AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Dormitorul lui Dong-su

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Daddy's-Lil-Monster
Admin

Varsta : 25
Localizare : BETWEEN YOUR LEGS
Stare de spirit : DONE
Joburi/Distractii : SĂ TE FUCK FERICITĂ

MesajSubiect: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 20:32

~Dong-su~
Ziua trecuse foarte repede. Dupa cearta avuta cu Mi Young putin ianinte de pranz si apoi dupa impacarea noastra, ma gandeam tot timpul la ea. Ceea ce nu faceam prea des, poate doar cand aveam nevoie de sofer ;) Vroiam sa o vad inainte de culcare asa ca i-am dat un mesaj: "Nu vrei sa vi pana la mine? ^^ Daca da, sa te strecori neobservata din camera! Nu vreau sa se creada despre tine ca esti genul de fata care iese imediat ce se lasa seara. :* " Asteptam mesaajul ei si vroiam mult sa accepte. Aish! Daca eram acasa la noi...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BULLETPROOF
Admin Fondator

Varsta : 22
Localizare : ON TOP OF YOU
Stare de spirit : DEAD INSIDE

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 20:53

~Mi Young~
Stateam si imi asezam in dulap ultimele chestii. Pfui, multe imi mai luasem cu mine. Incontinuu ma gandisem doar la ce s-a intamplat azi cu Dong-Su...
Am auzit soneria de la mesaje si m-am intins sa iau telefonul de pe noptiera. Am vazut ca era de la Dong-Su. Am citit de doua ori si am stat putin sa ma gandesc. Oare se intamplase ceva? M-am ridicat in picioare si le-am zis fetelor:
-Ma duc pana la masina, cred ca mi-am uitat ceva, dupa care m-am incaltat cu niste sandale si am iesit din camera, cu telefonul in mana. Eram imbracata in niste pantaloni scurti de blugi si un maieu negru simplu. Parul il aveam pe spate.
Am mers cu grija spre camera lui. Intelesesem eu in mare camerele deci stiam unde e. Oricum, parea pustiu pe holuri.
Am batut de doua ori, dupa care am deschis. La urma urmei, imi permiteam sa intru asa...
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://eternal-pleasures.tumblr.com/
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 21:05

~Dong-su~
Cat asteptam eu mesajul ei, m-am gandit sa fac dus. Eram convins ca o sa ii ia ceva timp pana sa poata pleca din camera fara sa starneasca vreo banuiala, deci consideram ca am timp destul. Imi trag tricoul peste cap si ma intorc spre dulap sa scot un prosop [eram cu spatele spre usa]. Aud un ciocanit slab in usa exact cand eram pe punctul de a scapa si de pantalonii scurti de pe mine. M-am intors pregatit sa il expediez rapid pe Shi-hoo ca doar el avea obiceiul sa intre peste mine fara sa anunte. Deschisesem gura sa-i zic ceva dar raman cu ea asa. Altcineva inchidea usa, nu Shi-hoo. Am tras rapid pantalonii la loc si m-am intins dupa tricou. Fata ei era ingrijorata sau mi se parea? Am ramas tacut...
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 21:20

~Mi Young~
Am deschis usa imediat ce am batut. Ma rog, batusem asa, de ,,am venit" decat de ,,deschide usa". Cand sa fac un pas in camera am ramas pregatita sa zic ceva, dar m-am oprit pentru ca era pe jumatate dezbracat! Ce naiba? Pentru ce m-a chemat? O.O Mi-am revenit cand am vazut ca isi trage la loc hainele pe el. Ma rog, nu ca ma deranja privelistea, dar totusi... Mi-am dres glasul si am intrebat:
-Ce s-a... intamplat?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 21:24

~Dong-su~
M-am imbracat la loc in doi timpi si trei miscari.
-Nu s-a intamplat nimic, dar cum de ai venit asa repede? Unde erai, pe afara?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 21:28

~Mi Young~
-Nu, eram in camera. Dar nu e departe... Si n-am dat nimic de banuit oricum... Stiu sa ma prefac. Dar de ce m-ai chemat?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 21:36

~Dong-su~
Uneori uitam ca e actrita si imi faceam griji ca s-ar putea da de gol...
-Pai... te-am chemat fiindca vroiam sa stau cu tine. [asta suna cam ciudat dar i-am spus intreg motivul pentru care ii dadusem mesaj]. De la ultima noastra discutie ma tot gandesc la tine.
Ma las pe pat si continui cu destainuirea [nu faceam asta prea des si aveam nevoie de ceva pe care sa stau]:
-Pana acum imi veneai in minte cand era vorba sa-mi conduca cineva masina, cazuri de urgenta majora.
Aish! Nu ma asezasem bine :-L Capul meu si mai ales ochii erau la nivelul picioarelor ei.
-Stai si tu aici, langa mine! Sau ai ceva de facut?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 21:46

~Mi Young~
-Ooo, sa inteleg ca ai realizat ceva chestii in urma discutiei, sau cum de ti-a fost dor de mine de te gandeai la mine , m-ai chemat, alea alea...
M-am asezat langa el.
-Ce-as putea avea de facut?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 21:56

~Dong-su~
-Nush' ce ai fi putea avea de facut, dar ma gandeam si la posibilitatea ca nu ai vrea sa vi aici. :-?? Si...daa, mai ales sarutul ala mi-a facut un dor... in afara de faptul ca am realizat in sfarsit cat m-ai ajutat tu.
Eram amandoi in pantaloni scurti. Se asezase foarte aproape, iar eu, cum stateam cu picioarele departate, ii atingeam genunchiul. Cat despre mana... parca si pleca spre partea aia de piele descoperita. Cum era mai rau? Sa vezi si sa fie prea departe ca sa atingi? Sau sa vrei sa atingi, dar sa nu fie tocmai locul in care sa te poti desfasura in voie? [-(
-Sunt curios de o chestie! ii zic si imi intorc fortat privirea spre chipul ei. Ce ti-a oprit mana atunci cand ai vrut sa ma plesnesti?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 22:03

~Mi Young~
-De ce sa nu vreau sa vin? Pana la urma s-a... rezolvat. Wow deci ti-a dat de gandit...
Ma uitam in ochii lui cand punea intrebarea.
-Pai... faptul ca ai fost sincer.. Stii ca imi place sinceritatea... Si.. pur si simplu cuvintele tale.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 22:15

~Dong-su~
Cuvintele erau de prisos... Mi-am lasat incet capul spre ea si mi-am lipit buzele de ale ei. Ambele maini mi le-am ridicat spre gatul ei tinandu-i capul fix. O sarutam incet, fara sa ma grabesc. Mana dreapta coboara pe umar, apoi pe brat in jos si in final ajunge pe picior. Se ridica inapoi pana la sold si intra pe sub maieu... Trebuiam oprit!!!
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 22:21

~Mi Young~
Mi-am pus mainile pe umerii lui si mi-am miscat buzele odata cu ale sale. Deja respiratia mi se accelerase si inima imi batea mai tare. Simteam ca un fior lasat de mana sa care cobora, intensificat cand a ajuns sub maieu.
Totusi, lucru de mirare, nu l-am oprit.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 22:33

~Dong-su~
Nu era comoda pozitia! Asa ca, fara sa ma opresc din ce faceam, m-am lasat pe o parte, iar cand am ajuns aproape culcat in pat, m-am rotit usor pe burta, tinand-o in continuare pe Mi Young in brate. Afara se inserase, iar in camera nu erau luminile aprinse. Atmosfera perfecta pentru ceea ce eram noi, sau cel putin eu - sigur, pe cale sa facem. Nu-mi pasa nici daca se deschidea acum usa si intrau peste noi ziaristii. Imi fusese mult prea dor de asta ca sa ma opresc. Ma ridic doua secunde pentru a-mi scoate iar tricoul si ma las din nou in jos, continuand cu sarutatul. Mana urca din ce in ce mai sus, ridicand maieul...
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 23:10

~Mi Young~
M-am lasat si eu purtata de val. Imi fusese dor de asta, de el... Incredibil dar nu realizasem pana acum ca sentimentele mele erau asa... intense. I-am simtit si mai tare caldura corpului cand si-a dat tricoul jos. Desi nu prea voiam, mi-am pus mana peste a lui, in asa fel incat s-o opresc sa mai urce pe sub maieul meu. Cand s-a oprit din sarut putin nedumerit, am zis printre rasuflari sacadate, cu fata la cativa centimetri de a lui:
-Mi-ai lipsit... mai mult decat m-as fi asteptat vreodata... dar nu stiu daca e tocmai momentul potrivit sa ne apropiem atat de tare... o sa ne fie si mai greu sa ne prefacem.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 23:33

~Dong-su~
Mi-a oprit mana. Eu nu imi dadusem seama unde ajunsesem cu ea, stiam doar ca ma indrept spre ceva, doar aveam radar pentru chestiile astea! Nedumerirea mi-a trecut insa atunci cand i-am auzit declaratia. Ma cunostea foarte bine si stia ca n-o sa ma pot preface ca nu s-a intamplat nimic, chiar daca ea ar fi reusit. Ma ridic si ma asez in capul oaselor langa ea.
-Cred ca ai dreptate. Aish! Daca am fi la noi acasa...
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 23:42

~Mi Young~
Nu eram perfect sigura nici de mine ca puteam sa fiu indiferenta daca s-ar fi intamplat ceva acum. De el eram convinsa ca nu putea. Il cunosteam. Nu stiam exact, dar banuiam ca explicatia ar fi distanta care ne-a despartit in ultimul timp. In orice caz, imi simteam sentimentele mai intensificate ca niciodata.
M-am ridicat in sezut si m-am uitat la el.
-Daca... dar nu suntem... si cred ca ar trebui sa ne obisnuim cu ascunsul...
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 23:52

~Dong-su~
Imediat ce s-a asezat asa, eu m-am sucit si m-am lasat apoi pe spate cu capul la ea in poala. Ma uitam in sus la chipul ei.
-De maine, acum nu vreau sa ma prefac!
Nu fusese niciodata o problema ascunsul, eram cel mai bun la a scapa de ziaristi si a-mi pierde urma, dar acum era altfel. Parca nici nu-mi mai pasa daca afla cineva de noi sau nu. Intind mana si ii dau o suvita dupa ureche.
-Daca ai sti ce mult vreau sa fim la noi acasa... niciodata nu am mai simtit asta cu atata intensitate! Aerul din tabara asta are ceva special. Ai vazut cate cupluri sunt aici?
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   08.10.11 23:57

~Mi Young~
L-am lasat sa se aseze cu capul in poala mea.
-Nici eu, am zis dand din cap ca nu si jucandu-ma cu mana in parul lui.
-Stiu... e diferit... Parca ceva s-a schimbat si nu imi dau seama... de ce... de ce deodata totul e amplificat. Pai... eu cred ca am vazut doua... trebuia sa mai vad?
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   09.10.11 0:15

~Dong-su~
Amplificat, da. Era un cuvant foarte potrivit cu situatia noastra.
-Zici despre cei cu care erai cand am venit eu, nu? [dupa ce ea da din cap in semn ca da, eu continui] Nush' ce sa zic de celalat baiat, dar cert e ca fata aia i-a pus capac lui Shi-hoo. Daca ai sti ce mi-a povestit ca a patit si prin cate a trecut... te-ai prapadi de ras. Vai, si nu il intelegeam cand era asa nervos doar fiindca nu mai vorbea cu ea. Nici taica-su nu-l mai recunoaste. [o vad ca schiteaza un zambet, oare i-am povestit si nu mai stiu :-?]
Imi placea sa stau de vorba cu ea. Imi aminteam ca mai stateam tot asa, adica eu vorbeam si ea ma asculta, cand veneam noaptea de la vreun concert, frant de oboseala, sau din vreun club, cand vorbeam vrute si nevrute pana sa adorm.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   09.10.11 0:23

~Mi Young~
-Mda, la ei ma refer... Nu stiu... Mie mi se par draguti toti...
Mi s-ar parea si mai dragut sa nu mai fie secretul asta, am zis in gand. Continuam sa ma joc cu mana in parul sau si sa il mangai pe cap.
-Da' baiatul celalalt... Se... Seung? Ce era cu el asa morocanos? Adica la inceput era dragut dar dupa nu stiu... parca se schimbase.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   09.10.11 0:30

~Dong-su~
Ca tot vorbisem despre Shi-hoo. El ar fi sarit in sus daca l-ar fi intrebat prietena despre alt baiat, cu atat mai mult nevasta!
-Fata cu care am venit eu in tabara este (sau mai degraba a fost) prietena lui. Managerul nostru i-a pus niste conditii stricte si, ca si mine, nu prea a avut de ales. A trebuit sa se instraineze de prietenii ei, iar de iubit nici nu putea fi vorba. Se observa ceva la ea cand canta melodiile triste, ca si cum ar trai ea versurile acelea. Nu cred ca l-a uitat.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   09.10.11 0:35

~Mi Young~
-Aish si au trebuit sa se desparta nu? Nasol... Pai se cam simtea si azi, din felul in care se comportau amandoi... Incercau sa para indiferenti dar se cunostea ca nu erau deloc in apele lor.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   09.10.11 0:58

~Dong-su~
Noi tot vorbeam de ceva timp incat nici n-am observat ca se innoptase de-a-binelea afara. Ochii mei stateau din ce in ce mai putin deschisi. De vina era si pozitia in care eram, dar si sentimentul nou pe care il simtisem azi. Plus ca masajul pe care mi-l facea prin par ma relaxa total. Firul discutiei noastre s-a rupt la un moment dat, iar capul meu a alunecat intr-o parte. Incepeam usor usor sa visez continuarea a ceea ce incepusem noi cand venise ea aici.
Sus In jos
BULLETPROOF
Admin Fondator

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   09.10.11 1:12

~Mi Young~
Am tot vorbit pana am simtit cum capul ii aluneza intr-o parte si ochii i s-au inchis. M-am intins dupa o perna si usor i-am ridicat capul -care mama da' greu era- mi-am scos picioarele care imi cam amortisera si am pus perna. M-am ridicat incet sa nu-l trezesc si am tras patura peste el sa nu i se faca frig. L-am pupat pe obraz si am iesit din camera cat de silentios cu putinta, dupa care m-am dus in camera mea.
Sus In jos
Daddy's-Lil-Monster
Admin

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   12.10.11 11:10

~Dong-su~
Ochii mei incep sa clipeasca. Lumina / intuneric, lumina / intuneric. De ce aveam impresia ca trebuia sa ma trezesc acasa si de fapt eram in alta camera? ;;) Aa, tabara. Ma mai dezmeticesc putin. Wow :O Stateam de-a latul patului, cu o perna sub cap si picioarele atarnand in afara. Aveam si o patura langa mine. Ma ridic in capul oaselor si ma uit pe noptiera la ceas. 10! Mmm, nu era tarziu, dar nici devreme si, lucru de mirare, nu eram deloc obosit. :) Imi vine in minte Mi Young si discutia noastra de aseara si zambesc. Pfoai, ce as fi vrut sa ma fi trezit cu ea aici langa mine... dar cred ca a plecat dupa ce am adormit eu. Fusesem obosit aseara si abia asteptam sa dorm, dar imi sarise tot somnul cand vazusem cine era in tabara. Buai, de ce vroiam deja sa o vad iar? Ce mi se intampla? Se pare ca nu mai eram obisnuit sa stau fara ea...
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Dormitorul lui Dong-su   

Sus In jos

Dormitorul lui Dong-su
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Antisocial Club RPG :: Camp Jeonju :: Tabara :: Dormitoarele baietilor-
Mergi direct la: