AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Prin sectie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rawr~
Admin

MesajSubiect: Re: Prin sectie   20.10.11 21:56

~Mi Nyu~
-In apararea mea.. nu am fost numai eu.. :)) si in plus.. nu e genul meu :P :)) [spun ca sa il tachinez putin :D]
-Pai din acelasi motiv ca si tine.. [ridicand din umeri]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Re: Prin sectie   21.10.11 21:02

~Dong-su~
M-am oprit singur de data asta.
-Hai sa intram, am zis eu dupa ce am luat o gura de aer.
Am mers pe hol, am stat putin de vorba cu tatal lui Shi-hoo [care mi-a spus ca nu era in apele lui - urat mai face si Shi-hoo, ce l-a determinat oare sa se comporte asa?], apoi am urcat scarile tinandu-ne de mana. Shi-hoo trebuie sa se simta ca naiba acum, ca e inchis. La inchisoare, auzi, cand ai tatal politist! [-(
Ii dau deodata drumul la mana lui Mi Young si fac un pas lateral. Ne intalnisem cu cineva pe scari. La naiba... ne vazusera.
Sus In jos
Rawr~
Admin

Varsta : 21
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Prin sectie   21.10.11 21:10

~Mi Nyu~
Statusem destul prin sectie.. pusesem la punct si cateva aspecte legate de petrecere..asa ca ne'am hotarat sa ne intoarceam in tabara.. in timp ce coboram scarile am dat peste..Dong-Su si.. Mii?!? Apuc sa vad ca se tineau de mana.. ce naiba?.. imi amintesc imediat discutia cu Mii.. deci de asta punea asa de multe intrebari despre el..:-?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

Varsta : 22
Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Prin sectie   21.10.11 21:21

~Mii~
Urcam scarile sa mergem la Shi Hoo cand am dat de cineva pe scari. I-am dat drumul imediat la mana si mi-am dus mana la spate din instinct. Mi Nyu si Hong Ki... daca si-au dat seama? M-am facut ca ploua...

~Hong Ki~
Coboram scarile sa ne intoarcem in tabara cand ne-am intalnit cu Dong-Su si Mii, care... mi s-a parut mie sau chiar se tineau de mana? o.o Si in orice caz, au venit amandoi?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Prin sectie   21.10.11 21:41

~Dong-su~
Afisez un zambet pe fata si imi indrept privirea spre Mi Nyu. Era un mod sigur de a-l face pe Hong-ki sa uite ca ma tineam de mana cu cineva. Apoi am trecut mai departe.

~Shi-hoo~
Stateam asezat pe pat, privind podeaua fara sa o vad. Mintea mea ajunsese in Japonia. Tata tocmai imi daduse vestea ca nu aveam voie sa parasesc tara. Oare facuse asta intentionat? Sa nu ma lase sa merg dupa Hyo Ri? Cineva imi spune numele, de mai multe ori. Imi ridic privirea:
-Sunt prea suparat ca sa ma cert cu tine acum, Dong-su! [deci parca nu mai vazusem niciodata atatea cupluri cate vazusem azi]
-N-am venit sa ma cert cu tine, Shi-hoo. Mi-a trecut enervarea. Esti constient ca l-ai suparat pe taica-tu cam rau, nu? Niciodata nu ti-a interzis sa faci ceva, dar acum... [ma refeream la interdictia de parasire a tarii; fata lui nu arata si asa prea bine, dar cand am pomenit despre asta, parca a palit mai rau]
-Te roog, ii zic eu cu restul de voce pe care il mai aveam, intoarce-te acasa. Vedetele nu ar trebui sa umble pe la politie.
Incepeam sa ma simt cam rau...
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

Varsta : 22
Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Prin sectie   21.10.11 21:50

~Hong Ki~
Mi-am mutat privirea spre Dong Su cand am vazut la cine se uita. Ma manca sa ii zic vreo doua si sa ii stric nitel mutrita da' avea noroc ca eram in sectia de politie asa ca singura alternativa era un pumn din priviri. Am luat-o pe Mi Nyu de mana si am tras-o sa coboram.

~Mii~
Cand am urcat la Shi Hoo, am ramas tacuta... nu aveam ce zice... In orice caz, arata rau...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Rawr~
Admin

Varsta : 21
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Prin sectie   21.10.11 22:00

~Mi Nyu~
Ma pufnea rasul :)) Prezenta lui Dong Su il deranja :)) se vedea dupa cum il privirea..
-Ma gandeam sa mergem sa facem niste cumparaturi pentru petrecere.. ;;) [ii spun in timp ce coboram]
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Prin sectie   21.10.11 22:10

~Dong-su~
Nu il vazusem niciodata [si il cunosteam de o viata] intr-o stare ca asta. Era... daramat. Nu vroiam sa ii fac mai mult rau asa ca am plecat, spunandu-i:
-Shi-hoo, rezista, amice, o sa iesi in cateva ore! am incerat sa-l incurajez eu.

~Shi-hoo~
Un singur lucru ma facea sa rezist: gandul ca trebuie sa imi tin promisiunea facuta lui Hyo Ri. Nu ne puteam desparti asa, de fapt nu ne puteam deloc desparti! Si mai ales nu din cauza cuiva.
Ii zambesc fortat lui Dong-su. Dupa ce pleaca ma intind pe pat si fixez tavanul...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Prin sectie   

Sus In jos

Prin sectie
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Camp Jeonju :: Oras :: Sectia de politie-
Mergi direct la: