AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Bun venit in tabara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Ana
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 18:44

~Hyo Ri~
-Mai intrebi? i-am replicat lui Shi-hoo,zambind la randul meu.Dupa asta m-a luat de mana si insotindu-ma pana la dormitoare mi-a lasat bagajele la usa.Fara sa stau prea mult pe ganduri m-am apucat de despachetat.Imediat ce am terminat de aranjat hainele si in dulap m-am intors in curte.Shi-hoo mi-a facut semn sa ma asez la el in poala.M-am conformat si cum stateam asa pe picioarele lui m-am rezemat cu spatele de el,usor intr-o parte in asa fel incat sa-mi pun capul pe umarul lui.Apoi ducandu-i o mana la spate l-am cuprins in brate.

Ultima editare efectuata de catre Ana in 07.10.11 22:41, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BULLETPROOF
Admin Fondator

Varsta : 21
Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 18:51

~Bom~
Trecuse un an ingrozitor... Pur si simplu... n-am fost eu. Nici eu nu stiu cum de am acceptat sa vin in tabara. De data asta stateam pa scaunul din dreapta. Trebuia sa ducem inca sceneta aia... Am ajuns in tabara si a oprit masina, dupa care am coborat. Eram imbracata intr-o rochita maro .
-Sper ca nu... am zis oftand.
Nu vedeam aleea din cauza ca era el in fata mea.

~Mi Young~
Cum stateam asa pe banca si discutam, portile s-au deschis inca o data. Doamne... oare de cate ori se mai deschid pe ziua de azi? Insa fata mi-a picat cand am recunoscut masina si numarul... Nu, nu se poate! Ma inselam, aveam vedenii.
Am continuat sa ma uit lung si sa astept sa coboare din masina, oricine o fi. Si am avut dreptate. Chiar daca era cu spatele, il recunosteam. Da' ce ma punea mai tare pe ganduri decat ,,de ce e aici" era ce naiba era cu tipa aia aici? De ce erau amandoi si aici? Ce facea el aici? am ramas uitandu-ma lung, cu mii de semne de intrebare. Nici nu vreau sa stiu ce fata aveam.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Rawr~
Admin

Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 19:04

~Mi Nyu~
Cum stateam si palavrageam.. observ ca Mii se uita fix la ceva..
-La ce te uiti? [o intreb si ma uit si eu acolo unde se uita ea..].. tocmai venise cineva.. hmm..alti boboci? :-? cand ma uit mai bine il vad pe Dong-Su si..si..si pe Bom!!
-OMO!

~Seung~
-Huh? Ce e? [ma uit si eu] am ramas masca cand o vad..pe..Bom.. nu'mi venea sa'mi cred ochilor! Chiar avea nerusinarea sa vina aici?! cu el?!.. m'am fortat sa ma uit in alta parte..si am incercat sa fac in asa fel sa nu se citeasca nimic pe fatza mea.. nepasator.. trebuie sa fiu nepasator!
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 19:21

~Shi-hoo~
Stateam mult prea bine in pozitia aia. Nu stiam a cui e masina care tocmai a intrat dar m-am lamurit repede. Ca mi-a picat fata e putin spus. Imi duc mana la cap si imi masez fruntea. Asa situatie nici in filme nu vezi! Seung pe de o parte, Mi Young pe de alta parte. Dong-su [-( Dong-su [-( cand te inveti minte? Imi indrept ochii spre cei doi de pe banca. Mii nu isi credea ochilor, iar Seung ori nu vazuse, ori vazuse foarte bine si se prefacea nepasator. Inghit in sec. Chiar nu era nevoie de o asa situatie. :-<

~Dong-su~
Ma dau intr-o parte ca sa ii fac loc si ma intorc spre alee. Doua banci erau ocupate de cativa tineri. Ma uit pe rand la ei. Hmm, fete cunoscute... :O Expresia mea ramane imobila. ;;) Fete mult prea cunoscute! Buzele mele formeaza cuvantul "Mii" fara insa a scoate un sunet.
Imi revin insa repede din stupoare si afisez un ranjet, indreptandu-ma cu pasi apasati spre ei.
-Ne intalnim din nou... le zic eu la toti.
Sus In jos
Ana
Admin

Localizare : Bacau
Stare de spirit : Happy

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 19:40

~Hyo Ri~
Am auzit o masina intrand pe poarta si apoi l-am vazut pe Shi-hoo cu o expresie pe fata de zici ca vazuse vreo fantoma.Incerc sa-mi indrept privirea intr-acolo sa vad cine isi facuse aparitie.Nici nu ma dezmeticesc bine ca il si vad pe Dong-su indreptandu-se spre noi.

Ultima editare efectuata de catre Ana in 07.10.11 19:50, editata de 1 ori
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 19:48

~Bommie~
Cand Dong-Su s-a ferit, am putut sa vad in spatele lui, bancile... iar pe banca am vazut o multime de fete cunoscute... Asta pur si simplu mi-a frant inima... Pe langa faptul ca eu eram acum ca si o intrusa, ma durea sa-i vad si sa fiu indiferenta...
Ca sa ma adun m-am intors la masina sa-mi iau geanta. Vai... de ce trebuiau sa fie aici? De ce trebuia el sa fie aici? Si asa imi era suficient de greu...
Am iesit oftand din masina si m-am indreptat spre banci. M-am oprit langa Dong-Su, fara sa zic nimic, cu o figura indiferenta.

~Mi Young~
Woah! Cat tupeu! Mamaaa ce m-as fi ridicat acum si i-as fi dat o palma, dar am ramas numai la priviri care ii transmiteau cat de ,,incantata" eram de el.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 20:02

~Seung~
"Ne intalnim din nou".. iti dai seama ce bucurie pe capul meu? vai! nu mai pot de incanatre! nu puteai sa ramai sa canti pe unde naiba cantai tu! trebuia sa vii aici si sa'mi strici si vara asta! ura pentru mine! :-L am vazut cu coada ochiului ca a venit si Bom dupa putin timp.. dar nu mi'am ridicat privirea.. era de ajuns ca venise aici cu el! cu EL!!

~Mi Nyu~
Hmm.. se pare ca mam inselat..a venit pana la urma.. si foarte bine insotita dupa cate vad..[uitandu'ma urat la Dong-Su fara ca el sa observe..] A trecut destul de repede peste.. de a venit cu iubitul aici.. asta nu e prietena pe care o stiu eu.. nu mai e de anul trecut..:-< in definitiv nam contat prea mult,nu?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 20:14

~Dong-su~
Nu mai aveam ochi pentru altceva acum. O fixam pe Mi Young, nu-l vedeam pe Shi-hoo cum ma priveste de parca m-ar manca, nici pe Seung care m-ar fi luat la pumni. "Incantarea" de pe fata ei se citea limpede. Ranjetul imi dispare de pe fata si ma apropii de ea, nemiscandu-mi ochii.
-Pot sta si eu aici? intreb cu o voce dulce si ma asez fara sa astept raspunsul.
Imi intind apoi bratul in spatele ei pe spatarul bancii.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 20:40

~Mi Young~
Mi-am dat ochii peste cap. M-am ridicat de pe banca si am zis:
-Ma duc pana in camera, mi-am uitat telefonul inauntru...
Am luat-o spre cladirea cu dormitoarele.
Adica isi imagina ca poate face pe'a nesimtitu cu mine? S-o creada el. Sa zica mersi ca nu i-am zis vreo doua de fata cu toti.

~Bommie~
M-am asezat si eu pe un colt de banca si ma uitam in gol. Probabil paream plictisita, sau cel putin asta speram, da' ce era in capul meu, Dumnezeu cu mila...
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 20:53

~Seung~
Situatia asta era de'a dreptul sufocanta! Vroiam sa plec de aici..dar nu! trebuia sa indur.. sa nu dau semne ca m'ar afecta.. ca am trecut peste.. dar era mai greu decat am crezut.. faptul ca ea era aici cu EL! imi ingreuna situatia..ma intreb daca o sa rezist toata vara..

~Mi Nyu~
Se simtea o tensiune in aer.. si eu ma simteam cam naspa.. faptul ca prietena mea.. ma rog.. fosta cea mai buna prietena era aici.. pun pariu ca o sa starneasca certuri..dupa cum se vede.. nimanui nu'i convinea ca si Dong Su a venit..
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 20:57

~Dong-su~
-Aa, fac eu si ma scol la randul meu. Mi-am amintit de unde o stiu pe tipa asta! :idea: A jucat in "city hunter". Ma iau dupa ea, dar merg incet ca sa o prind cand intra in camera, unde, normal, o urmez si mai inchid si usa dupa noi. Cheia era acolo si o rasucesc cu zgomot.
-Poate ai de gand sa ma lamuresti si pe mine ce faci aici! x-( imi arunc eu masca de pe fata.
Sus In jos
Ana
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 21:33

~Hyo Ri~
Atmosfera devenise cam tensionanta odata ce si-au facut aparitia Dong-su si Bommie...Seung se vedea ca era afectat de prezenta lui Bommie,nici Mi Nyu nu era prea incantata sa o vada... si Bommie la randul ei parea la fel de ravasita ...ce situatie..chiar ii compatimeam ..cat despre Mi Young tocmai se ridicase de pe banca pe motiv ca si-a uitat telefonul in camera..justificare nu prea plauzibila dar ma rog...
Eu si Shi-hoo ne uitam la ei nestiind ce am putea spune,era deprimanta atmosfera asa de deprimanta ca era cat pe aci sa-i zic lui Shi-hoo sa se ridice de pe banca si sa plecam de acolo...

Ultima editare efectuata de catre Ana in 07.10.11 22:06, editata de 2 ori
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 21:58

~Shi-hoo~
Si-a uitat telefonul ;;) a recunoscut o actrita ;;) Aigoo, nu vreau sa fiu de fata la o scena de familie cu ei doi ca protagonisti. O strang pe Hyo Ri in brate, vrand parca sa o protejez de o astfel de intamplare. Cu noi era totul in regula pana acum, dar nu puteam spune asta si despre Seung si Bommie sau Hong Ki si Mi Nyu. Situatia asta ma obosea, eu eram nevoit sa fiu mediator, in timp ce mie mi-ar fi placut sa stau toata ziua si normal ca si in timpul noptii, doar cu Hyo Ri :X Oof! Imi las si eu capul pe o parte, langa al ei si astept asa ca fantasticii astia sa se bage in seama.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 22:12

~Mi Nyu~
Vroiam..si nu vroiam sa vorbesc cu ea.. totusi imi imaginez ca nu e usor nici pentru ea.. si atunci de ce a mai venit? ce? credea ca nu o sa ne gaseasca aici? ca vom renunta sa venim?.. s-a inselat amarnic daca asta a crezut..si inca nu'mi vine sa cred ca ea si Dong-su..[mi'am scuturat capul]..nu vreau sa ma gandesc..ma bucuram ca m'am intors, ca Hong Ki e cu mine.. si nu aveam sa las nimic sa'mi umbreasca fericirea.. chiar daca ma durea..nepasarea ei..
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 22:25

~Bommie~
Stateam inca pe banca, fara sa zic nimic, fara sa ma misc, doar pieptul mi se ridica si cobora in respiratii incete... Ma simteam asa nasol incat parca eram sleita de puteri... voiam sa zic ceva, dar ce puteam sa zic? Si asa eram mai mult ca sigura ca toti ar vrea sa plec...
Sus In jos
Ana
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 22:34

~Hyo Ri~
Era o liniste mormantala,as fi vrut sa spun ceva,sa incep o conversatie poate dar nu aveam nici cea mai vaga idee ce as putea spune.Asa ca am preferat sa tac..sperand sa deschida altcineva vreun subiect pentru ca tensiunea asta care plutea in aer nu-mi placea deloc...
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 23:01

~Shi-hoo~
Sparg tacerea asta de mormant care imi suna in urechi ca niste tobe:
-Voi ati auzit vreodata de expresia aia "love it's in the air"? /:) Huh?
Toti ochii se indreapta spre mine.
-Stiti engleza, nu? continui eu discutia asta fara rost, batand campii cu gratie. UItati si voi ce ma face pe mine atmosfera asta sa scot pe gura! Vreti sa ma auziti vorbind in continuare sau aveti de gand sa va intrebati unii pe altii cum a fost ultimul an :-? Sa il luam pe Hong Ki de exemplu, cred ca a stat mai mult beat, sau cel putin asta e impresia pe care mi-a facut-o mie azi. Sau Seung - el... el... ei bine, nu imi dau seama ce-a facut el, cert e ca a dus cuiva dorul.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 23:30

~Seung~
M'am uitat urat la Shi Hoo ... il mananca!..sar putea sa'l scarpin eu de sa nu'i mai trebuiasca! aish! sa'mi amintesc sa nu'l mai las pe el sa vorbeasca in astfel de situatii!

~Mi Nyu~
-Mai mult beat? [repet eu] :)):)) Ce te face sa spui asta? [uitandu'ma de la Shi Hoo la Hong Ki si invers]
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   07.10.11 23:44

~Bommie~
Wow... Shi Hoo batea campii. Banuiam eu la ce facea el referire, dar eu nu inghiteam asta. Stiam ca trecuse mai departe oricum.

~Hong Ki~
Da' tre sa dea el raportu' nu? Poate ii fac un tur al taberei asa, in viteza, poate ii e dor.
Sus In jos
Ana
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   08.10.11 0:04

~Hyo Ri~
Ce l-o fi apucat pe Shi-hoo? Ma bucuram ca sparsese tacerea aia care incepea sa ma calce pe nervi dar nu laudam felul in care o facuse...
Am zis ca ar cam fi timpul sa ne retragem si sa lasam cele doua perechi sa discute,speram ca Seung si Bommie sa-si rezolve problemele...se vede ca nutresc sentimente profunde unul fata de celalat...or vrea ei sa para indiferenti dar e evident ca ii afecteaza prezenta celuilalt tocmai pentru ca nici unul din ei n-a trecut mai departe.In plus as fi vrut sa petrec mai mult timp doar cu Shi-hoo,desi nu trecuse mult de cand ne vazusem ultima oara.
Prin urmare mi-am luat inima in dinti si i-am spus ca mi-e foame,si chiar imi era.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   08.10.11 0:14

~Shi-hoo~
Nu mai suportam atmosfera aia. Ma scotea din pepeni si ma facea sa vorbesc numai prostii, chiar daca era adevarat ceea ce spuneam. MI-a venit sa o sarut pe Hyo Ri atunci pe loc, cand am auzit ce-a zis, dar m-am abtinut pana ne-am indepartat destul de mult de ei. Cum am iesit din raza lor vizuala, am tras-o pe Hyo Ri in fata mea, am strans-o cu o mana de talie, iar cu cealalta i-am tinut capul nemiscat in timp ce o sarutam apasat. Cand ma opresc sa respir, o intreb:
-Mai e nevoie sa mergem pana la cantina? ;)
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   08.10.11 0:26

~Mi Nyu~
"Mai mult beat".. imi tot repetam in minte.. dupa ce au plecat Shi Hoo si Hyo Ri.. mi'am pus capul pe umarul lui.. si am spus cat de incet am putut.. atat cat sa si auda..
-E adevarat? :-s [am facut o pauza mica].. e si vina mea? :-s [inghitind in sec]
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   08.10.11 0:38

~Hong Ki~
Am cuprins-o cu o mana si am lasat-o sa stea asa, cu capul pe umarul meu.
-Shi Hoo zice prostii... Voia sa zica si el ceva, am zis foarte incet.

~Bommie~
Woah, ma simteam si mai in plop. M-am ridicat si am mers spre masina sa-mi iau bagajele. Macar faceam si eu ceva util nu stateam si imi plangeam de mila.
Sus In jos
Ana
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   08.10.11 0:51

~Hyo Ri~
Fara sa zic nimic,l-am sarutat si eu prelung si apasat.
Apoi,dupa ce m-am oprit,i-am spus incet,aproape soptit:
-Nu mai e nevoie.
Sus In jos
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   08.10.11 0:53

~Mi Nyu~
Am rasuflat usurata..
-E bine atunci :D [zambind].. eram curioasa ce mai facuse.. da' nu era un moment potrivit pentru asta..
-Te deranjeaza ca e aici,nu? [il intreb pe Seung].. Adica de ce mai intreb.. si pe mine ma deranjeaza.. dapai pe tine..:-j

~Seung~
-[am oftat] Mda.. nu pot nega.. preferam sa ma lipsesc de prezenta lor, dar nu am ce face.. are tot dreptul sa vina aici.. asa cum si eu am.. cu cine vrea..

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Bun venit in tabara   

Sus In jos

Bun venit in tabara
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Camp Jeonju :: Tabara :: Curte-
Mergi direct la: