AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Intrarea in scena

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 1:16

Minnie
-Jay Jay?Glumesti?!Vai,esti cel mai tare.
-Intre mine si tipul ala?Nimic.El este un afemeiat drogat 25 de ore din 24....S-a luat de mine aseara,si nu stiu de ce.Doar nu ii facusem nimic...Cum ti-am spus,facultatea e plina de obsedati.Si tu?Mai povesteste-mi despre concertele tale,te rog,ii spuneam eu,privindu-l cu ochi de catelus.

Ae Cha
Aish,tipul ala chiar ma calcase pe nervi.Eu?Batranica?Innebunita dupa el?Poate in visele sale...
Eram asa de furioasa pe el ,ca nici nu mai puteam gandi.L-am luat in brate si l-am sarutat,si apoi o lovitura de gratie.Il lovisem asa de tare in punctul lui sensibil,ca il lasasem lat.Cazuse pe podea de durere,si mai incepuse sa se si planga...
-Hai,nu te mai plange asa,tataie,ca ai mai primit asta de o gramada de ori.Oi fi tu don juan,dar esti mai mult un mic fraier.Tu chiar credeai ca sunt innebunita dupa tine?Hai ca ma faci sa rad.Asa fac eu cam cu toti baietii de prin facultate.Cred ca ti-ai gasit nasul,domnule.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 1:27

Jay Jay
-Minnie...[contemplam putin la infatisarea tipei. hmm, nu era rea deloc]
Azi dimineata am terminat de filmat noul videoclip, cred ca in seara asta baga astia de la companie si teaser-ul...in sfarsit. M-au omorat de data asta.[rade]
-In ce an esti? Ce vrei sa studiezi la master? Te-ai gandit?[mai sorb o gura de cafea si raman cu frisca la cultul gurii]. Bine ca hainele mele ma dau mereu de gol cine sunt .....hehe
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 1:30

Eun Mi
- Da' stii ca pe mine nu ma intereseaza care e locul tau preferat? imi tot spui despre tine non-stop, ma plictisesti. Nu imi pasa cine esti, ce vrei si ce urmaresti, eu cu tine nu ma culc, sarut, am spus numarandu-i pe degete, sau altceva. Sa-ti fie clar, si baga-ti asta in cap, am spus impingandu-l cu un deget dar el nu se miscase.
-N-ai muzica sau ceva pe aici? l-am intrebat cotrobaind pe acolo.
Gasisem intr-un final un CD pe jos. L-am pus si incepu sa cante. Whooaaa` melodia mea preferata.
-Ya!SJ...suferi de asculti o melodie ca asta? l-am intrebat razand el privindu-ma cu ochii micsorati.
Mi-am dres glasul si m-am aruncat in mijlocul patului pe burta. Im infundasem capul in perna, ascultand melodia. Whoaa` ce ma linistea.

SK
Aish, alta salbatica. Ce patisera fetele din ziua de azi? atat de agresive...nu mai suporta adevarul. Le doare, asta e. Peste putin timp m-am ridicat de pe jos, incepand sa rad ca un imbecil.
- Poate sunt fraier, ca ma tin dupa toate fustele, tu fiind una dintre ele, bineinteles, dar tu esti si mai fraiera decat mine pentru ca ai facut asta. Stii ce-mi place la voi? faptul ca atunci cand sunteti respinse, crapati de furie plus ca mai sunteti si galagioase, am zis razand devenind apoi serios. Hai totusi sa nu mai stam la discutii, mi-ai spus ca o sa am parte de distractie. Pe naiba, nu-mi inspiri nimic. Decat o mica abureala, si...mamaie, hai sa vedem cine si-a gasit defapt nasul, am zis zambind in coltul gurii.
Pai ce, ca in secunda doi era iar lipita de perete. I-am dat geaca jos, bluza, mai ramasese in sutien. Se sunase de iesire, iar baietii vroiau la baie. O observase pe domnisoara, in sutien dar eu ca un cavaler i-am scos in suturi si am incuiat baia.
- Pisi vrea sex, motanu-i da sex.
Bun, aveam sa mai sperii inca una pe ziua de azi. Mi-am dat bluza jos, lipindu-mi pieptul de al ei, ea stand cu spatele lipit de peretele rece. Acum imi raspundea la sarut, acum ma dadea la o parte. Eh, de parca-mi pasa. I-am mangaiat abdomenul cu palma, oprindu-ma sa-i desfac cureaua, speriind-o in ultimul hal, mai ales privind-o pervers.
Sus In jos
green.apple

Varsta : 25
Localizare : Galati,Romania
Stare de spirit : (✪◡✪)

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 1:42

SJ
-Ce`i cu nebunia asta pe capul tau?Autoritare tare tipa,tare in clanta,ii mergea gura mai ceva ca locomotiva cu aburi..
Vad ca pune mana pe CD`ul meu,pretiosul meu CD pentru zilele innorite si negre din viata mea.."Omo,omo,nu,nu,nu ala"..da cu cine sa te intelegi ca daca ii zici sare la gatul tau,sa te sfasie fiara si nimic mai mult...
S`a trantit frumos mamiferul pe tot patul si mai sa se scufunde cu totul in perna
-Vezi sa nu te inneci pradatoarea..Cei drept o studiam de la spate..aveai un corp mama,mama...trasat perfect de mama natura cand era treaza probabil..
-Da ti`a dat Mama Natura tie si sus si jos :> ..
Ma duc si ma asez langa ea pe pat civilizat,frumos,cu gand de pace..
-Stai nu te uita asa la mine felino,vezi sa nu iti infingi coltii unde nu trebuie..doar jos probabil ai voie Laughing
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

Varsta : 21
Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 2:11

Minnie
-Pai,sunt la criminalistica.De mica m-au pasionat romanele politiste.Eu una as vrea sa ajung un Sherlock Holmes la genul feminin.
Ah,Jay jay o cauta cu lumanarea...Nu arata rau,iar frisca aia ce ii ramasese pe buza.Baiatul asta vroia sa vada cat rezist pana il sarut,sau ce?
Am luat un servetel,si l-am sters incet,privindu-l intens in ochi.
-Erai putin murdar de frisca,i-am spus eu,uitandu-ma la el cu ochi dulci.

Ae Cha
Tipul asta chiar era un iubitor de viata...In afara de faptul ca ma dezbracase pana la piele,maisi daduse raportul la baietii in legatura cu ce faceam.Aish,si printre ei era si unul cu care deabia o facusem cu o noapte inainte....
Incepuse sa ma calce putin pe nervi gagiul asta.Cu toata forta mea,am reusit sa il trantesc la podea si sa ma urc peste el,aruncandu-i priviri rautacioase.Ii dadusem cureau era jos,iar acum era mai dezbracat decat mine.
-Tu chiar nu ai limita?De ce nu vrei sa fii tu baiat cuminte?
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 2:38

Jay Jay
Tipa asta e blonda..nu se prinde si ea? Nu a auzit de "Secret garden"??? Ahh... Trebuie sa i incerc cu altceva. hmmm

-Criminalistica, spui. Interesant domnisoara serloc Holmes feminina. Mersi ca m-ai sters. Nu de alta dar oricine poate sa uploadeze poze pe net si maine sunt de rasul lumii. Incerc cu faimosul meu zambet dulce. Asa poate o mai inmoi. [Ii fac o gluma usoara]
-Vezi ca in spatele tau e disperatul ala si vine spre tine.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 2:39

Eun Mi
"Whoa` ce pervers" mi-am spus in gand. L-am vazut ca s-a tolanit langa mine bombanind d-ale lui. Oricum nu-l ascultam, insa auzisem ultima fraza. Pfoa, iar ma enervase. Cred ca-i facea placere. Mad I-am tras o privire furioasa, apropiindu-ma de el. Hm, probabil credea ca-l sarut, dar l-am impins intentionat, acesta cazand in pat.
-Poftim, ca tot comentezi! Si, daca astazi nu-mi dai drumul, dormi jos, nu cu mine in pat. Uratule! am zis scotand limba la el si l-am lasat jos, in sinea mea lesinand de ras. Am zambit scurt, abtinandu-ma sa nu rad in ultimul hal, apoi mi-am pus o perna pe fata inca ascultand melodia aia.

SK
Se enervase si mai rau salbatica. Ahh ce-mi placea. Incepusem sa rad, ramanand apoi doar cu zambetul.
-Vrei cumva sa ma bati cu cureaua, draga? uuuh, suna periculos de interesant, am zis razand.
Pai ce, ca am dezbracat-o si eu, numai ea? Eu eram in boxeri doar, ea in lenjerie intima + sutien.
-Bun, nu suntem chit, am spus apropiindu-ma de ea si desfacandu-i sutienul, dar fara sa vad ceva; inca era la locul lui.
Ea se incinsese mai tare, asa ca am dat-o la o parte de pe mine.
-Deci, draga mea, ca sa intelegi si sa stii ce ai de facut pe viitor: 1. nu-mi plac fetele autoritare, 2. nu-mi plac alea salbatice si incinse, 3. imi plac fetele dragute, in special frumoase si neajutorate. Atat pe ziua de azi, mai sunt altele afara care ma asteapta, i-am zis zambind, imbracandu-ma.
-Cand esti incinsa in halul asta si eu drogat foarte bine, te sun, am spus tragand bluza pe mine. Pana atunci, fii incinsa cu ceilalti. Ah, am uitat. Tu esti lesinata dupa mine, am spus ridicand-o de jos, lipind-o iar de mine si sarutand-o pasional. Am plecat, ne vedem intr-o camera de hotel, i-am facut cu ochiul, am descuiat baiat (ea inca era in lenjerie intima si sutienul desfacut), si am iesit. Am inceput sa rad, punandu-mi mana la frunte. Aigoo..uneori chiar sunt badaran. Era frumoasa si avea toate calitatile, dar o amageam. Am intrat iar in cafenea.
-Baieti, mergeti la baie, e ceva interesant de vazut acolo, am spus razand, aproximativ toti fugind intr-acolo. Eram lesinat de oboseala, de ras si aveam nevoie de un pliculet si somn. M-am asezat tot la masa grupului, intinzandu-mi picioarele, stand rasturnat pe scaunul ala, stand cu mana la frunte. Minnie inca era cu ala. Aish, o s-o violez candva. Dar lipsea cealalta. Hmm..pe unde umbla. M-am uitat prin cafenea de ea, dar nu era. Mi-am inchis din nou ochii, stand linistit. Inca ma gandeam la ceea ce facuse si nici mie nu-mi venea sa cred. Tipa ramasese plina de furie. Si-mi placea ca avea set negru. :>
Sus In jos
green.apple

Localizare : Galati,Romania
Stare de spirit : (✪◡✪)

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 2:48

SJ
Scumpa de Eun Mi nu ma vroia si mi`a facut cunostinta cu prietena ei podeaua,am zis k mi`am rupt coloana si nimic mai mult.Continui sa joci murdar vad,mi`am zis in gand...Am intins o mana si am schimbat melodia ca sa nu ii mai fie ei asa bine acolo in pat ..si ce melodie am nimerit..m`am ridicat usor in fund si am tras`o de mana pana a ajuns peste mine.O priveam insistent si o gandesc cu voce tare..
-Ce ti`as face eu tie acum? :> si nu ti`ar parea rau sigur :>...WTF?A vorbit gura fara mine..
-Am vrut sa zic ca as bate la tine ca la fasole...o dau intr`o parte si ma urc peste ea incepand sa o gadil pe abdomen...si ei nici nu ii placea..da cine sa recunoasca,fiara?pisica asta salbatica?...Melodia,doar noi 2 in camera,asfintit...parca emana niste feromoni si am faceau sa turbez,sa innebunesc..imi era sa nu ma pierd cu pirea sa o iau pe sus su totu gen "vrei nu vrei tot la mine ajungi"
Sus In jos
Rawr~
Admin

Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 17:29

Citat :
Izzy
Aproape dormeam de-a binelea cand am auzit vocea lui Honey. Mi-am ridicat capul si am zis.
-Am clar nevoie de ceva ca nu de alta dar adorm pe bune. Dar bagam viteza!
M-am ridicat si am tras-o de brat spre automatul de doze.
Mi-am luat o cola si cand am ajuns in clasa mi-am desfacut-o, spunand.
-Stii ca azi avem repetitii nu?
Mi-am luat si eu lucrurile mai in spate, sa stam amandoua.

Cat ea si'a luat cola eu mi'am luat inca o cafea.
-Serios? Woah! Inseamna ca o sa mai am nevoie de una din asta [ridicand paharul cu (,) cafea]
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 18:38

Izzy
Bausem deja doua cafele in 3-4 ore deci cola era mai mult decat suficienta, dar si asta nesanatoasa dar deh, renunt eu la cola? Never! Hello, SUA isi pune amprenta!
-Foarte serios, am spus luand inca o gura de cola si scotand apoi o oglinjoara din geanta.
-Arat a zombie nu?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 18:49

Ha Nee
-Daca te face sa te simti mai bine nici eu nu arat mai grozav. [razand]
-Te ocupi tu de coragrafie, asa'i? Presimt ca o sa iasa bestial [continui dupa ce iau o gura de cafea] Sa nu uitam sa le spunem si baietilor de repetii [zambind larg]
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 18:53

Izzy
-Sa stii ca ma simt mai bine ca toti sunt cam mahmuri si cam multi termianti/netermianti, am zis razand.
-Da, sigur, aveti incredere in mine, am mai facut coregrafii. Oh si coregrafia sa stii ca e gata, am zis zambind. Nu le trimiti tu mesaj? am zis uitandu-ma in continuare in oglinda.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 19:01

Ha Nee
-Normal ca avem incredere in tine [am zis zambitoare] Doar nu ne lasam pe mana oricui [razand].
M'am asezat pe banca, incepand deja sa scriu mesajul: "Ne intalnim azi dupa ore pentru repetitii. Coregrafia e gata. Sa nu lipsiti! ^^"
-Rezolvat!
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 19:15

Citat :
Kim Bum
-Copilule, pe viitor nu te mai incapatana aiurea. Eu nu sunt interesat in tine, dar altul s-ar putea sa iti faca...stii tu ce. [eu eram tot serios] Tot imi esti datoare, dar te iert acum. Va veni o zi cand o sa trebuiasca sa faci ceva pentru mine, dar nu astazi. Si pentru numele lui Dumnezeu, aranjaza-ti parul si hainele alea. Arati de parca...[ma abtin]

Chae Ok
Clipesc des din gene cand ii aud discursul. Nu m-as mai fi lasat pentru nimic in lume tarata din nou in baie, asa ca ma enervez la culme. Nu era interesat de mine, auzi! Oo, la ce torturi l-as supune!
-Iti sunt datoare, da, ii zic tragand aer in piept.
Imi strang pumnii si ii tintesc stomacul - lovitura de maestru, mult mai buna ca ce-a din baie.
-Cu asta iti sunt datoare! Oare cine m-a facut sa arat asa? incep eu sa ridic tonul.

Citat :
Rana
Esti uda rau ,sincer credeam ca se gandeste la altele si ajung la concluzia ca defapt eu ma gandesc la altele.Aprinde becu si imi arata caloriferul.Am ramas proasta cand am vazut cum arata locul,ma asteptam la ceva foarte scarry dar era ceva foarte WOW.
-Asta e subsolul?Lie for real?Da ce`i cu tine de esti un gentleman convins?Hai sa schimba putin rolurile imi zic in gand..my turn to be bad..
Ma dau dupa un miniparavan si incep sa imi dau paltonul,bluza,blugii,botinele.
-Daca tot stai acolo nu poti sa ma ajuti cu ceva?scot capul usor si cambesc dulce chiar...poate cu o bluza?poate chiar cu a ta?

Jong Up
Asta era o invitatie mai mult decat stravezie! Prima data se lasase, apoi incepuse sa strige, acum ma punea sa ma dezbrac. Daca ea nu se hotarî, alegeam eu. Iar eu stiam exact ce vreau! Imi trag bluza peste cap, ramanand la bustul gol si ma duc langa ea, dupa paravan.
-Wow, fantastic baby! exclam cand o vad doar in lenjerie.
Mergea si pe pipaite [in zapada], dar e mult mai bine la lumina, sa vezi toate detaliile. Hot

Chaeng
Mai, dar astia nu se jucau. Eh, nu ma puteam plange, avusesem si eu parte de ceva actiune de genul ieri.

Jung Su
M aplimb pe coridor cu mainile in buzunar. Trec pe la avizier sa vad unde au anul I ore si ma duc in respectiva clasa. Fiind pauza, erau doar cativa studenti. Urc scarile si ma asez cu Izzy si gagica lui Chaeng in banca.
-Planuiti sa scapati de ce-i afara cumva? imi fac vocea auzita, ambele intorcandu-se uimite spre mine.

Ultima editare efectuata de catre DaMo in 27.03.12 22:32, editata de 2 ori
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 19:20

Izzy
-Hehe, am exclamat facand o fata amuzanta. Macar atat! Da' oricum, sper sa va placa, am experienta la coregrafii si dansuri.
Faceam mutrite in oglinda cand l-am vazut pe Jung Su asezandu-se langa mine. M-am uitat
cam urat la el, apoi am revenit la ce faceam inainte. Totusi am raspuns.
-Avem lucruri mai bune de facut decat copilarii din astea.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 19:26

Ha Nee
-Deja nu mai am rabdare, am spus vesela.
El ce cauta aici? mi'am spus in gand.
-Da' vad ca iti place aici, nu gluma. Sau mai bine sa zic ca iti place de cineva de aici? [am spus zambitoare] Si ca sa iti raspund la intrebare. Cam da! Am patit'o ieri de la dragul tau prieten si crede'ma nu am nevoie si azi.
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 19:38

Kim Bum
Auch..pumnul asta chiar duruse. Deja ma enerva copila asta. O apuc de brat si i-l rasucesc la spate. O tineam strans , sa nu scape. Inca ma durea stomacul.
-Chiar vrei sa intram iar in baie? Acusi vor veni baietii la toaleta. Si nu te-am facut eu asa, ci singura ti-ai facut-o cu mana ta. Stii vorba aia: cand te mananca, trebuie sa te scarpini. Asa ca te-am scutit de scarpinat. [eram serios]
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 19:58

Jung Su
M-am abtinut sa nu rad de mutritele ei si am zambit cand s-a uitat asa la mine.
-Vad si eu asta! zic intinzandu-ma si luandu-i oglinda din mana. N-o sa vrei sa te mai uiti aici dupa ce iesi pe usa facultatii, dar daca o mai vrei inapoi...
N-am dus fraza pana la capat fiindca auzisesem ce zisese cealalta fata.
-Tu vrei sa-mi spui sa-l chem pe Chang si nu sti cum, ridic eu o spranceana. Se rezolva, zic bagand mana in buzunar dupa telefon.
Observ atunci mesajul de la SJ. Se distra la mansarda baiatul.

Chae Ok
Eram pregatita sa o iau din loc si sa-mi smulg mana din stransoarea lui, numai ca acum a facut o cu totul alta miscare.
-Aauuu! Ah! exclam cand imi suceste bratul.
Ma apuc cu mana libera de maieul lui si ma ridic pe varfuri.
-Nu vreaaauuu, tu m-ai facut sa ma ciufulesc si n-am infrarosu in ochi sa vad cine vine dupa zid. Ma doaaare! Aww
Desi era momentul sa ma abtin fiindca puteam ajunge in orice moment din nou in baie, nu puteam sa nu-i spun ca nu era vina mea ca dadusem peste el. Nu stiu din ce motiv, dar nu-mi mai suceste in sus mana, eu putandu-ma aseza din nou pe toata talpa. Insa nu-mi da drumul asa cum as fi vrut eu, ci ma roteste cu spatele spre el, lipindu-ma de pieptul sau. Ma tine asa cu o mana dupa gat [mvai unde si-a pus-o pe cealalta], fara sa-mi dea drumul la incheietura. O idee imi vine in minte in timp ce el vorbea si o pun pe loc in aplicatie. Imi aplec putin capul si il musc [tare de tot] de brat. Imediat ce ma vad eliberata, tasnesc spre baie fetelor. Inchid usa dupa mine si vreau sa o si incui, dar nu nimeresc zavorul.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:04

Izzy
-Ya! am tipat cand mi-a luat oglinda din mana. Ha! Asta s-o crezi tu! Fa ce vrei, nu merg nicaieri si nu mai am nevoie de oglinda, mai am. Aish, tu poti inceta sa fii ticalos? Serios, cred ca ii ajunge sa stea in casa cu amicul tau. Imi imaginez ca sunteti la fel, de vreme ce va intelegeti asa bine. Si oricum, as fi crezut ca ai memoria mai buna la cat stii sa protestezi.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:08

Ha Nee
-Mo? Din partea mea sa ramana unde e! [am ascultat ce a spus Izzy]
-Sa stii! Sigur voi doi nu sunteti rude? Semanati prea mult la capitolul "ticalosenii si perversiuni".
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:14

Kim Bum
-Ah, fiinta asta. Esti maimuta sau ce?? tip dupa ea. Asa i-as fi aratat eu cine e seful dar nu mai vroiam sa ma pun la mintea ei. Imi ridic maneca si eram rosu. Mai aveam si urme de la dintii ei.
-Ai dintii strambi, ii strig. Stiai?
Si apoi plec dupa colt, pe holul cu scari. Asteptam sa iasa singura.

[Astept ce astept si intr-un final prinde curaj maimuta.] Cand sa dea sa coboare scarile, ma asez in fata ei si zic sec:
-Bau!! Ghici cine-i? [Rad ironic]
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:25

Jung Su
-Hmm, cum vrei, spun bagand oglinda in buzunar. Dar nu-s ticalos. Daca eram, ea ajungea din nou in zapada si nu m-as fi comportat asa finut ca Chaeng, eu n-am fost in armata. Ia zi-mi, in cat timp i-ai cedat, 5 minute, un sfert de ora sau mai putin, nici n-ati intrat in casa? [nu-mi placea ca fetele sa ma ia tare].

Chae Ok
Am pus mana pe zavor si l-am tras pana la urma. Oo, cat as fi vrut sa am curaj si sa ies de acolo sa-i intorc mutra la spate si sa-i stramb eu lui ceva, atunci sa vada maimute! Ma duc la oglinda, imi aranjez parul si hainele, apoi ma uit la ceas. Mvai, se suna de intrare la a doua ora, nu mai aveam timp sa merg la masina, deja luasem o absenta si nici macar nu era vina mea. Ies pe hol asigurandu-ma ca el plecase, dar cand sa cobor scarile, sa mor de inima nu alta.
-Aaah! tresar eu tipand usor si o iau la fuga imediat in directie opusa.
Oricum trebuia sa merg dupa caiete in clasa cealalta si abia apoi sa merg la urmatorul curs. Cand ajung in sfarsit constat cu usurare ca nu venise prof-ul.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:30

Izzy
-Nu prea vad ce faci cu ea, dar ma rog, am zis ridicand din umeri si luand ultima gura de cola. A nu, esti un sfant sa stii. Eram sarcastica, am adaugat dupa cateva clipe. Da, ti-am observat ,,calitatile", am spus cand m-am ridicat si am mers spre un cos de gunoi sa duc doza goala.
Macar un ,,multumesc" ca am pierdut toata distractia aseara, dar ce sa ii ceri...
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:37

Kim Bum

Vai ce m-a amuzat faza asta. Pentru prima oara in cativa ani, am ras de am crezut ca plesnesc. Trecusera cativa colegi pe langa mine si au ramas socati sa ma vaza razand. Incepe sa ma distreze tipa. Sper sa o revad...cat mai curand, imi spun in gand Laughing
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:40

Ha Nee
-O, da sigur. Foarte finut, ce sa zic?
... Bineinteles! Nu'mi ajungea perversul de acasa. Imi mai trebuia unul pe cap!
-Ya! Chiar nu e nevoie sa'mi demonstrezi cat de ticolos poti fi. Pastreaza asta pentru prietenele tale. [spun aparandu'mi un zambet in coltul gurii] Si imi pare rau sa te anunt, dar prietenului tau nu ia mers de data asta. Si nici n'o sa'i mearga.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 20:52

Jung Su
-O tin ca suvenir. Vad ca esti sarcastica... si buna, adaug dupa ce se ridica, auzind ce-am spus doar gagica lui Chaeng.
II fac cu ochiul tipei si duc telefonul la ureche.
-Hey, amice, ce faci in momentul de fata? Cineva intreaba de tine.

Chaeng
-Ma uit la filme porno, ii raspund eu de pe pervaz. De ce? Cine intreaba?
-Tipa de aseara a zis ca nu te-ai ridicat la asteptarile ei.
Sa cad pe geam, nu alta, cand il aud.
-Cineee zice, maaa?
-Glumeam, vorbim, pa.

Jung Su
-Vine incoace.
O urmaresc cu privirea pe Izzy. Nu zicea nimic? Asa aveam un chef de tavaleala prin zapada.

Chae Ok
Ma asez repede in banca, pe randul meu, langa colegele obisnuite.
-Nu intrebati unde am fost! le spun inainte sa deschida gura.
-Nu vine prof-ul, imi spun ele, cica il inlocuieste cineva de la master.
-Grozav, nu as fi fost in stare sa fiu atenta la ora.
Usa se deschide si...
-OMG! Oh, nu, nu, nu! exclam eu lasandu-ma in jos si ascunzandu-ma dupa colegul din fata, aproape sa intru sub banca.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   

Sus In jos

Intrarea in scena
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Inchang High School :: CLASSROOMS :: ARCHIVE-
Mergi direct la: