AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Intrarea in scena

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 1:12

Minnie
Ahh,acum ma viola...Sincer,baiatu nu era intreg la minte.Incercam sa ripostez,dar nu reuseam.Si asa eram destul de panicata.
Intr-un sfarsit ma lasasase in pace...Imi sifonase toate hainele..Si parul..Si imi furase bascuta mea preferata.Ma durea si spatele,pentru ca ma impinsesem ca proasta in el,si m-am lovit in ceva ascutit.
Imi era si rusina sa mai ies acum din clasa aia.r
-Off....Ma poate ajuta si pe mine cineva,va roog?strigam eu.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 1:16

Kim Bum
Vai, deci fiinta asta era imposibila. Imi lipesc pieptul de ea si imi apropii capul de al ei.
-Nu o mai fa pe papusa cuminte. Daca refuzi, desi esti in situatia asta, inseamna ca si tu vrei "ceva". Imi bag in genunchi intre picioarele ei. Sa continui? Sau cedezi...ii spotesc usor la ureche....

Mae Ri

Vai nu puteam sa cred ce mi se intampla...Tipul ala era deasupra mea...in zapada. Again. Aww Heeeelp, ma uitam spre Jay-Jay care probabil nu isi amintea de unde are vanataia de pe fata. Ii tot spuneam sa inceteze, dar nu vroia. Apoi m-am trezit tipand...
-A fost primul meu sarut, idiotule!!!!! Cum....cum ai indraznit?

Jay-Jay

Asistasem la un intreg spectacol. Dupa atata violenta, imi amintisem de pumn. Aish, dobitocul. Mai o chinuia si pe angajata mea. M-am infuriat la culme. Ma infing in el si il apuc de umar. Il trag in sus si ghici ce? Ii dau un pumn de toate zilele. Apoi ii mai dau unul si spun:
Unul a fost datoria, si al doilea pentru fete. Le iau pe amandoua si mergem spre cafenea.
-Sunteti bine?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 1:23

Eun Mi
Incepusem sa rad, mai-mai sa lesin din cauza asta. Avea o fata... Laughing Dupa ce am inceput sa ne "luam in brate" chinuindu-ne unul cu celalalt, si dupa ce m-a pus din nou jos, imi vazuse si sutienul, ba chiar mi-l desfacuse.
-Ya! da-mi drumul perversule! am spus furioasa.
Cand SJ a facut o mica pauza, pentru ca obosise sa-mi tot bage zapada pe unde apuca, am facut o schema geniala si l-am trantit de pe mine. Acum el era cel de sub mine, de data asta pe spate. Mi-am facut sutienul, cu greu, dar mi l-am facut, dupa care iar am inceput sa dau cu zapada in el. Ii bagasem pe la geafa, pe piept, la fund si avea o fata gen ... iar eu Laughing . Vai, prea ma enervase. Mi-am apropiat chipul de al lui.
-Tu, perversule, obsedat sexual, n-o sa imi mai atingi buzele cu ale tale NICIODATA, inteles?! ... M-am ridicat de pe el, scotandu-mi zapada de prin haine, incepand sa stranut. I-am aruncat o privire furioasa lui SJ.
-Daca am racit din cauza ta...esti mort! ... am spus nervoasa.

SK
I-am zambit.
- Si ce? te-am sarutat si gata. Fie ca ti-a placut, fie ca nu. Ar trebui sa fi mandra ca te-am sarutat frumoaso, i-am zis facandu-i cu ochiul trezindu-ma cum sunt luat de umar si cu un pumn in fata.
Eh, de parca era cine stie ce. Oricum tipu' trebuia sa se revanseze. M-am ridicat de pe jos, dand cu limba la rana, stergandu-mi sangele cu un deget, si aranjandu-mi bascuta lui Minnie, pe cap. Imi tinea de cald =))). M-am dus la cafenea si m-am asezat la masa noastra de VIP, asteptand sa vina si ceilalti. Eram putin furios. M-am uitat in jur si ce sa vad, iar tipele alea doua si cel care ma agresase. Mi-am intors privirea in alta parte, comandandu-mi un ceai, inchizand ochii.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 1:35

Jong Up
Stateam in cea mai tare pozitie! Iar ea nu opunea niciun fel de rezistenta. Ok, nu s-a mai intamplat asa ceva.
-Cum gata? Abia incepe!
Obisnuit cum eram sa parcurg toate etapele necesare misionarului, imi strecor o mana pe sub bluza ei. Oo, sunt adevarate dotarile, constat multumit. Eram in calduri, se vedea ca sunt mahmur, mai aveam putin si mi-o trageam afara in ger.

Chae Ok
Mvai, de ce nu lesinam odata??? Cand incepe iar sa vorbeasca mi se urca sangele la cap. Aveam inca in mana camasa lui. Imi strecor palmele intre corpurile noastre si il imping dar nu aveam forta. Pieptul mi se ridica si cobora, respirand precipitat. Cand vad ce face cu piciorul, ma lasa puterile si ma sprijin de el.
-Ok, am s-o spaaal, spun cu o voce sfarsita.
Dupa ce ma vad afara din cabina de toaleta, trag mult aer in plamani. Mvai, cheia de la usa baii o avea in pantaloni. Cum sa fac? Nu vroiam nici in ruptul capului sa ii spal camasa. Imi duc mana libera la cap, iar cea cu camasa [pe care o strangeam tare in pumn] mi-am facut-o sa tremure. Apoi mi-am dat ochii peste cap.
Sus In jos
green.apple

Localizare : Galati,Romania
Stare de spirit : (✪◡✪)

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 1:41

SJ
A facut ea ce a facut si iar a ajuns deasupra si a inceput sa ma bombardeze cu zapada.Era atat de rece,aveam fundu gheata,sloi:o3 .Se ridica si da sa plece.In momentul acela am apucat`o de picior cu mana si ea poc la loc.
M'am dus in fata ei ...
-Vezi frumoaso niciodata sa nu spui niciodata.In timp ce ma indepartam de ea ii spun..Vezi sa nu ma vrei tu mai tarziu si sa nu te mai vreau eu si...am intrat cu capul in usa,normal,daca sunt bolovan si nu`s atent...Great ... mai fate putin de cacao ca nu te facusesi destul...Deschid nenorocita de usa in timp ce bombaneam si ma indrep spre cafenea lasand in urma o dara de zapada de parca eram om de zapada si venise primavara...
SK si atat din gasca...astia iar o ard aiurea...ma asez si comand o cafea strong..

Rana
-Ce abia incepe?YAAAA ...Parca esti un motan in calduri,in perioada de reproducere.Esti in stare sa ti`o bage in toate gaurile.Vezi ca facultate are multe usi sa stii...
Ma ridic nervoasa si plec lasandu`l in pom pe el.Se uita la mine ca Barbie cand a trebui sa fie vopsita bruneta..

Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 2:15

Kim Bum
Se tot agita ca un sarpe pe uscat cand se preface ca lesina. O prind sa nu o las sa se loveasca. Ma fac ca nu stiu. Eu inca eram desfacut la pantaloni si cu maieul imprastiat pe mine. Stiam ca avea sa fure cheia si sa iasa. Ceea ce si facu. Dar inainte, am profitat un pic si i-am pun podul palmei pe abdomen..si urcam incet incet in sus. Nu aveam sa fiu nesimtit, dar stiam ca se preface. Laughing
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 2:36

Jong Up
Ma trezesc dat la o parte si facut si motan. Tipa asta batea apropo la ceva cu usile alea? Stai asaaaa!!! Doar n-am invatat de la cei mai buni ca sa raman neterminat! Ma scol de acolo perfect trezit din mahmureala si ma iau dupa ea. O ridic in brate pe la spate, fac o pirueta cu ea in aer, apoi intru pe usa facultatii.
-Nu-mi place ca esti asa nesatisfacuta. Ai vreo preferinta pentru vreo usa anume? o intreb coborand scarile la subsol.

Chae Ok
Imediat ce ii simt bratele care ma prind, ma uit pe sub gene, discret si bag mana in buzunarul lui. Din cauza ca era desfacut la pantaloni nu a simtit [speram] ca i-am luat cheia. Mi-a venit sa tip efectiv cand i-am simtit mana cum urca, nu-mi dau seama cum am ramas calma. Am strans cheia in palma, apoi cu un pumn bine plasat in stomac l-am facut sa se indoaie usor din mijloc, suficient timp pentru a o zbughi spre usa. Muream daca nu nimeream broasca, faceam infarct. Am deschis insa repede si am dat sa ies.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 2:44

SJ
Nici nu apuc sa beau din cafea ca vad lac in jurul meu..
-Da,mai lipsesc pestii,bombaneam eu..Ma duc sus sa ma schimb...
Privilegiile,evident...Mansarda,locul nostru unde faceam ce vroiam.A doua noastra casa,locul nostru de intalnire,nimeni nu intrase vreodata aici in afara de noi.Toata lumea era curioasa sa stie ce e aici.Nimic special.Efectiv un miniapartament dotat cu tot ce le e necesar unor tineri plin de hormoni si zbuciumati.

Rana
Cand am zis ca scap de el ma trezesc ca face piruete cu mine.
-Mai balerinule nereusit termina azi ce nu intelegi ca doar vorbim aceasi limba...
Era agitat ca un titirez,nu stia stanga dreapta si ce alege el asa frumos..subsolu..
O nu,o nu,nu acolo,nu imi placeau locurile de genul,locuri sub pamant decat daca era vreun pub,club,cafenea ceva.
El cobora pe scari eu ma tineam de pereti,el tragea,eu ma tineam de balustrada,el inainta eu ciuciu ca nu aveam ce sa mai fac si m`am trezit in subsol.

Ultima editare efectuata de catre NorinA in 26.03.12 16:00, editata de 1 ori
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 2:53

Kim Bum
Nici nu apuca sa iasa bine ca o apuc iar de incheietura mainii si o trag inapoi.
-Acum ca ti-am simtit trupul, unde pleci? vino inapoi...
De data asta incui doar din zavor si o aduc iar in cabina "noastra". Trag zavorul si o lipesc de perete.
-Poate iti era dor sa fii aici, SINGURA ...cu mine...
Ii cuprind trupul cu o mana si cu cealalta ii trec un deget peste buza de jos...in jos, pe gat....
Ii puteam simti bataile inimii puternice dar nu vroiam sa o las inca...nu asa usor, mai ales ca nu vroia sa imi curete camasa.

Mi-am apropiat iarasi fata de a ei si ii mangaiam obrazul cu nasul, spre ureche...

Am stat asa cateva minute, apoi am dat sa plec spunand: Chiar credeai ca esti genul meu? Pff, slabe sanse. Nu te uiti in oglinda? Arati ca o maimuta.... (nu era adevarat dar acum chiar avea parul ciufulit datorita mie..hehe). Ies si o incui in cabina apoi ma asez lejer pe capaul toaletei de langa.
- Supravietuiesti acolo?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 3:07

Jong Up
-Aceeasi limba, aceeasi limba. Ce inseamna la tine usi?
Si ca tot vorbeam de usi, dupa ce termin de venit cu ea aici jos, imping intr-o usa cu piciorul, o las pe tipa din brate, apoi o inchid la loc. Se face bezna totala. Fac pasul care ma despartea de ea [eu stiam locul, era tot o ascunzatoare de-a noastra, la fel ca cea de la mansarda] si i-am inconjurat mijlocul cu un brat, in timp ce cu mana cealalta ii ridicam de bluza uda de zapada.

Chae Ok
Simt iar inclestarea mainii lui.
-Poftim? O.o Nu! Oo, nu din nou acolo, te rog! Aaah!
Inima imi batea sa-mi sparga pieptul. Nu aveam nici macar loc sa ma feresc de atingerile lui. Aish, innebunesc! Cand a deschis usa, am crezut ca am scapat si respir usurata. Vai, nemernicul!
-Maimutaaa? Yaaa! [imi inchide usa in nas si o incuie pe dinafara] Yaaa! Nuu! exclam batand cu palma in usa, cand ii aud vocea de alaturi. Ticalosule! Da-mi drumul! ... te rog! soptesc eu abia auzit.

Ultima editare efectuata de catre Silvia in 26.03.12 3:17, editata de 1 ori
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 3:14

Rana
Si se facu intuneric.Era bezna,nu vedeai la 2 cm in fata si simt deodata o mana calda.Ma treceau 938432933298439 de fiori,eram cam panicata nu stiam cum sa reactionez.Nu cunosteam locul si nu stiam ce e in jurul meu.Aproape ca ma lasam dusa de val,si ce m`ar fi dus valu ala pe mine la mama naibii in larg..clatin usor din cap sa imi revin "Rana daca mai visezi prostii cu ochii deschisi o sa innebunesti".
Ok cu prima mana poate sunt putin..mint putin mai mult de acord dar cu a 2 deja nu....It`s a BIG NO for u baby..
-YAAA!!!!Ce mama naibii crezi ca faci?Scrie cumva pre fruntea mea pisica in calduri caut motan pentru a ma rezolva?
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 3:21

Kim Bum

Ma bufneste rasul cand o aud zmiorcaindu-se. Ies si imi clatesc camasa, pe tipa o ignor complet si ies.

[Ma intorc cu 5 minute inainte sa se sune si ii deschid usa, apoi plec din baie]
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 3:35

Jong Up
La cata experienta aveam, mi-am dat seama ca se lasa pe mana mea si ca ii mai si placea. Eu o adusesem aici cu un scop. Imi ajungea ca aveam 6 hyung care ma faceau in toate felurile, nu aveam nevoie si de o tipa care sa ma faca motan. Dar oare ce-o facuse sa-si revina si sa inceapa sa-mi tipe in ureche?
-Esti uda rau, zic intinzandu-ma dupa intrerupator si luminand incaperea destul de eleganta. Ar trebui sa ramai ca sa te usuci ii spun facand cu capul spre calorifer. Sper ca mai sti drumul inapoi.

Chae Ok
-Aish!!! Nemernicul! Of, merita castrat si supus la alte chinuri de genul! zic dupa ce il aud ca pleaca, in timp ce zguduiam usa aia din balamale. Aish! Cum ies de aici?
Obosesc pana la urma, incepusera sa ma doara mainile si eram plina de nervi. Mvai, incuiata in baia baietilor! Oh, ticalosul! Stateam pe capac atunci cand aud zavorul. Vaaai, cine e? ma sperii eu si-mi pun mainile la ochi. Apoi nu se mai aude nimic. Incerc usa si vad ca e deschisa. Avea mustrari de constiinta? ma intreb iesind din baie pe hol. Ma lipesc de usa cand il vad sprijinit de perete.
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 3:40

Kim Bum
-Copilule, pe viitor nu te mai incapatana aiurea. Eu nu sunt interesat in tine, dar altul s-ar putea sa iti faca...stii tu ce. [eu eram tot serios] Tot imi esti datoare, dar te iert acum. Va veni o zi cand o sa trebuiasca sa faci ceva pentru mine, dar nu astazi. Si pentru numele lui Dumnezeu, aranjaza-ti parul si hainele alea. Arati de parca...[ma abtin]
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 3:42

Rana
Esti uda rau ,sincer credeam ca se gandeste la altele si ajung la concluzia ca defapt eu ma gandesc la altele.Aprinde becu si imi arata caloriferul.Am ramas proasta cand am vazut cum arata locul,ma asteptam la ceva foarte scarry dar era ceva foarte WOW.
-Asta e subsolul?Lie for real?Da ce`i cu tine de esti un gentleman convins?Hai sa schimba putin rolurile imi zic in gand..my turn to be bad..
Ma dau dupa un miniparavan si incep sa imi dau paltonul,bluza,blugii,botinele.
-Daca tot stai acolo nu poti sa ma ajuti cu ceva?scot capul usor si cambesc dulce chiar...poate cu o bluza?poate chiar cu a ta?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 11:31

Citat :
SJ
A facut ea ce a facut si iar a ajuns deasupra si a inceput sa ma bombardeze cu zapada.Era atat de rece,aveam fundu gheata,sloi:o3 .Se ridica si da sa plece.In momentul acela am apucat`o de picior cu mana si ea poc la loc.
M'am dus in fata ei ...
-Vezi frumoaso niciodata sa nu spui niciodata.In timp ce ma indepartam de ea ii spun..Vezi sa nu ma vrei tu mai tarziu si sa nu te mai vreau eu si...am intrat cu capul in usa,normal,daca sunt bolovan si nu`s atent...Great mai fate putin de cacao ca nu te facusesi destul...Deschid nenorocita de usa in timp ce bombaneam si ma indrep spre cafenea lasand in urma o dara de zapada de parca eram om de zapada si venise primavara...
SK si atat din gasca...astia iar o ard aiurea...ma asez si comand o cafea strong..
Eun Mi
Eram furioasa, dar cand l-am vazut cum intra cu capul in usa eram lesinata de ras.
-Da, da, cum zici tu, am zis razand in hohote Laughing .
M-am ridicat de pe jos, scuturandu-ma de zapada, iar SK statea la geamul cafenelei. Am facut ochii mari cand am observat cum radea la mine si s-a ridicat de pe scaun. In secunda 2 era afara.
-Hopa! am spus speriata. Trebuie sa fug!!

SK
Hmm, tipa cu care fusese SJ mai devreme nu cumva era si cea de la petrecere pe care o luase in spate?
-Hei SJ..., am zis privind in dreapta si ia-l pe SJ de unde nu-i.
Mi-am dat ochii peste cap. Acum era momentul sa o iau si eu la o tura de zapada si sa-i dau sarutul. Uhmm, da. M-am ridicat de pe scaun si direct afara m-am dus. M-am apropiat de ea, dar ce sa mai prind ca fata incepuse sa fuga ca o nebuna. "Las' ca te prind eu alta data", mi-am spus in gand, mergand din nou in cafenea, stand mai mult tolanit, lesinat pe scaunul ala. Mi-am inchis ochii.

Eun Mi
Nici nu m-am mai uitat in spate sa vad daca ma alearga sau nu si am intrat in prima incapere care mi-a iesit in cale. Am intrat intr-o camera de la mansarda, am inchis usa si am dat cu spatele in ea. Am rasuflat usurata si cu ochii inchisi . Cand mi-i i-am deschis si l-am vazut pe SJ mi-a picat fata .
-SJ... Embarassed CE NAIBA CAUTI TU AICI???
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 16:09

SJ
Inainte sa urc sa ma schimb

----
ma hotarasem sa ma razbun pentru baltoaca din juru meu dar cum m`am apropiat de usa m`a si vazut vulpea repede...
-Aish! ... O sa le pun din lemn de acum ca prin astea de sticla se vede tot si nu imi mai ies combinatiile.Pana sa ajung iar la ea nebuna era deja pe Marte creca asa ca ma duc sus...

----

Era asa liniste.Incep sa imi dau bluza jos si sa ma descalt cand vad deodata ca intra o tornada in camera,incuie usa..Ce sa vezi,Eun Mi..
-Pai da asa trebuie sa vina sacul la moara nu moara la sac,numai bine ca nu ma mai obosesc eu te caut.Mai bine ai recunoaste ca vroiai sa ma vezi,ca iti era dor de mine,ca nu poti sta 3minute fara sa ma privesti .Ma vrei tare tu nebuno.Ma indrept spre ea si o iau in brate,ii dau suvita de pe fata,ma apropii usor de ureche ea si ii soptesc "Poti sa incetezi acum sa te mai prefaci ca suntem doar noi 2"
-Buzele astea ale tale cam vor sarutate asa,nu se simt singure?Se zbatea nebuna..
-Eeee,nu te linistesti singura,atunci te linistesc eu de tot.Ii dau drumu,imi iau in graba o bluza si ceva de incaltat,descui usa si direct pe acoperis cu ea.
-Turturico ce e?Aaaa,nu iti place nu?Nu`i nimic,macar daca o sa ma urasti sa ai motiv serios.
-Deci.Runda a 2`a nu?Ca vad ca nu te lasi,te tii tare.Scumpete daca m`ai facut cu masina,aici nu mai ai sanse sa scapi

Ultima editare efectuata de catre NorinA in 26.03.12 23:32, editata de 2 ori
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

Varsta : 21
Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 22:57

Minnie
Eram terminata.Deabia imi mai simteam corpul dupa ultima "intalnire" cu SK.Tipul ala chiar era dus cu pluta rau.
Era si normal,la cate droguri baga in el 24 de ore din 24....
Ajunsesem la cafenea,iar acolo imi comandasem o limonada cu gheata.Asta ma mai linistea putin.
-Auziti,nu stiti cumva numarul de la CIA sau FBI? Sa il "salte" pe ciudatu ala?Eventual, il abandoneaza pe o insula pustie....

Ae Cha
Fusese o seara incendiara aseara.Chiar daca nu ma dusesem la petrecerea organizata de SJ,am fost la un club mai select,unde ma distrasem mult mai bine.
Dimineata,bineinteles,eram complet mahmura.Daca toata noaptea fusesem cu pahare ce tequila in mana si mai mult pe bar,decat la bar.Cu toate astea,daca imi faceam o baie de vreo 2 ore,imi trecea toata oboseala.
M-am hotarat sa lipsesc de la primele ore,ca sa imi pot reveni.Dupa ce am fost gata,mi-am pus ceva lejer si dragut pe mine,si am urcat in masina(un cadou de la taticul meu....bine,era cam veche,deja avea 2 luni,era cazul sa o schimb).
Prima oprire,cafeneaua.Cand am intrat,am observat un tip..Wow,genul de badass peste care nu apucasem sa dau aseara.El ma vazuse,si deja ma fixase cu privirea,asa ca m-am gandit sa ii fac eu un avans.M-am dus de mi-am comandat o cafea,iar cat am asteptat,am scris un biletel pentru el.Dupa ce mi-am servit cafeaua in liniste,am trecut pe langa el,si i-am lasat biletul pe umar.
Il scrisesem destul de ingrijit.
"Vrei putina distractie?Vino dupa mine."
Am intrat in baie,si am asteptat putin timp.Stiam ca oricum va veni,Eram curioasa sa vad daca imi rezista mie.

Ultima editare efectuata de catre Adda2397 in 26.03.12 23:41, editata de 1 ori
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 23:07

Jay Jay
-CIA sau FBI? [rade tare] Crezi ca aia isi pierd timpul cu...cu asa specimene? Nu cred ca aveti norocul sa scapati de el. Imi frec mainile. Inca ma dureau de la pumnii ce ii dadusem. Nenorocitul, are capul tare. ...

Imi comand o cafea dubla, cu lapte si frisca. Simteam nevoia sa ma destind.
-Imi place facultatea asta, parca e...diferita, spun. [rad iar]

PS: Mae Ri plecase acasa putin (sa ii las singuri pe mandrii) Embarassed
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   26.03.12 23:52

Eun Mi
Aigoo...ce facusem ca sa merit asta. Aveam in fata mea un modest dat naibii rau de tot.
-Ce scumpete ma perversule? tu crezi ca eu cad in bratele oricarui baiat si mai ales intr-ale unui invins? am inceput sa rad in hohote, numai ca sa-l enervez mai tare. Pai dragul meu sarit de pe fix, pervers si tot tacamul, te urasc si fara motiv stai tu linistit. Oh, dar daca imi mai dai si tu atunci ura se amplifica. Par eu cumva genul de fata care duce lipsa? hormonii aia ai tai cred ca sunt de vina in cea mai mare parte, am spus dandu-mi ochii peste cap. Tu cred ca o cauti cu lumanarea, papuse, am zis tragandu-i una la mostenitori cu genunchiul, apoi strambandu-ma la el Laughing . Se uita urat pe mine, si se vedea ca-l doare, tocmai d-aia luand muuuuulta zapada si dandu-i cu ea in fata.
-Poftim boss, ca prea ma enervezi la culme, am zis cu un ras malefic, venind in camera.
Cand sa deschid usa mai ia cheia de unde nu-i. Am inceput sa o caut disperata.

SK
Hopa! fata noua in facultate. Nu o mai vazusem, dar trebuia sa facem neaparat cunostinta. Uhm, nu mi se parea mare lucru, doar o tipa bogatasa si plina de aere. I-am zambit si am sorbit-o din priviri pana cand a plecat. Imi lasase biletel pe umar. Hopa! alta puicuta tupeista. "Sa-ti fac jocul" mi-am zis in gand. M-am ridicat de pe scaun, observand-o pe Minnie cum susoteste cu Jay-Jay. Cele mai enervante persoane. Ba nu, mai erau parca. M-am dus si i-am dus basca, defapt i-am aruncat-o pe ochi, apoi m-am dus si-am urmarit-o pe tipa noua. Cat tupeu pe ea, vroia la baie nebuna. Am inceput sa rad ca prostul, apoi am dat ochii cu ea. Eram fata-n fata practic. Am ridicat o spranceana la ea, sexy chiar. =))
-Am venit, i-am spus sprijinindu-ma de perete cu mainile in san.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 0:02

SJ
Imi trage una de instantaneu ingenunchez..daca ma vedea cineva zicea ca sunt credinciosul credinciosilor,m`am trantit la pamant si am tineam de dansu.Fierbea sangele in mine.Deja eram rosu,verde,albastru la fata...Stau 1min sa ma calmez ma ridic si direct dupa ea...nervos in ultimul hal.
-Deja te intreci urat cu gluma.Numai tine.Inchid usa si arunc cheia pe geam.
-Mai pleaca acum daca poti ca suntem doar la mansarda.Esti invitata mea sa iesi pe geam..Sa vad daca o sa iti placa sa iti petrecei seara aici...O sa`ti fac viata un infern total fetito
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 0:29

Minnie
Fata aceea ce il insotea pe tip plecase.Mai bine...Parca era Un bodyguard enervant.
-Da,e dragut aici,dar partea proasta e ca este plin de "obsedati"....
SK venise la masa noastra,si imi arunca bascuta in fata.
Eu am smuls-o si am aranjat-o.Vroiam sa ma duc sa ii dau un pumn lui SK,dar acel tip ma prinsese de mana si ma oprise.
-Ahh,o sa il fac eu sa plateasca cumva....Vai,unde imi sunt manierele?Am uitat sa ma prezint.Sunt Min Ok.Dar poti sa imi spui Minnie,i-am zis eu,zambindu-i dulce.

Ae Cha
L-am tras cu forta de gulerul bluzei si l-am impins intr-un perete.Am inchis usa si sarisem la el ca un animal de prada.Il sarutam incontinuu.Si cum el nu ma refuza si parca cerea mai mult,i-am facut pe plac.La un moment dat,ma dezlipisem de el usor si il priveam intens in ochi.
-Off,mai bunicule,asa stii tu sa te comporti cu o fata?Si,sincer vorbind,te misti ca o testoasa.Asta numesti tu distractie?Asa ai sa adormi orice fata,i-am zis eu razandu-i in fata.
La auzul vorbelor mele,tipul ma privi socat.
-Ce-i,tataie?Nu iti place adevarul?
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 0:44

Jay JAy
-Ah? Aaa.. Imi pare bine. Jay Jay..dar cred ca stii deja cine sunt, spun razand. Ma asez mai aproape de ea. Dar care e faza cu tine si tipul asta? [spun eu serios]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 0:47

Eun Mi
"Aish! ce panca sunt si eu" mi-am zis in gand dandu-mi singura vreo 2-3 palme in cap. Cum sa stau cu idiotul asta in camera? cum??? panica! panica! panica! "ce ma fac? ce ma fac?" ma intrebam in gand. Am fugit la geam, l-am deschis si cand m-am uitat in jos deja imi venise rau. Eram prea sus. M-am intors la el zambind fals, mai ca-mi venea sa-l arunc pe geam. Ptiu belea! trebuia sa ma prefac doar calma, ca cine stie ce-i venea dobitocului sa-mi faca. Trebuia sa fiu cumintica, pana cand vedeam usa deschisa, si dupa...al 3-lea razboi era declansat.
-Bine, bine. Stai, hai sa negociem, am zis pe un ton dulce. Ce trebuie sa fac pentru a iesi de aici cat mai repede posibil? l-am intrebat pe un ton ciudat, plesnind de furie, dar nu aratam asta ci doar calm.

SK
Nici nu am mai sarutat-o. Salbatica femeie. Parca era nebuna dupa mine. Am ranjit.
-Auzi bunicuto, eu inteleg ca esti innebunita dupa mine, dar nici in halul asta. Si daca nu-ti convine cum ma misc, apoi, scuza-ma pisi da' sunt altele afara care ma doresc in felul meu, i-am zis stergandu-mi buzele, dandu-i drumul din brate. Ah! si inca ceva: ar trebui sa fi mandra ca ti-am raspuns la sarut, am spus razand.
Tipa se cam infuriase putin, asa ca am tras-o de talie, ridicand-o in bratele mele, lipind-o de zid si privind-o intens in ochi.
-Vezi tu, timpul care-l pierd acum cu tine l-as putea petrece cu o alta tipa mult mai buna. Si stii ceva? i-am privit buzele, eu umezindu-mi-le pe-ale mele, poate esti tu bogata, dar schimba luciul...si parfumul, nu-mi plac. Sunt prea dulci pentru mine. Mie-mi plac alea mai...hmm..tari, am sarutat-o pe gat si i-am dat drumul din brate. Vad ca esti infierbantata tare, insa imi pare rau, dar tocmai am mai avut o chestie cu o salbaticuta si cu o tipa careia i-am furat primul sarut. Asa ca, imi pare rau, m-a obosit prea mult tipa nebunatica. Tu ma...plictisesti, am zis razand de ea.
Ahhh ce-mi placea sa le amagesc. Tipa mai avea un pic si ma lua la omor de furie. Asta-i viata. Unele primesc, altele nu. Imi placeau lucrurile mai complicate, asa eram eu.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 0:52

SJ
Ma duc langa geam...
-Ce nu iti place privelistea? E superba,locul meu preferat din campus.
-Scumpo esti cam inceata la minte..ce parte din pana maine nu pleacam de aici nu intelegi.Doar eu si baietii avem chei aici si le`am zis ca`s cam busy..le`am bagat cu DND si au zis "No problem",deci oricat ai vrea pana maine nu pleci nicaieri asa ca poti sa incepi sa te faci comoda si sa cobori tonul..pisico blanda ce zgarii rau :>

Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   27.03.12 1:16

Minnie
-Jay Jay?Glumesti?!Vai,esti cel mai tare.
-Intre mine si tipul ala?Nimic.El este un afemeiat drogat 25 de ore din 24....S-a luat de mine aseara,si nu stiu de ce.Doar nu ii facusem nimic...Cum ti-am spus,facultatea e plina de obsedati.Si tu?Mai povesteste-mi despre concertele tale,te rog,ii spuneam eu,privindu-l cu ochi de catelus.

Ae Cha
Aish,tipul ala chiar ma calcase pe nervi.Eu?Batranica?Innebunita dupa el?Poate in visele sale...
Eram asa de furioasa pe el ,ca nici nu mai puteam gandi.L-am luat in brate si l-am sarutat,si apoi o lovitura de gratie.Il lovisem asa de tare in punctul lui sensibil,ca il lasasem lat.Cazuse pe podea de durere,si mai incepuse sa se si planga...
-Hai,nu te mai plange asa,tataie,ca ai mai primit asta de o gramada de ori.Oi fi tu don juan,dar esti mai mult un mic fraier.Tu chiar credeai ca sunt innebunita dupa tine?Hai ca ma faci sa rad.Asa fac eu cam cu toti baietii de prin facultate.Cred ca ti-ai gasit nasul,domnule.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   

Sus In jos

Intrarea in scena
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Inchang High School :: CLASSROOMS :: ARCHIVE-
Mergi direct la: