuneti ce ati mai facut voi cat am fost eu plecat ca am lipsit 1 seara si parca au luat`o razna toate..
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: VIP`s place   08.04.12 14:54

Jong Up
Imi intorc capul cand aud usa deschizandu-se. Numai ca nu era niciunul dintre hyung-dul.
-Faimosul Jay Jay, zic ridicandu-ma. Cu ce ocazie pe la noi?

Chaeng
-Pe Jung Su l-am rugat eu sa se intereseze de ceva. Hey, SK, ai avut multa bataie de cap sa-l aduci pe Young Su?

Jung Su
Am renuntat la bataie si i-am lasat sa o ia inainte, eu am ramas sa dau cateva telefoane. Cand am intrat, in incapere era cineva din afara gastii, dar n-am comentat nimic, am asteptat lamuriri.
-Va laudati ca e petrecerea in seara asta, unde-s gagicile, SJ?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: VIP`s place   

Sus In jos

VIP`s place
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Inchang High School :: CLASSROOMS :: ARCHIVE-
Mergi direct la: