AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Intrarea in scena

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   28.03.12 0:22

SJ
Deci era clar,spitalu 9 scria pe ea,o agitata si jumatate,mai ceva ca un pepsi.Ma trezesc si cu un sut in fund ... care a durut putin..
-La rosu nu pleci nicaieri,la rosu o incurci tu tare de tot ca aici nu suntem pe teren.
Am agitat tare doza pe care o aveam in mana si direct pe ea a ajuns tot sucul ,partea a 2`a ca era bunaciune mare cu bluza aia uda,lipita de corp...
-Mica sirena te rog sa incetezi.Dupa ce ca imi pierd timpul cu o salbatica precum esti tu...pff..ar trebui sa fii fericita..cate ar vrea sa fie in locul tau..si daca nu incetezi cu prostiile o sa vezi tu atunci ce rosu iti dau eu tie..
-Stii,stii,ce stii,nu stii nimic...deja nu puteam sa mai rezist sa nu ma apropii de ea,inaintam destul de repede si serios spre ea,iau un prosop in mana de pe masa siil trantesc in cap in timp ce ea facea pasi inapoi.Am inceput sa o ciufulesc...
-Hai gata fii fetita cuminte si ascultatoare de acum si promit ca nu o sa te maltratez...prea tare
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
ChrOmeHeartS ♥.

Varsta : 21
Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   28.03.12 23:30

Minnie
-Ce dragut!Mersi mult Love Chiar nu e nevoie...Dar daca tot insisti,bine,am sa accept invitatia ta.
Cu cat il priveam mai mult,cu atat ma simteam mai atrasa de el.Chiar daca era un star arhicunoscut,nu cred ca imi placea din acel motiv.Stiam ca e o persoana buna,in adancul sufletului.
-Si?Ce program mai ai pe ziua de azi?,il intreb eu,zambindu-i dulce.

Ae Cha
-Doamne,tu chiar nu gandesti?Mie?De tine?De un bosorog ca tine?Auzi,tu chiar ma crezi una din usuraticele alea pe care le abordezi la scoala?Vreau doar sa iti dau o lectie.Stiu cu ce fel de afaceri umbli.Defapt,la ce fata ai,nici nu s-ar parea sa te ocupi cu altceva.
-Ar trebui sa fiu cea mai proasta fata de pe planeta ca sa simt ceva pentru tine.
"Auzi la el!Sa fiu innebunita dupa el.Imi pasa mai mult de o musca amarata,decat de tine,fraiere."
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 0:21

Jay Jay
Stateam noi acolo si chicoteam, cand deodata paparazzi dupa mine. La naiba! exclam, uitandu-ma la petele de cafea. O apuc de Minnie de mana si o iau la fuga spre universitate. Ei dupa noi, noi tot inainte. Urcam repede scarile si dam sa intram intr-o clasa, cand imi vine ideea sa ne ascundem in camera de garda a femeilor de serviciu. Sigur nu vor intra acolo. Inchid repede usa si trag zavorul. Apoi raman lipit de usa cu Minnie in brate. Ne bateau inimile ca la doi nebuni. Auzeam sunetul jurnalistilor:
-Vezi acolo...si acolo...cred ca sunt in baie, in clasa aia...Apoi simt cum cineva incearca usa. Am ramas nemiscati amandoi. Abia respiram sa nu ne dam de gol.

Deodata aud:
-Mai, esti nebun? Nu vezi ca scrie "Pentru personal doar"? E normal ca e inchisa camera de catre femeile de serviciu. Hai sa mai cautam mai departe si lasa copilariile..
Apoi clanta se lasa si ii auzeam cum se indeparteaza. Abia atunci putem respira usurati, dar inca am ramas unul in bratele celuilalt. Ii simteam inima batandu-i de parca vroia sa iasa din pieptul ei si sa intre in al meu. Apoi am zambit.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 0:55

Citat :
SJ
Deci era clar,spitalu 9 scria pe ea,o agitata si jumatate,mai ceva ca un pepsi.Ma trezesc si cu un sut in fund care a durut putin..
-La rosu nu pleci nicaieri,la rosu o incurci tu tare de tot ca aici nu suntem pe teren.
Am agitat tare doza pe care o aveam in mana si direct pe ea a ajuns tot sucul ,partea a 2`a ca era bunaciune mare cu bluza aia uda,lipita de corp...
-Mica sirena te rog sa incetezi.Dupa ce ca imi pierd timpul cu o salbatica precum esti tu...pff..ar trebui sa fii fericita..cate ar vrea sa fie in locul tau..si daca nu incetezi cu prostiile o sa vezi tu atunci ce rosu iti dau eu tie..
-Stii,stii,ce stii,nu stii nimic...deja nu puteam sa mai rezist sa nu ma apropii de ea,inaintam destul de repede si serios spre ea,iau un prosop in mana de pe masa siil trantesc in cap in timp ce ea facea pasi inapoi.Am inceput sa o ciufulesc...
-Hai gata fii fetita cuminte si ascultatoare de acum si promit ca nu o sa te maltratez...prea tare
Eun Mi
Iar facea pe modestul cu mine.
-Pai si ce sa le fac fetelor? le poti aduce aici, daca vrei, iar mie imi poti da drumul. Nu e ca si cum ai fi obligat sa stai cu mine pana maine...in camera, am zis.
Mi-a aruncat prosopul si m-a ciufulit.
-Yaa! de ce ma ciufulesti? l-am intrebat aranjandu-mi frumos parul. Cred ca am nevoie de o bluza...e uda din cauza ta! am tipat la el. Ma enervezi la culme. Ei si ce? asta sunt eu...fie ca-ti convine, fie ca nu, am zis serioasa.
Ramase uitat la mine, asa ca i-am dat cu o perna in fata.
-Ce te tot uiti asa? l-am intrebat incruntata.

Citat :
Ae Cha
-Doamne,tu chiar nu gandesti?Mie?De tine?De un bosorog ca tine?Auzi,tu chiar ma crezi una din usuraticele alea pe care le abordezi la scoala?Vreau doar sa iti dau o lectie.Stiu cu ce fel de afaceri umbli.Defapt,la ce fata ai,nici nu s-ar parea sa te ocupi cu altceva.
-Ar trebui sa fiu cea mai proasta fata de pe planeta ca sa simt ceva pentru tine.
"Auzi la el!Sa fiu innebunita dupa el.Imi pasa mai mult de o musca amarata,decat de tine,fraiere."
SK
Bosorog? aigoo...ce femeie.
- De unde si pana unde bosorog? ce? te arde rau? esti nervoasa ca te-am cam umilit? am intrebat-o razand. Iubita mea, nu m-am uita la tine nici daca ai fi ultima fata de pe planeta, comprende? mi-am dat ochii peste cap. Esti cam grea de cap si nu prea intelegi. Serios? chiar ma cunosti? atunci ar trebui sa iti fie cam frica de mine. Am si eu prieteni, crede-ma, i-am facut cu ochiul zambind scurt.
Sus In jos
green.apple

Varsta : 26
Localizare : Galati,Romania
Stare de spirit : (✪◡✪)

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 1:18

SJ
-Sincer,esti prima fata care calca aici daca vrei sa stii.Nu sunt obligat dar pentru ca m`ai enervat azi vreau sa te enervez si eu.
-O bluza,hmm :> desigur scump....si nu apuc sa termin ca ma trezesc cu o perna in fata venita din fundul curtii...parca ma lovise Katrina ...
Am luat o perna si dai..ea dadea pe o partea eu pe cealalta pana cand ne trezim amandoi in pat,tinandu`ne de mana si zambim unul la celalalt.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 1:25

Eun Mi
Eram in extaz total, cand ma trezesc ca ne tineam de mana. Am inghitit in sec, l-am mai privit putin si mi-am revenit in fire. Am tras repede mana, prefacandu-ma speriata, cazand si jos din pat.
- Omo, de ce ma tineai de mana? si am spus ca vreau o bluza...mi-am dat ochii peste cap, ridicandu-ma de pe jos. Nu te-am intrebat daca a mai venit vreo fata pe aici...am spus doar ca ar trebui sa le chemi pe admiratoare si sa-ti petreci timpul cu ele, am ridicat din umeri.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 1:41

SJ
Nici eu nu stiam de ce am facut asta..eram nelamurit si uimit la fel ca si ea.O vad ca ajunge pe jos si incep sa arunc cu fulgi in ea.Woa girofaruri ce frumoasa era ,parca era o mica zanuta.Bai SJ tu esti prost sau te faci,tu iarasi te`ai lovit la cap,ia sa iti revii urgent..
-Eu? Tu ma tineai de mana,chiar asa de ce ma tineai de mana?Ce e drept avea o mana calda si catifelata :<3: ..
-Deci vezi cum faci sa nu te mai prind ca atingi bunatate de corp.
-Dute si ia`ti singura una din sifonier,sau nu il vezi?e cat capul ta de mare,defapt e mai mare dar oricum..ideea e ca e mare..
-Teoretic aici nu a calcat si nu ar fi trebuit sa calse nici macar o fata fie ea sora,mama,iubita,etc..dar tu scumpa mea cum ai vrut sa fii exceptia de la regula..vei plati stand cu mine peste noapte aici..Just the two of us..ALONE..ALL NIGHT LONG
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 1:56

Eun Mi
Omo, baiatu' incepuse sa ma scoata din sarite.
-Da' am venit aici fara sa stiu regulile voastre, nu cred ca e un pacat asa mare. Pari cam entuziasmat, papuse, ca stai toata noaptea cu mine. Enervantule! am zis dandu-mi ochii peste cap.
M-am dus si mi-am luat o bluza din dulap, imi venea peste fund, putin larguta. M-am uitat la ea zambitoare.
-Baiatul asta sigur are gusturi, am zis ca pentru mine. Am nevoie de somn, da-te! l-am dat din fata mea, punandu-ma in pat pe o parte.
Nu mai imbracasem niciodata bluza unui baiat. Era un sentiment...placut. Hot
-Mi-e putin rau, poti sa-mi faci ceva de mancare? l-am intrebat prefacandu-ma ca ma doare capul. Mi-e foame...si sete, am oftat teatral.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 2:05

SJ
Pffaaaa...sa stai cu ispita langa tine fara sa faci nimic o noapte intreaga,nu tu o atingere,un sarut dar nu renunt,NU,NU,NU .Si`a confiscat jumatate de pat si a dat`o in suferinta.Fata asta ori juca teatru prea bine ori chiar ii era rau..
-Cum?Stai,ce ai?Ce te doare?Apa?Mancare?
Am zburat in bucatarie dupa apa..o sticla intreaga mare i`am adus si o cana cat pentru 3 persoana.
-Poftim apa...stai pastile..pentru ce pastile?ce te doare?..nu stai..defapt stai nu.Am inceput sa cotrobai prin toate sertarele,parca eram un pepsi agitat caruia i`ai desfacut dopul.I`am turnat un brat de pastile in fata..
-Ia vezi..alege ce iti trebuie,vezi sa nu iei porcarii sa ti se faca rau pe aici...asa acum mancare...
-Ce mancare?WTF?Da eu nu stiam nici macar sa deschid aragazul da sa mai zi gatesc...
Am dat`o in tentative de salate nereusite...sarate de beai o cisterna dupa,am incercat niste orez si am uitat de el de era sa chemam si pompierii si ca sa vad la final dupa mai multe experimente esuate ca aveam o pizza la congelator doar cat trebuia bagata la cuptorul cu microunde...
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 23:09

Jung Su
-Nu trebuie sa te dea neaparat asta pe spate, pot sa te rastorn si singur, ii spun printre dinti, cuprinzandu-i mijlocul.
Gagica lui Chaeng ma calcase in ultimul hal pe coada. Daca nu eram ocupat cu Izzy, ar fi ajuns in zapada cea mai mare si nu se stie cat de imbracata. Dar aveam pe cineva pe care puteam ruga sa rezolve cu asta. Scot telefonul din buzunar si il apelez pe SK.
-Daca ma lovesti cumva, nu mai raspund de mine! i-am zis lui Izzy in timp ce sunam, cu o voce ce trebuia sa o ia in serios.

Jong Up
Avea parul putin ud. La o fata, asta era extrem de sexy. Ca sa nu mai spun de dantela aia neagra care se zarea prin camasa mea. O las sa treaca pe langa mine si o studiez si de la spate - aceeasi poveste. Hot Oo, cunosteam privirea asta. Avea de gand sa ma lase neterminat. Pe mineee si-a gasit??? Mai ales dupa ce m-a facut motan? Never! Ma aplec putin spre canapea si cu o miscare simpla, o ridic din nou in picioare. Am lipit-o strans de pieptul meu, nu prea avea scapare.
-"Motanul" [fac o pauza in semn de "urasc sa fiu numit asa"] nu asteapta nimic, isi ia singur! declar, apoi imi lipesc buzele de gatul ei.

Chae Ok
Dupa ce mi-am intors privirea de la scenele din curte, am revenit la ceea ce faceam inainte si anume sa-mi salvez fisierul cu ce apucasem sa scriu in masina [simtisem ca explodez, nu alta] si sa-mi inchid notebook-ul cand ma trezesc cu el zburandu-mi din mana. Imi ridic privirea... dar vocea aia deja imi zgaria urechile. Nu apuc sa schitez ceva ca ma afund cu totul in zapada. Tipand imi acopar fata. Cand reusesc sa ies ca sa respir, trag adanc aer in piept [stateam in genunchi].
-Yaaa!!! strig eu la el dupa ce imi revin. Ticalosule!!! [tusesc, apoi ma ridic in picioare si ma apropii furioasa de el] Mai si razi???
Toti colegii puteau garanta ca am pumn greu, iar el simtea asta pentru a treia oara in decurs de mai putin de doua ore. Cand s-a aplecat in fata, m-am aruncat peste el trantindu-l pe spate, in zapada. Daca-i bal, bal sa fie! Desi imi inghetau mainile, l-am facut sa ia la bord ceva zapada, asta pana s-a dezmeticit.

Ultima editare efectuata de catre DaMo in 30.03.12 0:46, editata de 1 ori
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   29.03.12 23:19

Izzy
-Aiaiaiii ca sa vezi ce perculos esti tu. Mai, mai, mi-o fi frica, am zis sarcastica.
Azi chiar nu aveam chef de ifosele astea de copil rasfatat. Eram suficient de adormita. Imi permiteam sa fiu mai nesimtita daca era cazul. Iar el o cerea cu varf si indesat...
Totusi cand mi-a inconjurat talia m-am lasat usor pe spate, uitandu-ma in alta parte. Ce voia sa demonstreze cu asta?
-Ce ai sa faci ma rog? am zis pufnind. Ticalos esti tot timpul.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
ChrOmeHeartS ♥.

Localizare : Galati
Stare de spirit : Forever in our hearts <3

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 0:28

Young Soo
Orele fusesera un cosmar.Iar in pauze nu dadeam decat peste "cupluri" din-alea de moment.Care tin 10 minute,si dupa aia se risipesc in van.Simteam ca mor,daca ma mai uitam mult la ei.Eu eram ingrijorat pentru viata tatalui meu,iar lor nu le pasa de nimic altceva decat de fete.Chiar nu era niciun baiat normal in toata cladirea aia?
Cum mergeam cu capul in jos prin curte,in zapada aia mare,nu observasem ca dadusem peste o persoana.O persoana cam impiedicata,din cate vad eu.Mda...tot Ji Hyun.
-Scuze,....iar n-am fost atent.
-Iarta-ma,iarta!Te rog...poti sa nu mai tipi la mine?Stiu ca ma crezi un infumurat si un fustangiu precum ceilalti,dar nu sunt asa,bine?

Minnie
Paparazzi aia trebuie sa strice mereu momentele cele mai frumoase....Dupa ce am fugit ca disperatii prin toata universitatea...Nimerisem in camera de garda a femeilor de serviciu...
Intr-un sfarsit,ciudatii aia plecara.Am rasuflat usurata,si am observat ce aproape eram de Jay Jay.Il priveam,dau nu puteam spune nimic,de emotie.
-Cred ca....cred ca am scapat de ei,ii soptesc eu.Acum putem iesi?

Ae Cha
-Nu,iti spun eu.Nici daca ai fi ultimul om din univers,tot nu m-as uita la tine.Prieteni?"Prietenii" mei sunt sefii prietenilor tai,asa ca ai grija cum te comporti,sau ai putea avea un sfarsit crunt.Chiar vrei sa iti risipesti asa viata?Ce-or sa mai zica toate admiratoarele tale?Ups,am uitat.Tu nu ai niciuna.Tu nici macar o prietena n-ai putut sa iti permiti.Te dai la toate fetele,dar nu ai fost in stare sa ai o iubita.Cat de prost poti fi?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 0:55

Citat :
SJ
Pffaaaa...sa stai cu ispita langa tine fara sa faci nimic o noapte intreaga,nu tu o atingere,un sarut dar nu renunt,NU,NU,NU .Si`a confiscat jumatate de pat si a dat`o in suferinta.Fata asta ori juca teatru prea bine ori chiar ii era rau..
-Cum?Stai,ce ai?Ce te doare?Apa?Mancare?
Am zburat in bucatarie dupa apa..o sticla intreaga mare i`am adus si o cana cat pentru 3 persoana.
-Poftim apa...stai pastile..pentru ce pastile?ce te doare?..nu stai..defapt stai nu.Am inceput sa cotrobai prin toate sertarele,parca eram un pepsi agitat caruia i`ai desfacut dopul.I`am turnat un brat de pastile in fata..
-Ia vezi..alege ce iti trebuie,vezi sa nu iei porcarii sa ti se faca rau pe aici...asa acum mancare...
-Ce mancare?WTF?Da eu nu stiam nici macar sa deschid aragazul da sa mai zi gatesc...
Am dat`o in tentative de salate nereusite...sarate de beai o cisterna dupa,am incercat niste orez si am uitat de el de era sa chemam si pompierii si ca sa vad la final dupa mai multe experimente esuate ca aveam o pizza la congelator doar cat trebuia bagata la cuptorul cu microunde...
Eun Mi
Whoa!!! aveam impresia ca visez. De cand ii pasa lui SJ de mine? M-am ridicat in capul oaselor, am mancat pizza impreuna cu el apoi m-am asezat turceste si l-am privit linistita. Nimeni nu se mai ingrijorase asa pentru mine, nici macar fostul.
- Mersi ! am zis zambitoare, apropiindu-mi fata de a lui.
Eram fata in fata, ii priveam chipul si mi-am pus instantaneu palma pe unul din obrajii lui, sarutandu-l usor pe unul din ei. Am stat asa cateva secunde, dupa care m-am departat de el, zambindu-i. Mi-am scuturat capul si am devenit serioasa.
- Nu te uita asa la mine, am zis usor incruntata, privind in alta parte.

Citat :
Jung Su
Scot telefonul din buzunar si il apelez pe SK.
SK
In timp ce Ae Cha vorbea de zor si ma critica acolo, am simtit cum imi vibreaza telefonul in buzunar. Am apasat pe el, nu foarte tare, dar reusind sa "raspund" la apel.

Citat :
Ae Cha
-Nu,iti spun eu.Nici daca ai fi ultimul om din univers,tot nu m-as uita la tine.Prieteni?"Prietenii" mei sunt sefii prietenilor tai,asa ca ai grija cum te comporti,sau ai putea avea un sfarsit crunt.Chiar vrei sa iti risipesti asa viata?Ce-or sa mai zica toate admiratoarele tale?Ups,am uitat.Tu nu ai niciuna.Tu nici macar o prietena n-ai putut sa iti permiti.Te dai la toate fetele,dar nu ai fost in stare sa ai o iubita.Cat de prost poti fi?
-Dar stii ca nu e frumos sa rapesti, nu? si unde ai de gand sa ma duci? ma sechestrezi? vaaai mi-e asa de frica, am zis tare incat sa auda Jung Su si sa se grabeasca sa ma salveze. Oh, sincer sa fiu, imi pot face o iubita in 30 de secunde. Am destule admiratoare, fata de tine...esti...urata!!! am zis amagind-o, incepand apoi sa rad. Si stai tu linistita ca nici tu daca ai fi ultima femeie de pe planeta nu m-as combina cu tine. Ai vrea tu...mai devreme erai ca o pisicuta in calduri. Mmmm uhuuummm, am zis gemand sexy =)) ca sa rad de ea. Ceva de genul asta erai tu. M-ai vrea pentru o noapte, nebuno, dar din fericire am auzit de cuvantul 'refuz'. Il folosesc pentru fetele ca tine, i-am trimis un pupic in aer, facandu-i cu ochiul, incepand sa rad.
Eram totusi destul de relaxat. Asteptam ca JS sa vina sa ma salveze.
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 1:04

Kim Bum

-Waa, deci acum chiar ai intrecut gluma, tipa la ea. Cu un picior o trag in jos si in loc sa cada in zapada, cade gramada-bolovan peste mine. Ma rastorn repede si o azvarl inapoi in zapada. Apoi incep sa arunc cu zapada peste capul ei pana ce o fac alba ca zapada.[ rad] ca sa ma asigur ca nu fuge o prind zdravan de mana. Atunci, din greseala (intentionata =)) ) cade in fata. Stateam amandoi fata in fata. Eu radeam, ea era furioasa. Eu in genunchi, ea in fund.
-Esti amuzanta, ii spun. Nici nu mai tin minte de cand am ras cu asa pofta. Pentru ca era inca in contemplatie (probabil se mira de ce rad, eu ala 100% serios 24/24, 7/7) ma asez langa ea si o tin cu mana si piciorul in zapada. E frumos cerul, nu-i asa?

jay jay
-Huh, asa este. Cred ca au plecat. Dam sa iesim dar paparazii trec iar pe acolo, asa ca inchid repede usa si o iau iar in brate.
-Se pare ca destinul ne aduce impreuna, ii soptesc. [zambesc]
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 1:05

Rana
Acum era care pe care,care se tinea mai tare,care stia sa isi joace mai bine rolul si cum fetele au prioritate,eu trebuia sa i`o coc original.
M`a ridicat instantaneu in picioare si m`a sarutat pe gat.Buzele sale moi ma faceau sa ma las purtata de val,ce e drept era un tip bine.De la gat a ajuns la buze si am inlemnit complet.Avea un zambet girofaruri .
Gata,nu puteam sa mai dau inapoi acum,trebuia sa imi duc mini planul pana la capat desi parca fata lui ma facea sa renunt.
I`am tras o ventuza sanatoasa si l`am trantin pe canapea.Era sexy ce pot sa zic,la bustul gol Hot
-De cate ori te`ai aflat in situatia asta?De cate n ori defapt?Si cu una in plus si cu una in minus tot acolo ai ajunge nu?ii spuneam in timp ce il sarutam usor pe gat..coboram usor pe abdomen pana la pantaloni..i`am dat cu open si surpriza..m`am ridicat,mi`am tras pantalonii pe mine si am plecat luat si cheia cu mine..
Ramasese inchis acolo,dar nu singur..stateam rezemata de usa si zambeam in sinea mea..ERam genul care se indragostea la prima vedere..dar nu eram sigura ca el este.Imi simteam inima cum batea ca disperata dar nu vroiam inca sa accept

SJ
Dar nu sunt ingrijorat doar ca nu doresc sa ma imbolnavesc si eu daca esti racita sau daca iti e rau sa imi transmiti din energia ta total negativa...
Am simtit o mana calda si un sarut..am ramas putin SHOCK..
-Yaa ce crezi ca faci?Nu ti`am zis sa nu atingi frumusete de fata.Mancam rahat ca imi placea dar cine sa recunoasca,doar nu eu?no baby,not yet,not here,not right now..
-Acum ce faci te dai bine pe langa mine sa pleci?Nu,am zis pe un ton serios,aici stai pana dimineata....
Cred ca atentam putin la ea daca nu era asa tafnoasa..

Ultima editare efectuata de catre NorinA in 30.03.12 3:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 1:43

Jung Su
-N-ai vrea sa vezi unde sunt periculos, ii zic neslabind stransoarea, din contra. Am sa fac ce vreau.
SK raspunde in sfarsit.
-Bro', am o treaba pentr..., incep eu dar ma opresc atunci cand aud discutia.
Ma incrunt si ma uit la telefon. Apoi il pun iar la ureche. Mvai, golanule, ce-ai mai facut de data asta? ma intreb in gand. Rapit de o gagica? Asa ai ajuns? Nu i-ai dat bine, huh? A fost nemultumita? Activez GPS-ul si il localizez pe SK, se deplasa pe autostrada. Zambesc, mai mult ranjit spre gagica lui Chaeng, apoi o iau pe Izzy pe sus si cobor scarile amfiteatrului. In usa dau nas in nas cu profu-ul de la anul I.
-Are practica si a fugit de la fata locului fiindca i s-a facut rau, ii explic eu cand vad ca se uita mirat la mine. Daca obiectezi, te sarut! ii spun printre dinti lui Izzy. Bluza mea e murdara de sange, mai adaug amintindu-mi ca sunt la bustul gol. Plecam acum, il anunt pe prof.
O urc in masina, apoi incui portierele. Bag in viteza si o iau din loc derapang. In 3 minute ma aflam pe urmele lui SK, in spatele masinii in care se afla el. Unde esti tu dus, SK? Nu vroiam sa stiu ce gandeste Izzy.

Chae Ok
Aterizez peste el, iar aproape imediat da iar cu mine in zapada. Nu vroiam sa-mi imaginez cum imi arata parul dupa tratamentul suferit. Nici nu-mi dadeam seama cum cazusem. Cert e ca inghetasem, eram mai ceva ca un sloi. Realizez la un moment dat ca stateam in fund, iar pe el il vedeam in fata mea. In scurt timp ma intinde pe spate [turbam, nu mai aveam forta sa ma impotrivesc]. Nu-mi venea sa cred ca il aud cum rade cu atata pofta, niciodata nu se mai intamplase una ca asta si doar il studiasem indeajuns, el fiind cel mai insuportabil si insensibil tip din facultate. Mvai, ce ma intreaba el! Ce frumos ar fi cerul daca te-ai alege cu un genunchi undeva!!!
-Ia-ti mana de pe... de pe... Aish!!!
Iau in pumn niste zapada [nu ca as mai fi simtit ceva de frig ce imi era] si imi duc mana la fata lui.
-Ticalosule! Lasa-ma in pace! Poti fi sigur ca urmatoarea mea "tema" va fi despre o fata gasita in zapada! ii aduc eu aminte de cursul de azi [iar luam o absenta din cauza lui].

Jong Up
Statea, asa ca am trecut la sarutul meu preferat. De la mine s-au inspirat francezii cand l-au inventat. Se lasa dusa... da' dusa rau, de val, incat m-a desfacut si la pantaloni. Cand a fost vorba sa primesc mai mult... bum! si s-a evaporat din fata ochilor mei. Nu mai fusesem asa pregatit ca acum de foarte mult timp si mi-a fost greu sa reactionez, astfel ramanand incuiat in propria camera. Eish! Da' si cand te prind! Ce-ti fac! Cat de ger era afara, am intrat sa fac un dus rece [aveam si baie acolo, era amenajat foarte fain]. Nu de alta, dar daca spargeam usa, unuia dintre cei 6 hyung ii venea ideea sa ma castreze. Iar ca sa sun dupa vreunul, preferam sa ma abtin, mai bine trageam un pui de somn, sa fiu macar perfect treaz, nu mahmur atunci cand imi vor simti ei lipsa si sa fac fata la misto-uri. In plus, tipa plecase cu camasa mea. Nu-mi dadeam seama daca se prefacuse tot timpul incat sa ma lase in halul ala sau avea alt motiv.
Sus In jos
green.apple

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 2:32

Rana
Cred ca am stat langa usa jos vreo 30min..ma gandeam la ce se petrecuse,analizam fiecare detaliu in parte,ma gandeam la el.Eram in dilema daca sa intru sau nu.Ma apropii cu ureche de usa,liniste totala..am facut 3 pasi pe scari si m`am intorc deschizand usa usor.Dormea...era atat de scump.Am intrat si am inchis usa incet,m`am indreptat spre el pe varfuri fara sa fac galagie.Il priveam atat de insistent incat daca ma vedea cineva ar fi zis ca m`am pierdut in spatiu.I`am atins buzele cu varful degetelor "Ahh,ce catifelate si moi sunt".Il mangaiam usor fa fata fiind captivata total.Nu eram genul sa piarda vremea aiurea cu baietii dar credeam cu tarie in love at first sight dar inca negam sentimentul.As fi stat ore intregi sa il privesc cum doarme,atat de linistit,de adanc dar aveam si altele de facut asa ca am scot aparut foto din geanta si am imortalizat momentul iar inainte sa plec am decis sa mai fac o poza..cu noi 2..ar fi fost prima poza impreuna desi el dormea.Eram fericita si nu stiam de ce asa ca am zburat direct in clasa cu pozele in geanta..
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 2:35

Kim Bum

-Sa stii ca nu ma poti pacali. Clar, nu iti facusei tema. In plus, nu ma poti ameninta ca bati apropouri la situatia dintre noi....care este destul de ciudata, adaug repede.
Vazand ca se zbate aiurea sa iasa de sub mana mea adaug:
-Fii serioasa! Stiu ca iti place si tie, nu te mai plange. Doar suntem in secolul 20. Imi intorc privirea catre ea. Saraca, imi spun in gand.Ma ridic desupra ei si ii dau zapada de pe fata. Gata! Zic brusc si tare. [O si speriasem]
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 2:53

Chae Ok
Mda, asa se parea, nici cu lesinul nu imi iesise prea bine. Aish!
-Imi placeeeee??? Ma plaaaaang? [chiar imi venea sa fac asta, era mai mult decat de ajuns pentru o singura iarna, daramite pentru o zi].
Mvai, ce secole imi venea sa-i dau! Numai ce il vad ca se ridica iar.
-Nuuu! Nu mai vreau! Te rooog!
Tresar cand spune "gata" si il privesc mirata si inghetata bocna. Nici nu ma puteam ridica, incepeam sa tremur si sa tusesc.

Jong Up
Am adormit imediat, nici daca dadea cineva cu tunul nu ma mai trezeam acum. In schimb visam frumos. Se facea ca tipa imi descuiase usa, intrase si privea cum dorm. La un moment dat chiar imi atinge buzele. Aici eu ma sculam si visul s-a transformat in altceva...
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 3:12

Kim Bum
-Vai, tusesti....saraca de tine...spun pisicit si ironic. Eu am plecat. Azi m-ai distrat destul.
Ma ridic si o iau inapoi spre clasa. Iar aveam ora de predat, de aceasta data la alta sectie.

Mae Ri
Vad ca Jay Jay nu ma mai suna, ma intorc la facultate dupa el. Cand trec printre mormanele de zapada, la un moment dat, aud pe cineva ca plange. Ce? Cum?? Cine?? Caut repede cu privirea sa vad cine e. Nu vad nimic. Apoi, incerc sa ascult sa vad de unde se aude sunetul. Merg cativa metri si undeva, in zapada, se afla o tipa ce plangea.
-Hey, spun. Esti ok? Ma asez in genunchi langa ea si ii dau cu manusile zapada de pe langa ea. Imi dau apoi o manusa jos si ii ating fata.
-Dumnezeule, esti gheata! exclam eu. O ridic repede si fug cu ea la spitalul universitatii.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 3:30

Chae Ok
Cand il aud ca se prosteste in halul ala si ca spune ca pleaca, imi venea sa ii intorc mutra la spate. Era mort daca ma puteam ridica. Tremuram din toti muschii, nici nu-mi dadeam seama ce nu-mi simt.
-S-a distrat destul, auzi! exclam izbucnind in plans.
Imi era asa ciuda, as fi vrut sa il sfasii. Plangeam in hohote si desi eram constienta ca ma poate auzi cineva, nu ma puteam opri. Pe tipa care venise la mine nu o cunosteam, dar i-am acceptat ajutorul. Trebuia sa fac ceva daca vroiam ca maine sa-i platesc inzecit acelui... acelui... aish! Dupa ce ca nu avea sentimente, mai era si crud! Odata ajunsa in salon, i-am multumit fetei si am rugat-o sa ne mai vedem.

Chaeng
Nu avusesem parte in viata mea de un spectacol ca ala! Kim Bum, tipul arogant de la master, dar de care nu ne atingeam si Chae Ok, tipa din anul doi, bunaciunea care scapase pe vremea cand fusese boboaca si careia i se dusese vestea cum ca da bine la stomac, au fost cei mai tari. Nu-mi dadeam seama din ce s-au luat si ce facuse ea incat el sa reactioneze asa. Atunci cand plecase parca facuse ca mine cand imi termin treaba: ma inchei la pantaloni si o iau din loc. Ea ramasese acolo, dar a venit cineva la ea si a ridicat-o. Cred ca la cabinet mergeau. Adevarul e ca avea nevoie dupa ce trecuse prin tavaleala aia.
Sus In jos
marinaro

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 3:51

Kim Bum
Termin cursul si ma simt putin vinvat. Ies in curte si merg catre locul cu pricina. Nu mai era...ma simteam cumva dezamagit. Ma plec si vad ceva negru iesind din zapada. Il scot si ce imi vad ochii? Notebook-ul ei. Si-l uitase. "Capul nu ti-l uiti?" bomban eu. Iau notebook-ul si merg in masina sa vad daca mai e bun de ceva sau e mort. Dau sa il aprind si surpriza...are parola. Hmm, ce-mi trece prin cap. Sun un prieten si aflu in aceeasi zi ce contine....dar mai bine nu aflam. ... Mad

"Reputatia i-a luat-o inainte acelui insensibil, arogant si mai nou PERVERS tip din toata universitatea. Aish! Se asteapta sa vad prin ziduri, iar de masina de spalat nu cred ca a auzit in viata lui. Nu era de ajuns ca toti il cunosc drept un tip rece si ignorant ce se crede extrem de destept, a fost nevoie sa descopar ca e si pervers. N-am avut prea mult de-a face cu cei din gasca [doar altercatiile obisnuite pe care le-am povestit deja], insa niciunul sau mai degraba toti la un loc nu se compara cu... cu... n-am cuvinte sa-l descriu, as jigni pietrele sau stalpii, ele au mai multa simtire decat el. "Sageata rosie" i se potriveste ca o manusa, iar eu as adauga si otravita. Chiar se aseamana cu un fier rosu de care nu te poti atinge. Oh, Doamne! M-a tras dupa el in baia baietilor ca sa-i spal camasa. Eu??? Nu fusese vina mea ca si-o murdarise, fetele ar trebui sa aiba prioritate. Si cand ma gandesc ca era cat pe ce sa-l sarut in cadere. Cum sa faca asa ceva? Sa ne incuie pe amandoi intr-o toaleta, sa-si desfaca pantalonii si... oh! Perversul!!!"

-La naaaaaiba cu femeia asta!!! Bomban singur. Partea buna e ca am jurnalul in mana mea, partea proasta e ca nu am cum sa dau de ea. Ii scot la imprimanta cateva pagini. Maine am sa o santajez ca ii public jurnalul pe blogul scolii daca nu imi face referatul la materia :Minti criminale: .... Fierbeam de furie la vederea acelor cuvinte. Pe cineva face ea nesimtit si arogant si...ahhhh. Am sa o jupoi de vie maine.

Mae ri
Imi parea rau de tipa.
-Vai baietii astia sunt asa nesimtiti. Nu stiu sa se comporte cu o fata, asa-i?
Am convenit sa ne mai vedem si am plecat. Dar nu inante de a ma asigura ca e ok. Intre timp aflasem ca jay jay era fugarit de paparazzi...
-Nu din nou...spun si imi dau ochii peste cap. Incep sa il strig prin funiversitate si capus.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 13:22

Chae Ok
-Nici nu-ti dai seama, ii zic eu suspinand lui Mae Ri [imi spusese numele ei].
Asistenta imi prescrie niste medicamente, majoritatea contra racelii, imi da ceva sa beau, apoi imi spune sa ma schimb. Mi-am luat un halat in timp ce asteptam pe cineva de acasa sa vina sa-mi aduca niste haine. Dupa asta, m-am dus in apartamentul din oras si am facut o baie fierbinte. Aveam ore pana dupa-masa tarziu, asa ca m-am imbracat si am revenit la scoala.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 14:39

Citat :
Jung Su
-N-ai vrea sa vezi unde sunt periculos, ii zic neslabind stransoarea, din contra. Am sa fac ce vreau.
SK raspunde in sfarsit.
-Bro', am o treaba pentr..., incep eu dar ma opresc atunci cand aud discutia.
Ma incrunt si ma uit la telefon. Apoi il pun iar la ureche. Mvai, golanule, ce-ai mai facut de data asta? ma intreb in gand. Rapit de o gagica? Asa ai ajuns? Nu i-ai dat bine, huh? A fost nemultumita? Activez GPS-ul si il localizez pe SK, se deplasa pe autostrada. Zambesc, mai mult ranjit spre gagica lui Chaeng, apoi o iau pe Izzy pe sus si cobor scarile amfiteatrului. In usa dau nas in nas cu profu-ul de la anul I.
-Are practica si a fugit de la fata locului fiindca i s-a facut rau, ii explic eu cand vad ca se uita mirat la mine. Daca obiectezi, te sarut! ii spun printre dinti lui Izzy. Bluza mea e murdara de sange, mai adaug amintindu-mi ca sunt la bustul gol. Plecam acum, il anunt pe prof.
O urc in masina, apoi incui portierele. Bag in viteza si o iau din loc derapang. In 3 minute ma aflam pe urmele lui SK, in spatele masinii in care se afla el. Unde esti tu dus, SK? Nu vroiam sa stiu ce gandeste Izzy.
Izzy
-Mda, presupun ca nu as vrea. Te-am cunoscut in doua zile de 10 ori mai mult decat voiam, am comentat mai mult pentru mine. Ti-am mai zis, 3 lucruri iti ocupa mintea dar nu ti le mai enumar ca oricum ori vorbesc tu tine ori cu banca tot aceeasi chestie, nu bagi la mansarda.
Am facut ochii mari de mirare cand m-a luat efectiv pe sus.
-Tu esti prost sau sau prost? ... Lasa-ma jos imediat! Animalule!
Cand am mai auzit si ce minciuni ii zice profului am simtit cum fiecare muschi mi se incordeaza. Mama ce i-as fi lipit una de sa ii intorc mutra la spate.
Ce naiba facea? Unde ma ducea? Vai daca ma ducea la un hotel il castrez si nu glumesc ... . Vai deci avea un talent sa ma scoata din minti.
-Idiotule, unde naiba ma mai duci?

Citat :
Young Soo
Orele fusesera un cosmar.Iar in pauze nu dadeam decat peste "cupluri" din-alea de moment.Care tin 10 minute,si dupa aia se risipesc in van.Simteam ca mor,daca ma mai uitam mult la ei.Eu eram ingrijorat pentru viata tatalui meu,iar lor nu le pasa de nimic altceva decat de fete.Chiar nu era niciun baiat normal in toata cladirea aia?
Cum mergeam cu capul in jos prin curte,in zapada aia mare,nu observasem ca dadusem peste o persoana.O persoana cam impiedicata,din cate vad eu.Mda...tot Ji Hyun.
-Scuze,....iar n-am fost atent.
-Iarta-ma,iarta!Te rog...poti sa nu mai tipi la mine?Stiu ca ma crezi un infumurat si un fustangiu precum ceilalti,dar nu sunt asa,bine?

Ji Hyun
Se apropia spectacolul bobocilor iar eu ma ocupam de costume, de sala, muzica... pe scurt ,,regizam" spectacolul, voiam ca totul sa iasa perfect pana in cel mai mic detaliu, ca doar eram Jung Ji Hyun. Vorbeam la telefon cu ajutoarea mea care uitase costumele in sala si mergeam rapid prin curte cand am simtit ca se izbeste cineva de mine. Din nou si din nou Young Soo.
-Mai baiatule tu esti somnambul? Am inteles, esti mahmur, da' stai mai acasa nu mai darama lumea. Ce sa zic... Stii foarte bine ca nu accept sa fiu luata peste picior.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 14:52

Jung Su
Ignor apelativele pe care le foloseste dar nu ma abtin sa nu-i spun ce animal o sa vada ea imediat ce rezolv cu SK. Ma apropii foarte mult de masina din fata ca sa-i vad numarul si sa-mi dau seama cate persoane sunt. Aish! In ce te-ai bagat, SK, tocmai acum cand am de invatat minte doua tipe in acelasi timp. Izzy cred ca nu scapa pana nu-i faceam ceva sa ma tina minte. Nu-mi daduse vreuna cine stie prin ce punct, in schimb ma facuse prost si idiot. Se arsese la faza asta.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   30.03.12 15:05

Izzy
Stateam cat mai aproape de portiera posibil, uitandu-ma pe geam concentrata. Aish! Ce puteam sa ii fac sa ma lase pur si simplu in pace?
-Ce vrei de la viata mea? am intrebat fara sa imi mut privirea, cu o voce care nu transmitea nimic. De ce te tii dupa mine?
Am observat totusi ca se intindea sa vada masina din fata. O urmarea cumva?
-Daca urmaresti masina din fata, sa stii ca nu ai sanse asa. Daca vrei sa ii opresti iau pe o scurtatura si le poti iesi in cale, Ti-a dat taica-tu GPS, poti gasi o straduta.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Intrarea in scena   

Sus In jos

Intrarea in scena
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Inchang High School :: CLASSROOMS :: ARCHIVE-
Mergi direct la: