AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Kim Mi Nyu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Rawr~
Admin

Varsta : 21
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Kim Mi Nyu   03.10.11 15:53

Kim Mi Nyu

Nume:
Kim
Prenume:Mi Nyu
Porecla:-
Varsta:18
Data nasterii:4 martie
Orasul nasterii:Seoul
Ocupatie[adolescent/supraveghetor]:adolescenta
Placeri:muzica, cartile fantasy, calaritul, petrecerile, cumparaturile
Neplaceri:insectele, sa-i umble cineva prin lucruri fara permisiune, mincinosii
Hobby:calaritul, dansu
Descriere:Este o adolescenta bogata, putin rasfatata si cam aroganta, cu o fire vesela si nebunatica..Ca orice adolescenta ii plac cumparaturile si calatoriile..Cea mai buna prietena a ei este Bom Yi..Ii place mult sa danseze.. si sa asculte muzica [o relaxeaza].. La fel ca prietena ei nu e posibil sa rateze vro petrecere.. la inceput il vede pe Hong Ki ca un frate, dar pe parcurs isi da seama ca sentimentele ei sunt de fapt altele..
Familie:Este singura la parinti.. asa se explica faptul ca este putin mai rasfata decat altii..:D
Bunuri:Telefonul-de care nu se desparte niciodata :)), masina care a primit-o cadou de la parinti cand a implinit 16 ani ^^, leptop'ul, vila care e pe numle ei.. in care "se va muta atunci cand o sa se simta pregatita sa stea singura" -dupa cum spun parintii ei+ tot felul de bijuterii si bineinteles haine

To view this photo slideshow you need to have Flash Player 9 or newer installed and JavaScript enabled. This flash photo slideshow gallery was created with PhotoSnack in a couple of minutes.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Kim Mi Nyu
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Camp Jeonju :: Prima categorie :: Fise de personaje-
Mergi direct la: