AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Intrarea in scena

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 15:05

Izzy
Stateam cat mai aproape de portiera posibil, uitandu-ma pe geam concentrata. Aish! Ce puteam sa ii fac sa ma lase pur si simplu in pace?
-Ce vrei de la viata mea? am intrebat fara sa imi mut privirea, cu o voce care nu transmitea nimic. De ce te tii dupa mine?
Am observat totusi ca se intindea sa vada masina din fata. O urmarea cumva?
-Daca urmaresti masina din fata, sa stii ca nu ai sanse asa. Daca vrei sa ii opresti iau pe o scurtatura si le poti iesi in cale, Ti-a dat taica-tu GPS, poti gasi o straduta.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Rawr~
Admin

Varsta : 21
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 15:08

Ha Nee
-Yaaa!! Tu!! Esti nebun??! strig dupa Jung Su care o luase efectiv pe sus pe Izzy. Omo, gasca aia are numai tacaniti! imi spun in gand.
Intre timp ajunsese si profesorul. Nu stiu ce minciuni ii spusese ca sa scape basma curata, dar cert e ca plecase. El fara bluza. Iarna. Mda, nu'i sanatos. Nici Izzy nu avea geaca cu ea, iar geanta ii ramasese pe banca. M'am hotarat sa'i trimit un mesaj:
Ce l'a apucat pe nebunul ala?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 26
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 15:28

Jung Su
-Ti-am mai raspuns la intrebarea asta. Nu tu ai zis ca am doar 3 lucruri in cap? Se pare ca unul dintre ele e mai mult decat celelalte.
Aish! Nu vedeam cate persoane sunt. Incetinesc si las masina din fata sa ia avans. Ma uit spre ea cu o spranceana ridicata.
-Ma inveti pe mine sa filez pe cineva? Habar n-au ca sunt urmariti, nu stiu ca SK a raspuns la telefon. Si ce ma enerveaza e ca din cauza unei fete se intampla asta. AIsh! Nu-si poate tine slitul inchis?
Luasera mult avans, accelerez, schimb viteza si banda, aveam de gand sa trec pe langa ei.
-Daca tot te pricepi [nu era rea ideea ei, nush' de unde stia ca asta trebuie facut], sa numeri cati sunt inauntru cand depasesc.

Chaeng
Era cam gata show-ul de afara, dar imi era prea lene sa ma misc de acolo. Hmm, era ora acum. Asta nu ma impiedica insa sa dau un mesaj. "Unde esti?" o intreb pe Ha Nee. Scot telefonul, imi activez GPS-ul, introduc numarul ei de telefon si astept sa o localizeze.
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 15:45

Kim Bum

Ma intorc la facultate doar pentru a o avertiza pe mandra de consecinte. Ma duc la vestiarul ei si ii strecor un bilet inauntru:
Spoiler:

Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

Varsta : 22
Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 15:49

Izzy
Mi-am dat din nou ochii peste cap. Cum ziceam... 3 lucruri...Care acapareaza altele.
-Fa ce vrei. Ah nu, cand accelerezi odata cu ei si te intinzis a vezi sigur nu isi dau seama. Tu crezi ca nu te potvedea in oglinda retrovizoare? Cine intreaba...
-Nu o sa ii depasesti, tu nu vezic a si ei accelereaza? Da' ma rog fa ce vrei. Ti-am zis, o scurtatura prin care le iesi in fata e cea mai simpla cale si cea mai buna.
Mi-am auzit soneria de la mesaje [macar telefonul il aveam in buzunar] si am citit mesajul de la Honey:
Habar n-am, acum se joaca de-a tom si Jerry, slava Domnului ca nu cu mine, am raspuns eu.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 15:56

Ha Nee
In scurt timp primesc raspuns de la Izzy.
:)) Are niste apucaturi. Serios, cum a putut iesi fara camsa? o.O Oricum, crezi ca are de gand sa se mai joace mult? Reusesti sa te intorci la timp pentru repetitii?
Nu apuc sa apas bine pe "trimitere" ca primesc un alt mesaj.. de la.. Chaeng. Cum m'am asezat mai in spate nu'mi faceam probleme ca m'ar putea vedea profu' asa ca i'am raspuns:
La ore. Unde sa fiu? De ce? Ma verifici? :))
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 16:08

Chae Ok
Ajunsesem la facultate pentru urmatorul laborator. M-am dus la vestiar sa-mi iau cele necesare, iar cand il deschid cade o bucata de hartie. Ma aplec sa o ridic, o despaturesc si citesc.
-Pupazaaaa??!!?? ... Ju-ju-jurnalul? [acum imi aminteam de notebook] Oh, vai! Il avusesem cu mine cand ma cionisem cu perversul ala. Nu! Crying
M-am apucat cu mana de usa dulapului ca sa nu cad din picioare pe masura ce ma uitam peste biletul ala de cateva ori fara sa-mi cred ochilor. Imi citise jurnalul? Imi dadea intalnire? Da, nu era nevoie sa-mi dea si autograf, il recunoscusem dupa primele 3 cuvinte. Aish! Afurisita aia de camasa, nu i-as fi spalat-o nici daca nush' ce facea cu jurnalul.

Jung Su
Stiam ca peste 200 de metri se face o straduta la stanga. Calc acceleratia la podea si ma apropii.
-Ba se uita in oglinda retrovizoare, dar nu ca sa vada daca-s urmariti, isi arunca ochii la tipa cu care e SK, te asigur. In plus masina mea e mai puternica. Deci te uiti? o intreb ultima data, apoi trag de volan si iau curba.

Chaeng
GPS-ul o situa in aceeasi cladire cu mine. "Nu, dar vroiam sa fiu sigur ca n-ai intins-o cu vreunu' :p Asa faci tu ore? Pe telefon?"
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 16:17

Izzy
Nu am intreba pe mine. Sper ca ajung... Habar n-am ce naiba urmareste, nu sunt sigura nici daca el stie.
-Serios, tu crezi ca daca e o treaba serioasa aia chiar nu sunt un pic subtili? Pe bune, nici nu stiu ce urmaresti, am zis trantindu-mi capul de spatarul scaunului. Am de ales...?
Ce stil avea de a conduce, parca ducea cartofi.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 16:30

Ha Nee
S'o intind cu vreunu', auzi! Daca nu'ti raspundeam cine stie ce'ti mai trecea prin cap :)) Eh, oricum nu ma pot concentra. :D ii raspund lui Chaeng.

Aigoo! 8-| ok, sa speram ca ajungi. Nu puteam repeta fara tine. Daca nu reusesti sa'l convingi da'i una unde il doare mai tare :-?? poate il rezolvi asa:))
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 16:40

Jung Su
N-am mers mult ca am cotit pe o alta straduta, pierzand din vedere SUV-ul in care era SK. La urmatoarea curba le taiam calea.
-Nu-i o treaba serioasa, nu e ca si cum l-a saltat politia. Mereu are probleme cu femeile, dar m-a mai fost... rapit pana acum. Urmaresc sa-l scot din belea si sa-l pun sa-i faca ceva gagicii lui Chaeng pentru mine. Ei bine? Ai reusit sa vezi?

Chaeng
Imi trecea prin cap ca deja era peste tine si cine stie ce iti facea si ma enervam ca pe mine nu m-ai lasat! Orice ar fi incercat, sa sti ca eu ma pricep mai bine! Mult mai bine!
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 16:47

Izzy
-Bai, mai usor ca o sa dai intr-un stalp, disperatule. Mama da' ce viata complicata aveti... am zis sarcastica, mai mult pentru mine. Ma intreb de ce probleme de genul... Poftim? Nu! Asta n-o sa se intample. Atunci, drum bun oricui o fi marea victima... Nu ma uit. Ca esti ticalos si nu meriti. Ce, eu sunt la cheremul tau?
Mi-am scos telefonul si i-am scris un mesaj lui Honey: Ai grija, vor sa te bage iar la zapada.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 16:57

Ha Nee
Ya! Perversule! Aish, numai la asta ti'e gandul? Oh, da' modest mai esti tu!

Am facut ochii mari cand am citit mesajul de la Izzy. Gosh! Serios? Iarasi? Doua zile la rand?! Aish, ticalosul! Mad
La naiba! Trebuie sa am grija. Mersi ca mi'ai zis. :)
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 19:12

Jung Su
Am traversat stradutele intr-un timp record si am tasnit in fata SUV-ului care il ducea pe SK. Cu frana de mana si din ambreiaj, am oprit masina in drift [SJ fusese un profesor excelent], de-a latul strazii. Daca nu opreau, eram izbit in plin [intorsesem in asa fel incat Izzy sa se afle in partea opusa fata de ei].
-Sper ca profiti de asta, SK si te eliberezi!

Chaeng
"MI-ai zis de atatea ori ca sunt pervers, am retinut ^^ La ce altceva sa ma gandesc? Daca m-ai lasa, ti-as demonstra ca nu-s modest, chiar ma pricep :-" Hai, zi ca ma vrei!
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 23:25

Young Soo
-Da,stiu ca esti o...o persoana mai pretentioasa,dar uneori ar trebui sa o lasi mai usor.Nu o sa mai aiba loc creierul tau acolo,de la atatea aere.Cateodata ar trebui sa o lasi mai moale.E spre binele tau,crede-ma.

Minnie
Destinul...atat de misterios...si totusi atat de limpede cateodata...
Ma uitam la el,hipnotizata parca de acei ochi frumosi si acel zambet cald.Ma facea sa ma simt asa de bine,chiar daca nu ne cunosteam de mult timp.
Ationasem pe moment fara sa imi dau seamade consecinte.Ii cuprinsesem fata cu mainile si il sarutasem usor pe buze.Simteam cum tot imi corpul este strabatut de un fior placut.

Ae Cha
"Cum isi permite drogatu' ala sa isi bata joc de mine in halul asta?Chiar asa de proasta ma crede?"
-U..ce?Ahh,ce ticalos imbecil esti!
I-am tras o palma peste fata,de ii inrosisem obrazul.
-Cum iti permiti sa te comporti asa de urat,chiar cu o fata?Indiferent cine...Esti...un ipocrit...un fals!
Observasem de ceva timp o masina ce ne urmarea.Cand deoadata facuse un drift in fata noastra,incercand sa ne blocheze drumul.
-Nu ma intereseaza ce faci,dar dai peste masina aia si treci!Iar pe domnu' nesimtit sa nu cumva sa il lasati sa scape,indiferent de ce se intampla.Va lipiti cu superglue,nu ma intereseaza!Dar sa nu cumva sa il scapati din ochi.
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 23:59

Jay JAy

Stateam amandoi fata in fata cand...cand...ma saruta!!? Hot Imi iesise faza mai usor decat ma asteptam.
Ii raspund si eu la sarut strangand-o mai aproape de mine. Imi las o mana pe spatele ei in jos. Ca sa nu ma trezesc cu o palma, ma uitam in ochii ei. Apoi ne eliberam din stramtoare. [zambesc]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 0:06

Citat :
SJ
Dar nu sunt ingrijorat doar ca nu doresc sa ma imbolnavesc si eu daca esti racita sau daca iti e rau sa imi transmiti din energia ta total negativa...
Am simtit o mana calda si un sarut..am ramas putin SHOCK..
-Yaa ce crezi ca faci?Nu ti`am zis sa nu atingi frumusete de fata.Mancam rahat ca imi placea dar cine sa recunoasca,doar nu eu?no baby,not yet,not here,not right now..
-Acum ce faci te dai bine pe langa mine sa pleci?Nu,am zis pe un ton serios,aici stai pana dimineata....
Cred ca atentam putin la ea daca nu era asa tafnoasa..
Eun Mi
Tipu' asta nu se multumea nici macar cu un pupic pe obraz. Mi-am dat ochii peste cap.
-Ya! dupa ce ca te sarut, mai faci si mofturi. Multumesc ca ai avut grija de mine, dar oricum n-aveam nevoie si mai ales venind din parte ta, am zis incruntata. Sa stii ca dormi jos, eu cu tine in pat nu dorm nici arsa cu ceara, sa-ti fie clar! nu sunt nici o admiratoare de-a ta, nici nu te plac si nu esti nici o companie placuta. Nu stiu ce vad toate...fufele alea la tine. Cert este ca probabil vor atentie sau habar n-am, am ridicat din umeri, m-am dat jos din pat si am inceput sa dansez din cauza plictiselii. Aishhh! chiar ma plictisesc, am zis pe un ton lesinat, punandu-ma iar in pat, ascultand in continuare melodia

Citat :
Ae Cha
"Cum isi permite drogatu' ala sa isi bata joc de mine in halul asta?Chiar asa de proasta ma crede?"
-U..ce?Ahh,ce ticalos imbecil esti!
I-am tras o palma peste fata,de ii inrosisem obrazul.
-Cum iti permiti sa te comporti asa de urat,chiar cu o fata?Indiferent cine...Esti...un ipocrit...un fals!
Observasem de ceva timp o masina ce ne urmarea.Cand deoadata facuse un drift in fata noastra,incercand sa ne blocheze drumul.
-Nu ma intereseaza ce faci,dar dai peste masina aia si treci!Iar pe domnu' nesimtit sa nu cumva sa il lasati sa scape,indiferent de ce se intampla.Va lipiti cu superglue,nu ma intereseaza!Dar sa nu cumva sa il scapati din ochi.
SK
Oh frate! cand mi-a dat palma aia am simtit ca mi-a mutat obrazul. Ma enervase pustoaica asta artagoasa la culme. Cand am oprit brusc, am stiut ca JS a venit sa ma salveze. Am dat 2 coate celor doua matahale, am primit si eu 1-2 pumni, dar le-am dat si eu pana i-am terminat, apoi am luat-o pe Ae Cha dupa mine.
-Ce credeai pisi, ca scapi asa usor? am intrebat-o printre dinti, mergand cu ea tinand-o de brat, brutal, ajungand la masina lui JS.
Ea se vaita ca o doare iar eu am zis un "gura!" destul de tare. Ma enervase asa de tare ca-mi venea s-o omor da' m-am calmat. Am deschis portiera din spate, am observat-o si pe Izzy pe scaunu' din dreapta. Alta salbaticuta, dar am tacut din gura mi-era ca nu ma mai abtin sa nu iau la bataie. Daca mai comenta cineva ceva...cred ca eram in stare sa-l ucid. Am urcat-o pe Ae Cha in spate, si m-am asezat langa ea. Incepusem sa-mi musc buza inferioara din cauza nervilor si ca sa nu ma abtin sa dau in ea.
- Accelereaza! i-am zis lui JS. Mersi frate! si am facut semnul nostru, tinand-o pe nebuna de maini.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 0:25

Izzy
Doamne, la ce asistam? Telefonvele? Rapiri pentru femei? Aiaiaii, de fapt... ma puteam astepta la orice. Oricum treaba asta cu statul in cale, bla bla, o mai facusem... in simulari. Sa fim seriosi, cat de... nu stiu cum ar putea sa fie sa nu opreasca? Nici nu eram atenta pe partea aia, eu ma uitam afara si dadeam cu unghiile pe manerul de la portiera... Cand am auzit pe cineva mi-am intors putin privirea. Altul... Mi-am intors capul inapoi si mi l-am sprijinit de geam. Acum as fi preferat sa fiu in sala de antrenament...

Ji Hyun
-Ya!! Vrei sa mori!? Cum iti permiti sa spui asa ceva nesimtitule? Cine te crezi sa imi dai sfaturi si sa ma judeci? Tu esti ala care ar trebui sa se uite mai bine pe unde merge, am zis dandu-mi ochii peste cap. O singura data sa se mai intample si o patesti, am zis plecand.
Vai ce nervi imi facuse.

Ultima editare efectuata de catre Chae Rin in 31.03.12 0:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 0:40

Jung Su
Eram pregatit sa ies din masina in caz de ceva, dar SK s-a descurcat sa iasa din masina, oricum luasem numarul, ne ocupam noi alta data de asta. Plec de pe loc lasand in spate urma de cauciuc si ma fac nevazut luand-o pe multe stradute intortocheate.
-Te las undeva, SK?
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 0:42

Citat :
Chaeng
"MI-ai zis de atatea ori ca sunt pervers, am retinut ^^ La ce altceva sa ma gandesc? Daca m-ai lasa, ti-as demonstra ca nu-s modest, chiar ma pricep :-" Hai, zi ca ma vrei!

Ha Nee
Woah! Serios! Mda, nu ma vezi'? Ma topesc cand te vad 8-| [am spus sarcastica] Mie chiar nu trebuie sa'mi demonstrezi nimic. Te cred si asa :))
Sus In jos
ChrOmeHeartS ♥.

Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 0:59

Young Soo
"Aish,cu fitele astea pe ea nu o sa aiba niciun iubit.Nici cel mai prost barbat din lume nu s-ar indragosti de asa o aroganta..."
-Bine,fa ce vrei.Problema ta.Dar mai bine ai mai scapa de ego-ul ala mare al tau.Nu se mai poate respira in universitate din cauza lui.Stai linistita,o sa ma tin departe de tine,la ce fitoasa esti.
Am plecat imbufnat de acolo."Ce ....printese!Ele cred ca totul le apartine....."
Inca asteptam un apel de la tatal meu,dar parca nu mai venea.Si oricum,daca murise,era mort de mult timp.

Minnie
Aish,parca inghetasem pe loc cand ma stransese mai aproape de mine.Nici nu prea mai puteam respira de emotie.
-S...s...scuze...N....N-am vrut sa fac asta,i-am zis eu,acoperindu-mi gura cu mana.

Ae Cha
"Aish,ce treaba mai avea tipu' asta cu mine?Doar a scapat.De ce a trebuit sa ma ia si pe mine?Daca el crede ca voi ceda usor,se insala amarnic...."
-Yaa!Ce crezi ca faci?strigam eu nervoasa la el.Au,da-mi drumul,ma doare!
Ma urcase intr-o masina acum.Ce naiba avea de gand?...."Ah,da...Trebuia sa imi dau seama.Ce fraiera..."
-Sa iti fie clar,daca cumva te mai atingi de mine,te omor!Te las fara mostenitori!
Sus In jos
green.apple

Localizare : Galati,Romania
Stare de spirit : (✪◡✪)

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 1:08

SJ
Eeeee...lasa,te las de data asta ca decat sa imi fac seara neagra total si sa innebunesc pana maine mai bine plec.Ii dau mesaj lui Chaeng"Bro fa si tu o fapta buna si vino sa imi dai drumu de la mansarda ca m`am incuiat aici si am aruncat cheia pe geam"
-Draga Eun Mi wilg girl,ca tot iti doreai sa pleci o fac pe baiatul bun si te las de data asta sa pleci pentru ca nu doresc sa mor pana maine.Ai fi in stare sa ma sufoci in somn tu asa ca nu ..lasa..dar oricum...sunt cu ochii pe tine..iti voi sti fiecare miscare..nu scapi tu usor de mine.
Ce imi trece mie prin minte.Ca sa o pedepsesc ma duc si iau din dulap catusele,lucrurile cu care ne prosteam noi sau cu care ne faceam seara mai frumoasa cu diferite fete.Ma duc usor langa ea si fara sa vada pun catusele in functiune.Una la mine,una la ea si ascund cheia in camera,fiind foarte mica era greu de gasit,defapt aveam un loc cam inaccesibil pentru ea...
-Gata acum calvarul tau se va prelungi ca tot o faci pe tafnoasa...

JaeHyo
Incepusem si eu ca neoamenii,un sementru acolo altul aici.Era un loc nou pentru mine dar aveam ocazia sa intalnesc persoane noi si asa ca din cauza plecarii pierdusem legatura cu multi.
M`am imbracat,aparatul nelipsit,geanta si am tulit`o la scoala.
Cand am ajuns am coborat din masina si pana sa intru in facultate am inceput sa fotografiez totul in jur..zapada,copacii,oameni..intru in facultate..holul,oamenii...oamenii,zarind pe cineva..Mae Ri?????Nu cred..
Ma duc spre ea si ma asez in fata ei..
-Mae Ri tu esti?Aaaa..tu esti.O iau in brate si o pup pe obraz.Ne stiam de mici deci nu era o problema asta..

Rana
Orele incepeau sa se termine dar nu aveam rabdare pana la sfarsit asa ca am inceput sa o caut pe Eun Mi peste tot si sa o iei de unde nu e.La parter pauza,la etajul 1 pauza,la 2 si 3 la fel,la subsol nu avea cum sa fie ca de acolo veneam eu...eu iar ma gandeam la el.Faceam ce faceam si imi aminteam intr`un fel sau altul de el
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 1:23

Jay Jay
_Vai, dar nu e nicio problema. Crezi ca m-am suparat? [rad] Din contra mi-a placut. hehe
Sper sa se mai repete Embarassed Ii iau mainile in ale mele si spun dulce: Am putea sta aici toata ziua, dar din pacate am ore.... Ce-ar fi sa ne vedem diseara, daca ai timp. Da-mi numarul tau de telefon. :>

Mae Ri
Imi racisem gura degeaba, caci pe Jay Jay nu il gaseam. Am intrebat pe toata lumea, in clasa, la bar, in origine mai trebuia sa intreb...

Deodata vine cineva si tabara pe mine, ma si pupa. Mai sa ii dau una, crezand ca este afemeiatul, dar cand il vad pe JaeHyo il iau si eu in brate. Wow, de cand nu ne0-am vazut. Ce dor mi-a fost de tine. :>:d<:
Ce mai faci omule? Mai traiesti? Ii dau una peste umar si ma prefac un pic suparata: Ai plecat fara sa iti iei ramas cum se cuvine. In weekend ma scoti in oras.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 2:02

Citat :
Jung Su
Eram pregatit sa ies din masina in caz de ceva, dar SK s-a descurcat sa iasa din masina, oricum luasem numarul, ne ocupam noi alta data de asta. Plec de pe loc lasand in spate urma de cauciuc si ma fac nevazut luand-o pe multe stradute intortocheate.
-Te las undeva, SK?

Citat :
Ae Cha
"Aish,ce treaba mai avea tipu' asta cu mine?Doar a scapat.De ce a trebuit sa ma ia si pe mine?Daca el crede ca voi ceda usor,se insala amarnic...."
-Yaa!Ce crezi ca faci?strigam eu nervoasa la el.Au,da-mi drumul,ma doare!
Ma urcase intr-o masina acum.Ce naiba avea de gand?...."Ah,da...Trebuia sa imi dau seama.Ce fraiera..."
-Sa iti fie clar,daca cumva te mai atingi de mine,te omor!Te las fara mostenitori!
SK
Nervi, nervi, nervi. Dupa ce ca facuse pe nebuna cu mine, acum tot ea bombanea. I-am tras o privire dura apoi l-am privit pe JS.
- Da, Jung Su, ma opresti la hotelul ala, am zis nervos aratandu-i lui JS unde sa opreasca.
Imediat ce a oprit in fata hotelului, i-am spus.
- Mersi, raman dator. Nu mai ai cu ce sa ma ajuti de aici in colo, ma descurc si singur, am zis serios si afisand pe chipul meu doar calm.
Am facut din nou semnul cu el, l-am salutat si m-am dat jos cu Ae Cha din masina, inca tinand-o strans de brat.
- Eu zic sa taci. Vorbesti mult si prost! i-am zis serios, luand-o de mana, tinand-o strans bineinteles ca sa dam bine la public; altfel cine stie ce credea lumea.
Am intrat in hotel, m-am cazat la cea mai luxoasa camera care arata super, bineinteles cheia era la mine. Am deschis usa si i-am dat drumul la mana lui Ae Cha, fiind un pic cam animal la faza asta, apoi am incuiat usa in urma mea si am bagat si de data asta cheia la chiloti.
- Acum cred ca e randul meu sa ma distrez cu tine, spus serios. Deci unde preferi: dormitor sau dus? am intrebat-o si vazand ca ea tot bombane, am luat-o pe sus si am dus-o direct in baie. Urmatoarea intrebare, in dus sau in cada? am ridicat o spranceana.
Se dusese la usa, vrand sa iasa. Am tras-o inapoi de mana, incuind usa. Mi-am dat jos bluza de pe mine, apropiindu-ma de ea.
- Timpul pentru distractie. Imi pare rau ca te-am refuzat ultima data, dar nu te gandi ca m-am razgandit. Vreau doar sa-ti arat de ce sunt in stare, pentru ca tot sunt un badaran. Si, daca ai de gand sa ma lovesti o sa fie si mai rau pentru tine. Eu zic sa nu opui rezistenta, am zis lipind-o de pieptul meu, sarutand-o pasional pe buze.

Citat :
SJ
Eeeee...lasa,te las de data asta ca decat sa imi fac seara neagra total si sa innebunesc pana maine mai bine plec.Ii dau mesaj lui Chaeng"Bro fa si tu o fapta buna si vino sa imi dai drumu de la mansarda ca m`am incuiat aici si am aruncat cheia pe geam"
-Draga Eun Mi wilg girl,ca tot iti doreai sa pleci o fac pe baiatul bun si te las de data asta sa pleci pentru ca nu doresc sa mor pana maine.Ai fi in stare sa ma sufoci in somn tu asa ca nu ..lasa..dar oricum...sunt cu ochii pe tine..iti voi sti fiecare miscare..nu scapi tu usor de mine.
Ce imi trece mie prin minte.Ca sa o pedepsesc ma duc si iau din dulap catusele,lucrurile cu care ne prosteam noi sau cu care ne faceam seara mai frumoasa cu diferite fete.Ma duc usor langa ea si fara sa vada pun catusele in functiune.Una la mine,una la ea si ascund cheia in camera,fiind foarte mica era greu de gasit,defapt aveam un loc cam inaccesibil pentru ea...
-Gata acum calvarul tau se va prelungi ca tot o faci pe tafnoasa...
Eun Mi
Whoa, eram asa fericita ca in sfarsit scap de idioteisen, cand ma pomenesc cu catusa la mana...si la el alta. Ceee?
-Ce faci? ai innebunit? Omo, nu te mai suport omule, capichi? nu te mai suport. Sper ca n-ai ganduri perverse si totusi sa nu fii animal si sa ma tarasti dupa tine. Vad ca ai pus ochii pe mine, am spus ridicand din sprancene.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 2:05

Izzy
Continuam sa stau asa, cu capul sprijinit de geamul rece. Ma gandeam la mai multe lucruri. Oare mai avea de gand sa ma ,,plimbe" mult cu masina? Aish m-am saturat de situatia asta... Aoleu astia merg la hotel?

Ji Hyun
-Vai ca sa vezi. Suna la 112! Si da, problema mea, imi permit sa fiu asa! Vezi pe unde mergi si ai sa poti ,,respira". Mda, vorbeste baiatul din gasca ,,suntem mari si tari si nu mai stiu cum"...
Am plecat cu pasi apasati, apeland din nou ultimul numar.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 2:13

Chaeng
GPS-ul imi arata ca Jung Su si SK sunt in plimbari, la facultate mai ramasesera doar Jong Up si SJ. Primesc un alt mesaj de la Ha Nee.
Poti fi sigura ca am observat! Eu vreau sa-ti demonstrez, sa fi sigura ca nu spun minciuni si chiar ma pricep. Da' de ce ai raspuns asa tarziu? Te-a vazut prof-ul? o intreb eu.
Aproape imediat primesc alt mesaj. Ce uitase sa-mi spuna? Citesc si izbucnesc in ras Laughing "A vrut sa fuga, bro? Azi a fost salbatica? =)) Hai ca sosesc."
Descui, apoi bat la usa. Nu era nevoie sa ii vad dezbracati, mai ales dupa ce asistasem la filme porno aproape live. Usa se da de perete si ce-mi vad ochii? Laughing
-Nu se poarta inelele? Va plac mai mult bratarile? Laughing

Jung Su
Ii raspund la semn, ii fac cu ochiul lui SK [avea sa se distreze maxim, il invidiam], apoi pornesc din nou spre facultate. Inainte sa ies din masina imi trag bluza pe mine. Izzy nu mi se parea speriata. Ocolesc masina si ii deschid usa.
-Pana aici ai platit, ii zic aplecandu-ma si sprijinindu-ma cu un brat de capota.

Jong Up
Ma intind prin somn. Aveam mainile si picioarele imprastiate prin pat, visam al naibii de frumos. plapuma nu mai acoperea mare lucru si era mai mult pe jos. Dar nu ma trezeam.

Ultima editare efectuata de catre DaMo in 31.03.12 2:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   31.03.12 2:22

Ha Nee
Ei, va trebui sa'ti pui pofta in cui! Nu, a trebuit sa scriu ceva. A! Nu uita ca trebuie sa ma duci azi acasa! Sa'mi iau restul lucrurilor. Si masina.
Dupa ce ii trimit mesajul imi amintec de antrenamente.
Ah, de fapt am ceva treaba dupa ore. O sa cam intarzii. Vin cu taxiul acasa. ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   

Sus In jos

Intrarea in scena
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Inchang High School :: CLASSROOMS :: ARCHIVE-
Mergi direct la: