AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Parcarea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 26
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Parcarea   31.10.11 16:47

~Dong-su~
Odata iesit in curte m-am dus spre parcare. Observasem ca Hong Ki ma urma :D Ma rezem de masina mea, imi incrucisez mainile la piept si imi duc glezna piciorului strang peste cea dreapta, stand cu spatele la portbagajul masinii. Cand ajunge destul de aproape de mine, incep sa zic:
-Am priceput foarte bine ca nu ma inghiti! Dar sa te razbuni pe Mi Young pentru chestia asta... nu mi se pare corect!
Il priveam in ochi si asteptam reactia.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BULLETPROOF
Admin Fondator

Varsta : 22
Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 17:18

~Hong Ki~
Am mers calm cu mainile in buzunare in urma lui si m-am oprit la o distanta suficient de mica incat sa il aud, dar totusi pastram distanta.
-Gagiule, nu m'am razbunat pe nimeni, am zis pe un ton detasat. Am facut o remarca, nu m-am luat de ea sau altceva. M-a facut mama cu o vedere foarte buna.

Ultima editare efectuata de catre Diia in 31.10.11 17:32, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 17:26

~Dong-su~
Facea ceva ce pe mine ma enerva la culme: ma lua de sus.
-Am sa tin minte! Data viitoare cand trec pe langa Mi Nyu voi face si eu "o simpla remarca", am zis folosind un ton ironic. Si eu vad foarte bine. Acum ai noroc (,) ca nu eram prea atent ca altfel iti insiram tot ce avea pe ea. As aprecia insa daca nu te-ai mai lega de Mii... nu ti-a facut nimic! Te poti lua de garderoba mea, daca vrei.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 17:35

~Hong Ki~
-Omule, nu m-am luat de Mii. Da' pot sa pun pariu a cui e tricoul ala... Spune-mi si mie cu ce m-am legat. Stiu ca a fost cam liber dormitorul fetelor seara trecuta, da' foarte bine, frate, nu-i problema mea, bine ca aveti unde. Da' cum tie iti place sa flirteze cu fetele-si sunt curios ce parere are Mii de asta- obisnuieste-te ca nu totul se invarte in jurul tau.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 17:52

~Dong-su~
In afara de faptul ca ma lua de sus, mai atingea si niste puncte sensibile. Aish!
-Crede-ma ca habar nu ai ce relatie e intre mine si ea! Nu ne-ai mai judeca fiindca dormim in aceeasi camera! [ii confirmasem presupunerea dar nu-mi pasa, putea sa afle ca sunt insurat!] Mii ma cunoaste mai bine decat oricine altcineva si a simtit pe pielea ei cum e sa aiba de-a face cu unul ca mine. N-am de gand sa o mai fac sa sufere de acum incolo!
Nu-l privisem cat timp vorbisem despre Mii, dar cand m-am uitat la el si i-am vazut expresia de pe fata x-(
-Sunt hoteluri in zona daca ai nevoie de un loc... Si nu mai zi de mine! Se pare ca si tu ai trecut pe la fete daca ai vazut ca lipseste Mi Young!
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 17:58

~Hong Ki~
Despre ce relatie vorbea el acolo? Ah, adica ei se cunosteau dinainte sau cum? Ah, prea multe informatii de procesat.
-Ei na, va cunoastetid e mult? Adica frati nu sunteti si ce naiba, doar nu sunteti casatoriti. Asa ca faza asta e fortata.
-Mda, de ce nu imi dai si niste recomandari? Woah, nu acuza! Am fost inainte sa vin in cantina si mi-a zis pe hol.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 18:06

~Dong-su~
-Nu sunt in masura sa iti dau recomandari ca nu am folosit metoda asta cu hoteluri! Nu tot ce s-a zis despre mine e adevarat! Nu ma cunosti indeajuns de bine ca sa iti dai seama, dar il poti intreba pe Shi-hoo! Si uite iti zic eu ceva ce el nu iti va zice: sunt insurat de doi ani!
Reactia lui ma interesa, asa ca l-am privit tot timpul in ochi.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 18:11

~Hong Ki~
Cand l-am auzit intai am ramas uitandu-ma lung la el, intrebandu-ma ce sa cred, dupa care m-a pufnit rasul:
-Nu, serios, tu iti bati joc de mine? Ma crezi prost? Cum sa cred ca esti insurat? Auzi si de doi ani. Gagiule, serios, intelegeam faza asta cu dormitorul al comun si fara sa-mi vinzi gogosi.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 18:16

~Dong-su~
M-am uitat in sus si am respirat adanc.
-E a doua oara cand mi te adresezi cu acest cuvant. Iti dau cuvantul meu de onoare ca te pocnesc daca il mai rostesti o data!!! Ti se par prea scumpe gogosile astea, nu? Eeh, vezi totusi sa nu te ineci cu ele! Suntem singuri aici si n-o sa aiba cine sa te salveze!
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 18:26

~Hong Ki~
-Daca si eu te-as pocni de fiecare data cand vreau acum iti aduceam flori la mormant. Ba nu, nu iti aduceam da' ai prins ideea. Dar serios, daca tu esti insurat inseamna ca eu am fost popa intr-o viata anterioara.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 18:35

~Dong-su~
-Eram al naibii de curios cum reactionezi tu ca sa am o idee despre cum va fi cand voi face asta public. Deci nu va crede nimeni la inceput. :-? Lasa, ca va veti obisnuii voi cu ideea :-j Si zici ca ti-ar conveni sa dispar, huh?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 18:47

~Hong Ki~
-Sincer acum, nici prin cap nu imi trecea ca esti insurat, am zis de data asta pe un ton mai serios. Sper sa ma obisnuiesc... Acum ca stiu ca esti insurat, ma mai gandesc...
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 18:55

~Dong-su~
M-am incruntat.
-La ce te mai gandesti? :-? Daca iti convine sau nu prezenta mea? Si eu vorbesc sincer. N-am facut nimic cu intentia de a te deranja in vreun fel. Eu am invatat de mult sa nu judec oamenii decat dupa ce ii cunosc! Dar urasc sa ma priveasca cineva de sus, iar felul cum ma priveai cand treceam pe langa tine, sau cum mi te-ai adresat acum...Pfoai! Ma abtineam cu greu, mai ales ca stiam ca nu iti facusem nimic. La fel si cu Seung! Mi-am dat seama repede ca Bom il iubeste cu adevarat, vroiam si eu sa ma iubeasca cineva asa... Dar el s-a luat dupa ce scria in presa despre noi si nu soporta sa stea in preajma mea.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:00

~Hong Ki~
-Mda... poate are grija totusi Mii sa te cumintesti. No, chiar deloc. In sectia de politie, sau la petrecere, cine a inceput? Ce vrei sa zici? Da' Mii e de paie? Cum adica voiai sa te iubeasca cineva asa? Pai stai asa, sunteti casatoriti...
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:04

~Dong-su~
-Ti-am explicat! Te uitai prea urat la mine! Cat despre Mii... de curand mi-am dat seama ca o iubesc si a zis ca ma iubeste si ea. E poveste lunga casatoria noastra. Poate am sa va povestesc tie si lui Seung intr-o zi la un pahar. Tu ce intentii ai cu Mi Nyu?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:11

~Hong Ki~
-Pai nu puteam sa iti dau una, ma abtineam... Asa ca, multumeste-te cu atat. Bine, chiar sunt curios sa aflu povestea aia asa lunga... Eu? am zis mirat. Eu nu gandesc asa departe. O sa fie o decizie de moment, cand ma gandesc ca e cazul.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:18

~Dong-su~
-Bun, deci ne-am inteles. Eram in dubii daca o sa vi afara dupa mine, iar daca ai fi venit, cat de repede ne luam la bataie. E Bine ca am ajuns aici cu o discutie civilizata. :)) O sa fiu atent cu ce privire te uiti la mine de acum incolo!
Intind mana spre el ca sa dam noroc.
-Ultima, de fapt si singura data, ca n-am mai incercat de atunci, nu mi-ai strans mana...
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:29

~Hong Ki~
-Sincer, nu ma asteptam la tema asta de discutie. Bine, si eu o sa fiu atent cum te comporti. Ce pedeapsa vrei? Sa nu te mai sarute Mii?
Am dat mana cu el si am zis:
-Ceva gen prima si ultima?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:33

~Dong-su~
-Sa inteleg ca nu mai vrei sa dam mana alta data? Nu te-ai gandit la o pedeapsa cam aspra? Tie ti-ar conveni sa nu te mai sarute nevas..., pardon, prietena? :))
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:43

~Hong Ki~
-Tu ai zis ca ultima. Pai poate asa te corectezi, am zis razand. Woah, ca eu nu-s casatorit. Pai uite aceeasi pedeapsa. Ma uit frumos de acum.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 19:59

~Dong-su~
-Ok, deci asa facem :)) Ar cam trebui sa ne intoarcem. Pe mine cel putin, Mii s-a suparat ca am venit afara.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Parcarea   31.10.11 20:11

~Hong Ki~
-Ramane cu pedepse? Ok atunci... Se temea sa nu iti stric fata? Chiar asa rau par? Hai, ca le-am lasat singure.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Parcarea   

Sus In jos

Parcarea
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Camp Jeonju :: Tabara :: Curte-
Mergi direct la: